اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریستور نشدن ای پد۲

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط ihamid نمایش پست ها
    باید دستگاهتو به dfu ببری بعد عملیات ریستور رو انجام بدی.
    تمام این کارارو انجام دادم اما بازم نشدش
    خیلی جالبه تا بحال این مشکل برام پیش نیومده بود!

نظر

دوست عزیز شما سعی کن از فکر ریستور به 4.3.3 در بیای چون منم فکر میکردم shshاز 4.3.3 دارم. بعد که دقت کردم نوشته بود 4.3.5
      فقط زمانی شما میتونستید shshاز 4.3.3 داشته باشید که هنوز 4.3.5 نیومده بود. الان فقط shsh از 4.3.5 مییره . اون ارور 1600 هم که منم بهش برخوردم به خاطر این هست که شما shsh از 4.3.5 دارید.
      ((متاسفانه دوستانی که تاپیک برای تینی آمبرلا باز کردن این موضوع رو تذکر ندادن و افرادی مثل من و شما به این قبیل مشکلات برخورد میکنیم.
      ))
      شما هم اگر مشکلت جدی نیست سعی کن که ریستور نکنی.
      امیر/

نظر

دوست عزیز همنطور که چند تا پست قبل بتون گفتم شما باید با ifaith ش ش ذخیره کنید نه tiny

اون ارور هم به این دلیل که tiny الان نمی تونه ش ش 4.3.3 رو بگیره چون آخرین ورژن الان 4.3.5 هست.

با ifaith به راحتی ش ش رو ذخیره می کنید بعد فریم ویر 4.3.3 رو باش sign می کنید و بعد هم ریستور.

نظر

نوشته اصلی توسط mohsensarami نمایش پست ها
          دوست عزیز همنطور که چند تا پست قبل بتون گفتم شما باید با ifaith ش ش ذخیره کنید نه tiny

اون ارور هم به این دلیل که tiny الان نمی تونه ش ش 4.3.3 رو بگیره چون آخرین ورژن الان 4.3.5 هست.

با ifaith به راحتی ش ش رو ذخیره می کنید بعد فریم ویر 4.3.3 رو باش sign می کنید و بعد هم ریستور.
          سلام دوست عزيز .
          من روي ٤.٣.٥ هستم.
          آيا ميتونم shsh 4.3.3 با اين برنامه بگيرم؟

نظر

دوست عزیز، چون این برنامه بر اساس اکسپلود سخت افزاری Geo-Hot هست، و آیپد 2 هنوز اکسپلود سخت افزاری براش پیدا تکردن ، این برنامه نمیتونه SHSH آیپد 2 در فیرم ویرهای مختلف ذخیره کنه.

نظر

برای گرفتن shsh برای ای پد 2 4.3.3 که هنوز جیل نشده چه باید کرد . ifaith که پشتیبان نمی کنه و tinyumbrella هم که دوستمون میگه نمیشه چه کنیم؟

نظر

دیگه نمیتونی بگیری چون 4.3.5 ا.مده

نظر

نوشته اصلی توسط chalik نمایش پست ها
                  برای گرفتن shsh برای ای پد 2 4.3.3 که هنوز جیل نشده چه باید کرد . Ifaith که پشتیبان نمی کنه و tinyumbrella هم که دوستمون میگه نمیشه چه کنیم؟
                  باید قبلا میگرفتین الان دیگه نمیشه

نظر

محسن جان ifaith ايپد ٢ رو ساپورت نميكنه.
                    ولي دوستان من فعلاً دارم إز چندتا إز بچه هاي مودماى راهنماىى ميگيرم نوشته بودن كه تونستن إز ٤.٣.٥ ريستور كنن.
                    اگه جواب داد و تونستم حتماً در جريان قرارتون ميدم.
                    ویرایش توسط parviz.chitsaz : https://i-phone.ir/forums/member/53465-parviz-chitsaz در ساعت 24-08-2011, 05:34 PM

نظر

نوشته اصلی توسط parviz.chitsaz نمایش پست ها
                      محسن جان ifaith ايپد ٢ رو ساپورت نميكنه.
                      ولي دوستان من فعلاً دارم إز چندتا إز بچه هاي مودماى راهنماىى ميگيرم نوشته بودن كه تونستن إز ٤.٣.٥ ريستور كنن.
                      اگه جواب داد و تونستم حتماً در جريان قرارتون ميدم.
                      هرچي امكاناته ماله ايناست كه وافاي دارن!!!!! فقط ايپد ٢ واىفاي رو ميشه برگردوند

نظر

نوشته اصلی توسط parviz.chitsaz نمایش پست ها
                        هرچي امكاناته ماله ايناست كه وافاي دارن!!!!! فقط ايپد ٢ واىفاي رو ميشه برگردوند
                        نه فک نکنم بشه ربطی به wifi یا 3g نداره کلا ایپد ۲ اش کشک خالس

نظر

صبر کنید ..
                        X