اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

میکرو سیم کارت ایرانسل مشکل داره!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

فرقی ندارن فقط ابعادش کوچکتر هست
    edge هم دارن

نظر

EDGE چیست ؟

EDGE به سیستمی گفته میشود که از طریق سیمکارت با سرعت بالایی به اینترنت متصل میشوید و یکی از مزایای این سیستم محدود نبودن مکان است شما بجز استفاده از اینترنت میتوانید از طریق کامپیوتر اس ام اس هم ارسال کنید و برای شما پیغام ارسال نمایند.

این سیستم از نسل جدید استفاده از اینترنت با هزینه پایین و همیشه همراه است.

Edge چیست؟

کلمه EDGE مخفف کلمهEnhanced Data Rates for Global Evolutionاست .
      EDGE در گوشی های تلفن همراه جزء ابزار ارتباطی طبقه بندی می شود .

این ابزار سرعت انتقال اطلاعات تلفن همراه را افزایش می دهد و باعث تقویت اعتماد داده ها می شود و نرخ ها و حجم های انتقال دیتا را بر روی شبکه های موجود GSM / GPRS از طریق افزایش قابل توجه سرعتهای انتقال دیتا بالا می برد.

فناوری EDGE جزء تکنولوژی نسل سوم طبقه بندی می شود اما سرعت آن بسیار پایین تر از تکنولوژی های نسل سوم است به همین علت آن را نسل 75/2 نیز می نامند .

استفاده از اینترنت و امکانات چند رسانه ای از جمله مواردی است که نیاز به داده پر سرعت دارد و EDGE تا حدودی این نیاز را پشتیبانی می کند .

طرز کار EDGE
      این فناوری متفاوت از امکانات گوشی بوده و قابل انتقال از طریق شبکه های ارتباطی است.
      EDGE با رابط سیگنال دهی که برای ارتباط از طریق امواج رادیویی استفاده می شود کار می کند .
      EDGE/EGPRS می تواند بر روی تمام شبکه هایی که از GPRS برخوردار است کار کند .

مزایای فناوری EDGE
      از جمله مزیت های این فناوری می توان به ایجاد اتصال سریع ، کار کردن با ظرفیت بالای دیتا و تعامل متقابل با شبکه های GSM برای پوشش جهانی اشاره کرد

شایان ذکر است که سرعت اینترنت در این سیستم نسبت به اپراتور تغییر میکند و نهایت سرعت در مودم های 3G به 48MB هم میرسد.
      امروزه دستگاه های بسیاری در اینترنت تبلیغ میشوند که اکثر آنها بی کیفیت است و از تمامی سیمکارتهای و یا سیستم عامل ها پشتیبانی نمی کند و نهایت سرعت استفاده از این مدل مودم ها 512Kb هست و چون در سال 1390 نسل سوم اپراتور در ایران سیم کارتهای 3G خود را ارائه میکند این نوع مودم ها از این سیستم به خوبی پشتیبانی نمکند.

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
        برنامه sbsetting رو اگه داشته باشي بهت نشون ميده كه ايا ip گرفتي يا نه
        اين جور مشكلها من فكر ميكردم كاملا از شبكه هست اما دوستمون يه تجربه اي رو گفت كه من نميدونستم
        ولي همين ديشب گوشي خودم هم ip نميگرفت با يه بار ري استارت كردن درست شد( خاموش روشن كردن)

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN
        با سلام

من 20 بار هم رستارت کردم بازم درست نشد. بقول شما اصلا ای پی نیمیگیره. apn : mtnirancell گذاشتم اما بازم کار نیمکنه. جالبتر اینکه روی نوکیا ان 73 هم اتحان میکنم بازم جواب میده.
        تنظیمات من مشکلی نداره و مطمن هستم که درسته. روی حداقل 4 تا گوشی و حتی ای پد 2 هم اتحان کردم.
        من سیم کارتم و از معمولی به میکرو تغییر دادم و از اون موقع دیگه کار نمیکنه

نظر

جيل كردي ديگه؟
          ببين يه با تنظيمات نتورك رو ري ست كن
          اگه جيل كردي مواظب باش چيز ديگه اي رو ريست نكني

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
            جيل كردي ديگه؟
            ببين يه با تنظيمات نتورك رو ري ست كن
            اگه جيل كردي مواظب باش چيز ديگه اي رو ريست نكني

iphone4 4.3.1

only uk astonmartin
            جیل بود کار نکرد ریستور کردم بازم خطا داد.
            حتی روی گوشی نوکیا هم میکرو سیم کارت امتحان کردم اونجا هم باز خطا میده. یدونه میکرو سیم کارت هم نیست 4 تا میکرو گرفتم همشون این مشکل دارن. روی 3-4 تا گوشی دیگه هم تست کردم اما درست نمیشه که نمیشه

نظر

اگه رو گوشياي ديگه هم كار نميكنه يا مشكل از شبكه است يا از سيم
              برو مركز ايرانسل

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

نظر

صبر کنید ..
              X