اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریست شدن ایپد۲

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ریست شدن ایپد۲

مدتیه ایپدم حین کار یهو ریست میشه و ووقتی بالا میاد همه چیزش بهم میریزه که هر برنامه ای رو بزنم دوباره ریست میشه تا اینکه با pc suit. ایکن ریسپرینگ میکنم تا درس شه میخواستم بدونم مشکل از کجاست؟؟

نوشته اصلی توسط meraj110 نمایش پست ها
    مدتیه ایپدم حین کار یهو ریست میشه و ووقتی بالا میاد همه چیزش بهم میریزه که هر برنامه ای رو بزنم دوباره ریست میشه تا اینکه با pc suit. ایکن ریسپرینگ میکنم تا درس شه میخواستم بدونم مشکل از کجاست؟؟
    سلام، از چه فریمواری بر روی دستگاه استفاده میکنید؟؟؟

نظر

چه برنامه هایی از cydia نصب کردید؟

نظر

من تو سیدیا خیلی برنامه ریختم از ifile. Activator. Sms exchanger. و خیلی برنامه !!!!!

نظر

سلام آقا یکی به من کمک کنه!!!!!
          من یه ایپد2 3جی دارم امروز از سیدیا نرم افزار my3G رو نصب کردم بعد ریست که شد روی اون حلقه ای که میچرخه گیر کرد! بعد دکمه home + power چند ثانیه نگه داشتم بالا اومد ولی فاصله ایکوناش از هم خیلی زیاد شده بعد که میخوام برم داخل هر برنامهای سریع ریست میشه!
          حالا باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

سلام آقا یکی به من کمک کنه!!!!!
            من یه ایپد2 3جی دارم امروز از سیدیا نرم افزار my3G رو نصب کردم بعد ریست که شد روی اون حلقه ای که میچرخه گیر کرد! بعد دکمه home + power چند ثانیه نگه داشتم بالا اومد ولی فاصله ایکوناش از هم خیلی زیاد شده بعد که میخوام برم داخل هر برنامهای سریع ریست میشه!
            حالا باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

دوست عزیز به انجمن خوش آمدید
              با برنامه ifunbox ویا PC Suite میتونید برنامه نصب شده را پاک کنید.
              در ضمن میتونید از اندازه مناسب قلم برای مطالب خود استفاده کنید ودر یک پست ( پست 5 خود را پاک کنید)

نظر

صبر کنید ..
              X