اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ذخیره shsh در آپید 2 ورژن 4.3.3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ذخیره shsh در آپید 2 ورژن 4.3.3

با سلام من دیروز آیپد 2 گرفتم ورژن 4.3.3میخوام shsh رو ذخیره کنم لطفا را هنمایی فرمایید

نوشته اصلی توسط zp110 نمایش پست ها
    با سلام من دیروز آیپد 2 گرفتم ورژن 4.3.3میخوام shsh رو ذخیره کنم لطفا را هنمایی فرمایید
    دوست عزیر، shsh. فقط از اخرین ورژن فیرم ویر ذخیره میشه که الان اخرین نسخه فیرم ویر ۴.۳.۵ هستش. پس شما الان نمیتونی از انسخه ۴.۳.۳ shsh ذخیره کنی.

بهتره که مراقب ایپدتون باشید و برنامه های منفرقه زیاد روش نصب نکنید تا مجبور به تغییر فیرم ویر نشید. چون در این صورت باید به ۴.۳.۵ برید که هنوز برای این فیرم ویر جیلبریکی نیومده.

نظر

جسارتا سالار جان , با ifaith میشه shsh فریم ویری که الان روش هستی رو بگیری بعد هم همون فریم ویر باش sign کنی.

ایشون هم می تونن با ifaith ش ش 4.3.3 ذخیره کنن و با همون ifaith ساینش کنن.

http://www.i-phone.ir/forums/thread40221.html

نظر

نوشته اصلی توسط mohsensarami نمایش پست ها
        جسارتا سالار جان , با ifaith میشه shsh فریم ویری که الان روش هستی رو بگیری بعد هم همون فریم ویر باش sign کنی.

ایشون هم می تونن با ifaith ش ش 4.3.3 ذخیره کنن و با همون ifaith ساینش کنن.

http://www.i-phone.ir/forums/thread40221.html
        دوست عزیز، چون این برنامه بر اساس اکسپلود سخت افزاری Geo-Hot هستش، و آیپد 2 هنوز اکسپلود سخت افزاری براش پیدا نشده، این نرم افزار نمیتونه SHSH آیپد 2 در فیرم ویرهای مختلف ذخیره کنه.

کلا برنامه iFaith با آیپد 2 سازگار نیست. ( خودمم تست کردم، ذخیره نکرد. )

نظر

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
          دوست عزیز، چون این برنامه بر اساس اکسپلود سخت افزاری geo-hot هستش، و آیپد 2 هنوز اکسپلود سخت افزاری براش پیدا نشده، این نرم افزار نمیتونه shsh آیپد 2 در فیرم ویرهای مختلف ذخیره کنه.

کلا برنامه ifaith با آیپد 2 سازگار نیست. ( خودمم تست کردم، ذخیره نکرد. )
          سالار عزيز درست ميگن من هم خيلي تلاش كردم غير ممكنه.

نظر

با سپاس فراوان از راهنمایی دوستان

نظر

صبر کنید ..
            X