اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه های لازم برای و کاربردی برای cydia

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه های لازم برای و کاربردی برای cydia

بعد از نصب cydiaچه نرم افزار های لازم است ؟؟؟ تا نصب کنیم برای ios4.2.1

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

نصب سورسها
    كه فكر كنم سورس انجمن كارتونو راه بندازه
    بعد از اون هم appsync
    و lotus
    jalali lockscreen
    installous
    sbsetting
    locktopus و ...
    بسته به نيازتون

نظر

من وقتی appsync رو نصب میکنم از سیدیا خودبخود میپره بیرون؟؟چه جوری حلش کنم که هم نرم افزار روش باشه و هم نپره بیرون

نظر

نوشته اصلی توسط ghasem021
        من وقتی appsync رو نصب میکنم از سیدیا خودبخود میپره بیرون؟؟چه جوری حلش کنم که هم نرم افزار روش باشه و هم نپره بیرون
        ورژني كه نصب مي كنيد مناسبه با فريم ورتون ؟؟؟؟

http://mpgraphic.co.nr

نظر

اره از ورژن َAppsync4.21.استفاده میکنم ========از وقتی که رستور کردم و جیل کردم هر چی تو سدیا نصب میکنم ===دوباره از سدیا میاد بیرون

نظر

نوشته اصلی توسط ghasem021
            اره از ورژن َAppsync4.21.استفاده میکنم ========از وقتی که رستور کردم و جیل کردم هر چی تو سدیا نصب میکنم ===دوباره از سدیا میاد بیرون
            دوباره جيل كنيد..

http://mpgraphic.co.nr

نظر

جیل میکنم باز دوباره که بخوام appsync رو نصب کنم از سیدیا میاد بیرون

نظر

نوشته اصلی توسط ghasem021 نمایش پست ها
                جیل میکنم باز دوباره که بخوام appsync رو نصب کنم از سیدیا میاد بیرون
                دوست من شما اين استالوس را از سورس زير نصب كنيد تا اتومات appsync مربوط به گوشيتون را نصب خواهد كرد.
                Cydia.hackulo.us

نظر

سلام appsync 4.3.3 رو كي داره ؟ لطفاً آدرس سورس اگه ممكنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamid2747 نمایش پست ها
                    سلام appsync 4.3.3 رو كي داره ؟ لطفاً آدرس سورس اگه ممكنه؟

برای 4.3.3 باید +Appsync for iOS 4.0 رو دانلود کنی

از سورس Cydia.hackulo.us هم دانلود کن

نظر

نصب نمیشه ارور میده با چیز پی ان هم رفتم

نظر

برنامه callerid-fix فراموش شد فکر کنم
                        اگه با نصب فایا دب مشکل نداری فایل دب ش رو نصب کن
                        نداشتی بگو تا یه جا واست up کنم
                        در ضمن کاش مدل گوشیت دو هم میگفتی تا بهتر بشه راهنمایی کرد. آخه ممکنه برنامه هایی که واسه آیفون 4 مفید و کاربردی باشن روی مثلا 3جی مشکل به وجود بیارن و از بازدهی گوشی کم کنن.

نظر

смотреть гретель и гензель (2020) онлайн в хорошем качестве hd 1080 гретель и гензель -[фильм 2020]- смотреть онлайн

Фильм Гретель и Гензель (2020) смотреть онлайн в HD качестве 720 - 1080 Фильм Гретель и Гензель (2020) смотреть онлайн в HD качестве 720 - 1080 Фильм Гретель и Гензель (2020) смотреть онлайн в HD качестве 720 - 1080 Гретель и Гензель фильм 2020 смотрите в онлайне с хорошим качеством HD 720, 1080 и отличной озвучкой на русском языке Гретель и Гензель фильм 2020 смотрите в онлайне с хорошим качеством HD 720, 1080 и отличной озвучкой Гретель и её младший брат Гензель Фильм Гретель и Гензель 2020 - смотреть онлайн «Гретель и Гензель (2020)» Фильм Гретель и Гензель 2020 года смотреть онлайн в хорошем качестве hd 720! Приятного просмотра! Гретель и Гензель смотреть онлайн. Гретель и Гензель. HDRip. Год:2020; Смотреть онлайн Гретель и Гензель (2020). Гретель и Гензель [фильм 2020] смотреть онлайн Смотрите фильм Гретель и Гензель (Gretel & Hansel) онлайн в хорошем качестве. Фильм Гретель и Гензель 2020 - смотреть онлайн в хорошем качестве HD 720, 1080 фильма Гретель и Гензель (2020). Фильм Гретель и Гензель «Гретель и Гензель» "Гретель и Гензель" Фильм Гретель и Гензель 2020 года смотреть онлайн в хорошем качестве hd 720 Смотрите фильм Гретель и Гензель Гретель и Гензель [фильм 2020] смотреть онлайн Гретель и Гензель -[фильм 2020]- смотреть онлайн Гретель и Гензель --[фильм 2020]-- смотреть онлайн Гретель и Гензель -2020- смотреть онлайн Гретель и Гензель -фильм-2020- смотреть онлайн Гретель и Гензель -[фильм,2020]- смотреть онлайн Гретель и Гензель -[HD]- смотреть онлайн Фильм Гретель и Гензель 2020 - смотреть онлайн в хорошем качестве HD 720, 1080 «Гретель и Гензель» "Гретель и Гензель" Гретель и Гензель смотреть онлайн, 2020 ["Гретель и Гензель"] смотреть онлайн, 2020 .

نظر

صبر کنید ..
                          X