اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

استعفای استیو جابز از سمت ِ مدیر عاملی اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• استعفای استیو جابز از سمت ِ مدیر عاملی اپل

9to5 mac گزارش میدهد :
    طبق ِ جلسه ای که میان اعضای ِ هیئت مدیره ی شرکت اپل برگزار شد ، استیو جابز مدیر عامل شرکت اپل از سمت ِ خود استعفا داد . او پس از استعفا از سمت ِ مدیر عاملی به درخواست ِ خودش به عنوان رئیس هیئت مدیره این شرکت انتخاب شد . این خبر در سرتاسر ِ اینترنت نیز پخش شده است و بازتاب های گوناگونی به همراه داشته است .
    متن استعفا نامه استیو جابز :
    من از سمت ِ مدیر عاملی استعفا میدهم چرا که قادر نیستم وظیفه خود را در این سمت به خوبی انجام دهم . قبلا هم گفته بودم که اگر روزی نتوانم وظایفم را به خوبی انجام دهم از سمت مدیر عاملی استعفا خواهم داد . به درخواست خودم سمت ِ رئیس هیئت مدیره را انتخاب می نمایم و Tim Cook را نیز به عنوان جانشین خود قرار میدهم . امیدوارم که شرکت اپل به موفقیت های زیادی دست یابد و مطمئن هستم که اپل روزهای درخشانی را در پیش داشته و من مشتاقانه منتظر آن روزها هستم .
    احتمالا استعفای استیو جابز به دلیل ِ بیماری های وی میباشد که سالهاست او را عذاب میدهد ...

انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظرات ِ خود را با ما به اشتراک بگذارید
    http://www.i-phone.ir/forums/thread46290.html
    انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

صفحه تیم مدیریت اپل آپدیت شد و استیو جابز از این صفحه حذف شد

نام استیو جابز نیز در بخش رئیس هیت مدیره قرار گرفت

i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نگاهی کوتاه به مهمترین لحظات این مرد بزرگ در شرکت اپل

سال ۱۹۸۴ -
        در این لحظه استیو جابز نخستین سیستم عامل رو با رابط گرافیکی به نام مکینتاش معرفی کرد

سال ۲۰۰۱ -
        استیو جابز در افتتاحیه اولین Apple Store شرکت می کند

سال ۲۰۰۱ -
        نسل اول آیپاد معرفی می شود . انقلابی در پلیر های همراه

سال ۲۰۰۲ -
        استیو جابز در کنفرانس رسما پایان کار یا مرک نسل نهم سیستم عامل مک را اعلام می کند . استیو جابز با یک تابوت در صحنه حاضر می شود و پس از قرار دادن دیسک نسل نهم مک در آن ٬ نسل دهم که موفقیت های چشم گیری را برای اپل بهمراه داشت معرفی می کند

سال ۲۰۰۷ -
        نسل اول آیفون رونمایی می شود . بدون شک آیفون مسیر به اشتباه رفته گوشی های هوشمند را برای همیشه عوض کرد

سال ۲۰۰۸ -
        آیفون و دنیای تلفن های هوشمند چه چیزی نیاز داشت ؟ اپل در آن سال با معرفی os 2 ٬ فروشگاه نرم افزاری App store را به طرفداران اپل و به جهانیان معرفی کرد

سال ۲۰۱۰ -
        آیپد متولد شد . استیو جابز با معرفی این تبلت معنای تبلت را به جهانیان یاد داد . به گفته استیو ٬ آیپد بهترین محصولی بوده که معرفی کرده است

سال ۲۰۱۰ -

سیستم عامل های کامپیوتر چه چیزی احتیاج داشتند ؟ استیو با معرفی Mac App store انقلابی دوباره در صنعت سیستم عامل ها ایجاد کرد . ویندوز نیز در سال ۲۰۱۲ به فروشگاه نرم افزاری مجهز می شود

سال ۲۰۱۰ -
        اپل در کنفرانس که به نام antennagate مشهور شد . کاملا با شهامت در مقابل همه ضعف آنتن دهی آیفون ۴ را قبول کرد و اعلاک کرد دوست دارد همه خوشحال باشند و حاضر به پس گرفتن آیفون های مشکل دار شد

سال ۲۰۱۱ -
        سیستم کلود چیز جدیدی نبود ولی استیو با معرفی iCloud شکل جدیدی به این سیستم داد . ابتکار و خوشحالی در چهره استیو جابز نمایان بود

احتمال دارد این همه داستان نباشد . ولی اینها بخش هایی بود که به فکر من رسید
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
        X