اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ساخت دی وی دی Bootable لایون برای بوت در PC

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iHackintosh نمایش پست ها
    مراحل رو بدرستی انجام دادید؟
    فایل installESD.dmg رو باز کنید محتویاتی شبیه به تصویر زیر داره.

حجم پارتیشن ساخته شده نباید از 4.7gb کمتر باشه.
    بله . ببینید فایل لایونی که من دارم دقیقا اینه :

محتویاتش هم دقیقا همین عکسیه که شما انداختین . من همین فایلی که تو عکس بالا هست یعنی Mac OS X Install ESD رو انداختم تو پوشه ی ساخته شده در درایو روت . بعد اومدم که برنامه رو توی یه درایو مجزا نصب کنم ارور داد . درایوی که آماده کردم هم ۳۰ گیگ هستش .

به نظرتون مشکل از کجاست ؟
    ممنون

====================
    :: MAC 4 YOU ::

====================
    ویرایش توسط sadeghooo : https://i-phone.ir/forums/member/23222-sadeghooo در ساعت 19-11-2012, 11:35 PM

نظر

شما اسم فایل رو به InstallESD.dmg تغییر داده بودید؟
      اگر این کار رو انجام ندادید حتما باید اسمش رو تغییر بدید.

نظر

شما اسم فایل رو به InstallESD.dmg تغییر داده بودید؟
        اگر این کار رو انجام ندادید حتما باید اسمش رو تغییر بدید.
        ممنون . اسمو عوض کردم درست شد .
        ولی بوت نمی شه . فقط به اندازه ی چند صدم ثانیه یه صفحه رو نشون می ده بعد ریستارت می شه
        v- f- x- و اینا رو هم زدم ولی فایده نداشت . باید چیکار کنم بوت بشه ؟

ممنون

====================

====================
        ویرایش توسط sadeghooo : https://i-phone.ir/forums/member/23222-sadeghooo در ساعت 19-11-2012, 11:36 PM

نظر

نوشته اصلی توسط sadeghooo نمایش پست ها
          ممنون . اسمو عوض کردم درست شد .
          ولی بوت نمی شه . فقط به اندازه ی چند صدم ثانیه یه صفحه رو نشون می ده بعد ریستارت می شه
          v- f- x- و اینا رو هم زدم ولی فایده نداشت . باید چیکار کنم بوت بشه ؟

ممنون
          مشخصات سیستم شما چیه؟
          مدل سی پی یو ,مادربرد, کارت گرافیک

نظر

مشخصات سیستم شما چیه؟
            مدل سی پی یو ,مادربرد, کارت گرافیک
            من لپتاپم اینه : Dell Vostro 1320

Intel Core 2 Duo T6670 - 2.2GHz/2M
            GeForce 9300 GS
            Dell Motherboard
            Ram 4GB DDR3 1066

هم لایون هم iAtkos رو تست میکنم نمی شه . همون فقط یه لحظه یه صفحه رو نشون می ده و ریست می شه . چیکار کنم من ؟
            ممنون

====================

====================
            ویرایش توسط sadeghooo : https://i-phone.ir/forums/member/23222-sadeghooo در ساعت 19-11-2012, 11:37 PM

نظر

نوشته اصلی توسط sadeghooo نمایش پست ها
              من لپتاپم اینه : Dell Vostro 1320

Intel Core 2 Duo T6670 - 2.2GHz/2M
              GeForce 9300 GS
              Dell Motherboard
              Ram 4GB DDR3 1066

هم لایون هم iAtkos رو تست میکنم نمی شه . همون فقط یه لحظه یه صفحه رو نشون می ده و ریست می شه . چیکار کنم من ؟
              ممنون
              شما با یکی از کد های زیر سیستم رو بوت کنید.
              کد:
              -v maxmem=4096 npci=0x2000 busratio=11
              کد:
              -v maxmem=4096 npci=0x2000 busratio=11 cpus=1

