اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شارژ اولیه آیپد2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شارژ اولیه آیپد2

من میخواستم بدونم که شارژاولیه آیپد 2بعد از باز کردن جعبه آیپد چند ساعته وسوال بعد اینکه گوشی آیفون 4 من 1 ساعته فول شارژمیشه اما آیپد2من بعد از 5 ساعت فول شارژمیشه ورژن آیپد هم 4.3.3 هستش به نظر شما مشکلی در آیپد هست یا همه آیپدها 5 ساعته یا 6 ساعته شارژفول میشند راستی شارژاولی که من برای آیپد گذاشته بودم 8 ساعت بوده بااین اوصاف که ایپد من که دیر شارژمیشه 8 ساعت کافیه یا دوباره شارژبیشتری بزارم لطفا راهنمایی فرمایید با سپاس فراوان

كلاً ايپد ديرتر شارژ ميشه و نيازي هم به شارژ اوليه نداره هر زمان حال كردي بزن به برق تمام محصولات اپل باطريهاشون اينجورين

نظر

فک نکنم هیچ کدوم از محصولات اپل نیاز به شارژ اولیه نداشته باشن

نظر

چرا نیار به شارژ اوله نداره ؟؟
        من از وقتی که خریدم 80% شارژ داشت . باطریو خالی خالی کردم شد 0%
        بعد 12-10 ساعت گذاشتم شارژ اولیه.
        من از صبح یکسره وایرلس روشن و بازی تا شب. 30% زیاد میاره که اونم نصف روز برام میره

نظر

به خاطر نوع باطري هيچ كدوم از محصولات اپل نه نياز به اين دارن كه مثل ڤديما ٨ ساعت شارژ اوليه بشن نه نياز دارن خاليه خالي بشن تو اين مايه ها تاپيك زياده تو انجمن البته اكثر كارخونه ها هم باطريشونو به اين شكل تغيير دادن

نظر

منم شنیدم نیاز به شارژ اولیه نداره به خاطر اینکه تکنولوژی استفاده شده در باطری این دستگاه ها متفاوت هست . حتی من تو سایت خودمون خوندم که نزارین کاملا باطریش تموم بشه و به 20 درصد رسید بزنید شارژ بشه .

نظر

با سپاس ودرود فراوان بابت راهنمایی ممنون

نظر

صبر کنید ..
              X