اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بالاخره مکان یابی آفلاین امکان داره یا نه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بالاخره مکان یابی آفلاین امکان داره یا نه؟

با سلام میشه یه نفر به طور کامل به من توضیح بده چطور میتونم مکان خودم رو بدون اینترنت پیدا کنم هر جا میپرسم فقط اسم چند تا نرم افزا بهم میدن بابا یه آموزشی یه توضیحی میدونم این چیزا برای استادان گرامی خیلی سطحی اما ما مبتدی هستیم لطفا کمکمون کنید!

Sent from my iPhone using Per Tapatalk

برای آیفون از xGPS استفاده کنید دیگه !

اگه می خوایین خودتون نقشه آفلاین تهیه کنین و در برنامه قرار بدین از این آموزش استفاده کنید ( خیلی ساده و گام به گام توضیح داده شده ) :

http://www.i-phone.ir/forums/thread10019.html

اگه که نه , در فروشگاه سابت نقشه کامل ایران وجود داره , می تونید خریداری کنید و از نقشه کامل آفلاین ایران روی xGPS لذت ببرید :

http://www.i-phone.ir/forums/thread12494.html
    ویرایش توسط mohsensarami : https://i-phone.ir/forums/member/56007-mohsensarami در ساعت 21-08-2011, 02:39 AM

نظر

ايا ما ميتونيم توي هواپيما از جي پي اس استفاده كنيم ؟

من هر كاري كردم نشد

حتي از حالت airplane هم درش اوردم كه چون تو ارتفاع ١٠٠٠ كيلومتري بوديم اصلا انتن نداشت

ولي قبلا يه ايپد رو ديدم كه كاملا نشون ميداد از كجاها داره ميگذره
      و سرعت رو هم مينوشت

ممنون ميشم يه توضيحي بدين

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

نظر

منم زیاد امتحان کردم.بگیر نگیر داره

نظر

اقا تو هواپيما gps كارميكنه يا نه ؟؟

اگه اره چه برنامه اي بايد داشته باشيم

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

نظر

بستگی داره به جای شما ! فکر نکنم سیگنال جی پی اس از بدنه هواپیما رد بشه !

نظر

نوشته اصلی توسط farzads نمایش پست ها
              بستگی داره به جای شما ! فکر نکنم سیگنال جی پی اس از بدنه هواپیما رد بشه !
              ايپد ديدم كه نمايش ميداد سرعت هواپيما و مسير حركت رو كه از رو كشور هاي مختلف عبور ميكرد

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

نظر

یک مساله توی GPS آیفون و آیپد هست.
                اگه گوشی روی حالت Airplane باشه و wifi هم خاموش یا به جایی وصل نباشه مکان یابی انجام نمیشه و پیغام میده یکی از این دوتا باید روشن باشه
                دلیلش هم اینه که GPS آیفون و آیپد از طریق دکلهای مخابرات و کانکشن اینترنت شما مکان رو پیدا میکنه
                حالا شما وقتی توی هواپیما هستی نه سیگنال آنتن داری و نه wifi در نتیجه مکان رو نمیتونه پیدا کنه.
                این قضیه همه جا میتونه صادق باشه.

گوشی من وقتی سیگنال داره و wifi هم روشنه خیلی خیلی سریعتر مکانو نسبت به حالتی که wifi خاموش باشه پیدا میکنه چون هم از دکلها مخابرات اطلاعات میگیره هم از طریق آی پی و ISP
                شما هم آزمایش کنید.