نظر

واقعا ممنون که کمک می کنید ولی اینم نشد
                عجب بدشانسیم من . هرکاری میکنم وارد بوت نمی شه . پیشنهاد دیگه ای ندارید ؟

====================

====================
                ویرایش توسط sadeghooo : https://i-phone.ir/forums/member/23222-sadeghooo در ساعت 19-11-2012, 11:37 PM

نظر

من انجام دادم و همانمند دیگر دوستان روی لوگوی اپل گیر کرد و بعد از اینکه با -v بوت کردم رو این پیام گیر کرد :

روی این گیر کرد و تکون نخورد که نخورد.
                  و هر دقیقه 1 با این پیام تکرا میشه تا به 20-15 آیتم میرسه.

نظر

۳-نرم افزار Mac os x Installer DVD Maker که آن را از لینک زیر دانلود کنید.
                    ===========

نميتونم دانلود كنم درصورت امكان لينك قرار دهيد . ممنون

نظر

آقا این Still Waiting for Root Device یه مشکل شایع هست. کسی میدونه چه جوری باید حلش کرد؟

نظر

سلام
                        میشه رایت دی وی دی بوت iatkos l2 رو تو ویندوز 7 هم بگین.
                        والله ثواب داره

نظر

شما میتونید open whit بدید و Disk utility را انتخاب کنید................................

نظر

"Гретель и Гензель смотреть онлайн" Гретель и Гензель 2020, смотреть онлайн

Фильм Гретель и Гензель (2020) смотреть онлайн в HD качестве 720 - 1080 Фильм Гретель и Гензель (2020) смотреть онлайн в HD качестве 720 - 1080 Фильм Гретель и Гензель (2020) смотреть онлайн в HD качестве 720 - 1080 Гретель и Гензель фильм 2020 смотрите в онлайне с хорошим качеством HD 720, 1080 и отличной озвучкой на русском языке Гретель и Гензель фильм 2020 смотрите в онлайне с хорошим качеством HD 720, 1080 и отличной озвучкой Гретель и её младший брат Гензель Фильм Гретель и Гензель 2020 - смотреть онлайн «Гретель и Гензель (2020)» Фильм Гретель и Гензель 2020 года смотреть онлайн в хорошем качестве hd 720! Приятного просмотра! Гретель и Гензель смотреть онлайн. Гретель и Гензель. HDRip. Год:2020; Смотреть онлайн Гретель и Гензель (2020). Гретель и Гензель [фильм 2020] смотреть онлайн Смотрите фильм Гретель и Гензель (Gretel & Hansel) онлайн в хорошем качестве. Фильм Гретель и Гензель 2020 - смотреть онлайн в хорошем качестве HD 720, 1080 фильма Гретель и Гензель (2020). Фильм Гретель и Гензель «Гретель и Гензель» "Гретель и Гензель" Фильм Гретель и Гензель 2020 года смотреть онлайн в хорошем качестве hd 720 Смотрите фильм Гретель и Гензель Гретель и Гензель [фильм 2020] смотреть онлайн Гретель и Гензель -[фильм 2020]- смотреть онлайн Гретель и Гензель --[фильм 2020]-- смотреть онлайн Гретель и Гензель -2020- смотреть онлайн Гретель и Гензель -фильм-2020- смотреть онлайн Гретель и Гензель -[фильм,2020]- смотреть онлайн Гретель и Гензель -[HD]- смотреть онлайн Фильм Гретель и Гензель 2020 - смотреть онлайн в хорошем качестве HD 720, 1080 «Гретель и Гензель» "Гретель и Гензель" Гретель и Гензель смотреть онлайн, 2020 ["Гретель и Гензель"] смотреть онлайн, 2020 Смотреть Гретель и Гензель (2020) онлайн в хорошем качестве HD 1080 Фильм "Гретель и Гензель" (2020) смотреть онлайн «Гретель и Гензель смотреть онлайн» .

نظر

صبر کنید ..
                            X