اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از یاد رفتن پسوورد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بابا کسی کمک نمی کنه؟اقا من اینجا مو به مو کار هایی که می کنم رو می نویسم...:::
    ببنید دستگام که آیپد ۱ 3g هست رو ۴.۳.۳ و در تمامی مراحل چیز پی انم روشنه و دارم با ویندوز روی وی VMware کار می کنم.
    خوب اول از همه بردمش به dfu و مطمین هستم که درست بردم به این دلیل :

بعدش با استفاده از iReb درستش کردم و بعد روشن شد دستگاه :

بعد تو تینی آمبرلا روی Show all SHSHs کلیک کردم و بعد save all SHSHs رو زدم:

تب ادونسد برنامه هم به شکل زیر بود و من بهش دست نزدم:

بعد start tss server رو زدم و بردمش به DFU و بعد همون ۴.۳.۳ رو اومدم بریزم روش :

بعد هم این اررور رو داد :

چند تا سوال این اررور که داده چیه؟ وقتی با iReb درستش می کنیم تا اونجایی که من فهمیدم باید رو dfu بمونه ولی مال من روشن شد مشکل داره یا درست هست کارش؟
    بعد که نشد من یه کار دیگه کردم اومدم و بردمش به ریکاوری و اومدم ریستور کنم که اررور دسته ۱۶ رو داد.با iReb هم که نمی مونه همینجوری با روشن می شه.چی کار کنم؟خیلی لازم دارم.ممنون
    I Am What I Am

نظر

مشکل داره.
      شما اگر آیپد 1 هستش از iFaith استفاده کنید.
      مشکلتون حل میشه.

نظر

با iFaith چی کار کنم؟کدوم ورژنش؟می شه لینک بدید؟
        I Am What I Am

نظر

یا نشد یا من نمی دونم چی کار کنم.دوباره روشن شد.می شه بگید دقیق چی کار کنم؟
          I Am What I Am

نظر

یه مشکل با iFaith ... وقتی که Dump SHSH ... رو می زنم می گه ببر به dfu بعد هم که می برمش شروع می کنه به کار بعد می زنه waiting for ipad 1 بعدشم آیپد از dfu در میاد و میشه معمولی و بعد دوباره waiting for ipad 1 میاد و دیگه هیچ کاری انجام نمی ده.جهل دقیقست داره همون کارو انجام میده؟؟؟چی کار کنم؟؟؟؟چرا هیچ کسی جواب نمی ده؟
            I Am What I Am

نظر

صبر کنید ..
            X