اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل gprs آی*پد2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل gprs آی*پد2

سلام دوستان
    من یک آی*پد2 3g دارم. جی پی آر اس ایرانسلم قبلاً روی این دستگاه به خوبی کار می*کرد. الان چند وقته که اصلا کار نمی*کنه و هیچ سایتی رو باز نمی*کنه. علامت E و mtn irancell* هم بالای صفحه هست. سیم کارتمم شارژ داره. دستگاه رو هم بارها خاموش و روشن کردم. اصلا به هیچ وجه کار نمی*کنه. این سیم کارت رو توی آی*پدهای دیگه که گذاشتم به راحتی کار می*کرد!
    من دستگاهم جیل شده با استفاده از جیل بریک می ios 4.3.3، درضمن مدت*هاست که دستگاه رو جیل کردم و قبلاً هم که جیل بود این مشکل رو نداشتم. الان تازگی*ها اینطوری شده. ممنون می*شم کسی بتونه کمک کنه.

کسی نبوددددددددددددددددددددد جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

یک بار در setting
      network رو ریست کنید و تنظیمات رو دوباره ست کنید

نظر

نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
        یک بار در setting
        network رو ریست کنید و تنظیمات رو دوباره ست کنید
        ممنون از پاسخ شما.انجام دادم باز هم همونطوره. به نظر شما ممكن به خاطر جيل بريك باشه؟
        خيلي عجيب من تمام فروم هاي آي پد رو خوندم هيچ كس اين مشكل رو نداشته!! 

نظر

سلام اقا من هم این مشکل دارم از وقتی که جلبریک کردم دیگه نمیتونم از gprs استفاده کنم اتفاقا از همون سایت jailbreakme جلبریکش کردم

نظر

دوستان این روش رو تو مشکلات ایپد ۲ هم گفتم این جا هم میگم حتماکارمیکنه
            شما باید apn اپراتور خودتون رو در بیارید با ایپدتون برید تو این سایت بعد اونها رو وارد کنید بعد حل میشه
            من سر در نياوردم
            ميشه دقيق و مرحله به مرحله بگى چه كار كنم
            راست ميگى چون تنظيمات apn اصلا ندارم[/QUOTE]

اقا اموزش تصویریشو میزارم
            اول میرید سایت www.unlockit.co.nzبا سافاری بعد گزینه ی continue رو میزنید

بعد گزینه ی custom apn رو میزنید

بعد اگر که همراه اول هستید از بخش carrier شما باید ir-mci رو انتخاب کنید در صورت ایرانسل بودن باید از بخش apn کلمه یmtnirancell رو تایپ کنید

بعد روی گزینه ی create profile میزنید که گوشی خود به خود میره تو بخش settings

سپس روی گزینه ی install میزنید تا نصب بشه در انتها اگر موفق باشید باید تو settings >profile این عکس رو داشته باشید

موفق باشید
            سپاس فراموش نشه

نظر

دمت گرم … مشکل بزرگی رو حل کردی … سه چهار ماهه که با ایرانسل سر و کله میزدم و اعصابم خورد شده بود … باز هم سپاس

نظر

صبر کنید ..
              X