دلیل اینکه توی مشخصات وسیله نوشته Assisted GPS هم همین قضیست

حالا دیوایسهایی مثل آیپد مدل wifi ویا آیپاد تاچ 4 که مدول GPS ندارن وقتی از طریق wifi به اینترنت وصل باشن میتونن موقعیت رو بصورت تقریبی نشون بدن ولی وقتی wifi رو خاموش کنی دیگه مکانو نشون نمیدن

نظر

برادر من مگه توي ارتفاع ١٠٠٠ كيلومتر بالاي سطح دريا هم سيگنال مخابرات پيدا ميشه؟؟

حالا اون هواپيما wifi داشت يا نه نميدونم

به هر حال هواپيمايي امارات به اروپا بوده شايد همچين چيزي داشته¡

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

نظر

نوشته اصلی توسط amirhosein نمایش پست ها
                    یک مساله توی GPS آیفون و آیپد هست.
                    اگه گوشی روی حالت Airplane باشه و wifi هم خاموش یا به جایی وصل نباشه مکان یابی انجام نمیشه و پیغام میده یکی از این دوتا باید روشن باشه
                    دلیلش هم اینه که GPS آیفون و آیپد از طریق دکلهای مخابرات و کانکشن اینترنت شما مکان رو پیدا میکنه
                    حالا شما وقتی توی هواپیما هستی نه سیگنال آنتن داری و نه wifi در نتیجه مکان رو نمیتونه پیدا کنه.
                    این قضیه همه جا میتونه صادق باشه.

گوشی من وقتی سیگنال داره و wifi هم روشنه خیلی خیلی سریعتر مکانو نسبت به حالتی که wifi خاموش باشه پیدا میکنه چون هم از دکلها مخابرات اطلاعات میگیره هم از طریق آی پی و ISP
                    شما هم آزمایش کنید.

دلیل اینکه توی مشخصات وسیله نوشته Assisted GPS هم همین قضیست

حالا دیوایسهایی مثل آیپد مدل wifi ویا آیپاد تاچ 4 که مدول GPS ندارن وقتی از طریق wifi به اینترنت وصل باشن میتونن موقعیت رو بصورت تقریبی نشون بدن ولی وقتی wifi رو خاموش کنی دیگه مکانو نشون نمیدن
                    مپ خود گوشی نمی تونه ولی برنامه هایی مثل: Globalnav, XGPS اینها حتی تو بعضی ا*ز هواپیما هاهم کار می کنند.

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
                      برادر من مگه توي ارتفاع ١٠٠٠ كيلومتر بالاي سطح دريا هم سيگنال مخابرات پيدا ميشه؟؟

حالا اون هواپيما wifi داشت يا نه نميدونم

به هر حال هواپيمايي امارات به اروپا بوده شايد همچين چيزي داشته¡

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN
                      مگه من گفتم پیدا میشه ؟!!!
                      هواپیمای امارات یک فرقی با هواپیماهای ایران داره و احتمالا توی اون هواپیما امکان استفاده از wifi بوده شایدم تقویت کننده سیگنال داشته
                      ویرایش توسط amirhosein : https://i-phone.ir/forums/member/80-amirhosein در ساعت 15-09-2011, 07:16 PM

نظر

نوشته اصلی توسط soroush-firouzi نمایش پست ها
                        مپ خود گوشی نمی تونه ولی برنامه هایی مثل: Globalnav, xgps اینها حتی تو بعضی ا*ز هواپیما هاهم کار می کنند.
                        این برنامه ها هم با شرایطی که گفتم کار نمیکنن

روی زمین امتحان کنید و نتیجه رو اعلام کنید

نظر

دقت کردین چرا iDevice هایی که مدول GSM ندارن GPS هم ندارن
                          مثل آیپاد تاچ و آی پد wifi
                          اینها موقعیتو بر اساس wifi و مادامی که به یک شبکه وصلین نشون میدن

نظر

ایا این برنامه موقعیت رو بدون استفاده از اینترنت نشون میده؟؟
                            منظورم ******* ای است؟؟

نظر

شما از MotionX-GPS-v16.4- استفاده کنید توجه کنید که حتما ورژن 16.4 رو نصب کنید
                              بعد با اموزش تایپک زیر نقشه های دانلودی یا ساخته خودتونو برای استفاده در برنامه اماده کنبد فرمت نقشه ها باید db باشد بهتره برای پیدا کردن نقشه مورد نظر در اخر اسم شهر ذکر کنید برای xgps باشه
                              http://www.i-phone.ir/forums/post244773-1.html

نظر

صبر کنید ..
                              X