اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهرین فریمور برای 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بهرین فریمور برای 3gs

سلام به همه دوستان

سوالی که شاید برای خیلی ها پیش بیاید در مورد آیفون 3gs این هست که کدام فریمور برای این مدل بهتر است حالا جه

از نظر باتری . برنامه . سرعت و ...

دوستانی که نظر می دهند لطفا از روی تجربه بگن و به آمار کاری نداشته باشن ...

با تشکر

من الان روی 4.2.1 هستم خوبه مشکلی ندارم اما زمانی که روی 4.3.3 بودم رم زود پر می شد و سرعت کاهش محسوسی داشت . تصمیم دارم به 4.1 ببرم چون هیچ وقت به safe mode نمی رفتم اما روی 4.2.1 بعضی مواقع می رم .

دوستان باز هم نظر بدن .

نظر

من هم آلان روی 4.1 هستم بنظرم خوب هست قبلا روی 4.0.1 بودم خیلی اذیت شدم البته چند وقته که میخواستم 4.2.1 را تست کنم ولی اطلاعاتی در این خصوص ندارم بهرحال ممنون میشم کسی میتونه در این ارتباط راهنمایی کنه و از تجربه دوستان بهره مند بشیم

نظر

نوشته اصلی توسط hro189 نمایش پست ها
        من هم آلان روی 4.1 هستم بنظرم خوب هست قبلا روی 4.0.1 بودم خیلی اذیت شدم البته چند وقته که میخواستم 4.2.1 را تست کنم ولی اطلاعاتی در این خصوص ندارم بهرحال ممنون میشم کسی میتونه در این ارتباط راهنمایی کنه و از تجربه دوستان بهره مند بشیم
        دوست عزیز منم 4.1 هستم . اما راضی نیستم . باتری زود خالی میشه ، دوتا برنامه و بازی هم بیاری کند میشه.

نظر

من ۴.۳.۳ بودم
          مصرف باطری بالاست!
          فقط۴.۲.۱

نظر

منم با 4.3.3 و 4.2.1 بیشتر کارمیکنم

نظر

برای من رو 5 بتا 6 هست و هیچ مشکلی از هیچ نظر ندارم ...
              مطمینا رو 5 فاینال هم مشکلی نخواهد بود
              ولی تو فرمویر 4 ، 4.1 رو توصیه میکنم
              انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

من خودم هم زمانی که 4.1 بودم 20 گیگ بازی نصب کرده بودم اصلا سرعت کم نمی شد حتی شاید کلی بازی هم توی مولتی تسکنیگ بود پس دوستان پیشنهاد می کنند به 4.1 برم ؟
                ویرایش توسط takp3sar : https://i-phone.ir/forums/member/22451-takp3sar در ساعت 25-08-2011, 12:50 AM

نظر

من هم از 4.1 رو 3gs خیلی راضی هستم فقط بلوتوث تو این ورژن راه نمیفته مشکل دیگه ای نداره

نظر

بله در فرم ور های ۴ ، ورژن ۴.۱ پایدار ترین ورژن بود
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

بلوتوث رو 4.1 هم کار میکنه باید فایل های سیستمی را ادیت کنی که برنامه فرمور را به اسم 4.2.1 بشناسه

نظر

باز هم از همه ی دوستان تشکر می کنم ... دوستان نظرتون در مورد IOS 5 چی هست ؟ من زیاد اهل بازی نیستم پس فعلا appsync برام مهم نیست .

آیا پیشنهاد می کنید IOS 5 رو بریزم ؟

نظر

سلام

یادم هست چند مدت پیش که برنامه actionmenu برای 4.2.1 بود یه آموزش بود که گوشی که 4.3.3 هست رو می شد 4.2.1 نشون داد . من الان 4.1 هستم می خواستم روشی که این کارو می کرد بهم بگید تو سایت گشتم نبود .

نظر

نوشته اصلی توسط fma نمایش پست ها
                            من هم از 4.1 رو 3gs خیلی راضی هستم فقط بلوتوث تو این ورژن راه نمیفته مشکل دیگه ای نداره
                            من هم با 4.1 موافقم چون در 4.2.1 سافت مد زياد ميشد (فقط تنها اشكال 4.1 بلوتوث نداره)

نظر

نوشته اصلی توسط ihamid نمایش پست ها
                              بلوتوث رو 4.1 هم کار میکنه باید فایل های سیستمی را ادیت کنی که برنامه فرمور را به اسم 4.2.1 بشناسه
                              ميشه آموزششو بزاريد متشكر ميشم

نظر

صبر کنید ..
                              X