اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دكمه home ايپد ٢ از كار افتاده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دكمه home ايپد ٢ از كار افتاده

سلام دوستان
    حدود ٤ روز بود كه از ايپدم استفاده نكرده بودم
    الان كه اومدم سرش دكمه home كار نميكنه ريستارتشم كردم ولي بازم كار نميكنه حدود ٢٠٠ بار زدم فقط يك دفعه شانسي كار كرد. قبلا خيلي نرم و راحت كار ميكرد و اصلا مشكل نداشت.
    چيكار كنم لطفا كمك كنيد!

Sent from my iPad 2 (IOS 4.3.3) using Forum Runner

شاید گرد و خاک گرفته ... بعید نیست !
    انگشتت رو یه خرده خیس کن یه ثانیه نگه دار روش تا آب یه کم واردش شه ... انشالله که درست میشه

نظر

لعنت به هوم
      واسه ایفون ۴ منم یکی در میون کار میکنه لعنتی

نظر

برای من هم آیفون ۴ و دیگه کار نمیکنه

نظر

عجب بساطی شده ها home منم یکی در میون گیر میکنه انگار که میچسبه باید هی بزنم تا بیاد بالا دوباره

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
            سلام دوستان
            حدود ٤ روز بود كه از ايپدم استفاده نكرده بودم
            الان كه اومدم سرش دكمه home كار نميكنه ريستارتشم كردم ولي بازم كار نميكنه حدود ٢٠٠ بار زدم فقط يك دفعه شانسي كار كرد. قبلا خيلي نرم و راحت كار ميكرد و اصلا مشكل نداشت.
            چيكار كنم لطفا كمك كنيد!

Sent from my ipad 2 (ios 4.3.3) using forum runner
            اقا با اكتيويتور سر كن اگه ميتونى بازش كنى همون كارا رو هم كه قبلا ميكرد ديگه نميكنه

نظر

دوستان فک کنم شما با دست کثیف با هوم کار میکنید من یه سال و نیم دارم از اپل استفاده میکنم هیچ وقت ندیدم بشه.

نظر

سلام به همه ی دوستان گرامی

اکثر دوستانی که با دکمه ی هوم مشکل دارن از اسپری تمیز کننده ی کیت استفاده کنید، دستگاه رو باز نکنید همینطور رو دکمه ی هوم چند پمپ اسپری بزنید و چندبار دکمه رو فشار بدید مشکلتون حل میشه.
                یه راهه دیگه هم هست که از باد فشار قوی استفاده کنید مثل باد اپاراتی ها واسه باد زدن لاستیک بدین صورت که باد رو همینطور 1 دقیقه رو دکمه بگیرید البته تو قسمت درز دکمه منظورم بود.

بازم میگم نزنه به سرتون که دستگاه رو باز کنید
                ویرایش توسط Aryansam : https://i-phone.ir/forums/member/176810-aryansam در ساعت 28-08-2011, 11:41 PM

نظر

ترجبحا بصورت سخت افزاری اقدام به درست کردنش نکنید . اینجوری که شنیدم ست کردن دکمه هوم خیلی سخته

نوشته اصلی توسط nav ! D نمایش پست ها
                  شاید گرد و خاک گرفته ... بعید نیست !
                  انگشتت رو یه خرده خیس کن یه ثانیه نگه دار روش تا آب یه کم واردش شه ... انشالله که درست میشه
                  بله این کار رو کنید
                  البته یکبار من اینو به یک کاربری گفتم طرف یه تنگ آب رو ریخت کلا آیفونش قاطی کرد
                  مقدار بسیار کم
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                    ترجبحا بصورت سخت افزاری اقدام به درست کردنش نکنید . اینجوری که شنیدم ست کردن دکمه هوم خیلی سخته

بله این کار رو کنید
                    البته یکبار من اینو به یک کاربری گفتم طرف یه تنگ آب رو ریخت کلا آیفونش قاطی کرد
                    مقدار بسیار کم
                    حرف شما کاملا درسته

اما استفاده از باد فشار قویی خیلی موثر، مطمعن باشید حتما جواب میده

نظر

من ديشب با آب دهان(نخندين) انگشت شصتم رو تر كردم و روش چندين بار زدم،البته گوشي خاموش بود الان داره خوب كار ميكنه اما با توجه به اينكه اون گرد و خاكاي زيرش قاعدتا جاي دوري نرفتن فكر نكنم برگشتش به حالت مريض قبلي خيلي طول بكشه

نظر

از اونجايي كه درگير بودم تا الان ديگه به ايپد دست نزدم الان كه اومدم ببينم چكارش كنم در كمال تعجب ديدم كه ديگه هيچ مشكلي نداره!!!!
                        خيلي نرم كار ميكنه انگار جني شده بود
                        ايفون ٤ منم دكمش بعضي موقعها عمل نميكنه يا فشار بيشتري نياز داره ولي ديشب ايپدم اصلا دكمش تعطيل شده بود
                        يكي از دوستامم ايپدش همين مشكلو داشته تا الان دو باربازش كردن گند خورده توش حواستون باشه اصلا باز نكنيد
                        قابل توجه اونهايي ميگن محصولات اپل هيچ مشكلي نداره
                        از تمام دوستاني كه راهنمايي كردن ممنون

نظر

صبر کنید ..
                        X