اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جامع گرفتن SHSH در فریمور فعلی iDevice توسط iFaith

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام یکی از دوستام 3gs داره انلاک فکتوری رو ورژن .۳.۱.۳ هست میخواد یه بار ریستور کنه با این که گوشی جیل هست ولی shsh نداره چه پیشنهادی میدین ؟ با این روش میشه کاری کرد ؟؟

نظر

دوستان كسي خبر نداره ورژن جديد برنامه با ساپورت آيپد ٢ كى مياد؟

نظر

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
        دوستان كسي خبر نداره ورژن جديد برنامه با ساپورت آيپد ٢ كى مياد؟
        هنوز چیزی اعلام نشده ...

نظر

سلام.آیا هنوز این روش جوابگو هست؟ بنده در حال حاضر 4.3.3 جیل شده دارم.با این روش قادر به ذخیره هستم؟

نظر

نوشته اصلی توسط ewqewqewq نمایش پست ها
            سلام.آیا هنوز این روش جوابگو هست؟ بنده در حال حاضر 4.3.3 جیل شده دارم.با این روش قادر به ذخیره هستم؟
            بله ميشه...

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نظر

نوشته اصلی توسط iMoP نمایش پست ها
              بله ميشه...

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

با تشکر از شما.من الان این کار رو کامل انجام دادم.گوشی به همین ورژن ریستور میشه - بدون مشکل - از سازنده این برنامه و همچنین کاربران فعال و مدیران محترم انجمن کمال تشکر و قدردانی رو دارم.
              درسته به همین ورژن ریستور میکنه ، اما در سیدیا من shsh 4.3.3 رو نمیبینم چرا؟ اگه shsh سیو نمیکنه ، میشه گفت این برنامه ای هست که براتون ریستور مجدد رو انجام میده. با این حال در حال حاضر من shsh 4.3.3 رو ندارم.اگه در آینده مثلا به ios 5 آپدیت کنم، در اونصورت اگه بخوام به 4.3.3 برگردم ، به دلیل نداشتن shsh این کار غیر ممکن هست. آیا اینطور نیست؟ گفته شده ذخیره ی shsh فعلی.اما بعد از کار از shsh 4.3.3 خبری نیست.ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

اگه مر احل رو کامل و به درستی اجرا کردی نگران نباش ذخیره شده و سدیا هم نشون نمیده در سیستم ذخیره شده

نظر

نوشته اصلی توسط iEdris نمایش پست ها
                  اگه مر احل رو کامل و به درستی اجرا کردی نگران نباش ذخیره شده و سدیا هم نشون نمیده در سیستم ذخیره شده
                  تشکر.اگه اینطوری باشه که سیدیا نشون نده و در واقع ذخیره شده باشه که خوبه.اگه نه سازنده خبر رو با عنوانی fake داده.اما من موفق به ریستور مجدد شدم.با تشکر از همه ی دوستان و عزیزان زحمت کش

نظر

در عکس 8 برای من هیچی برای انتخاب نیست نوشته none

نظر

نوشته اصلی توسط pendragon نمایش پست ها
                      در عکس 8 برای من هیچی برای انتخاب نیست نوشته none

الان که به شما فایل shsh رو داده حالا باید توسطش فریمور رو ساین کنید

build signed ipsw w/blobs

رو بزنید و رو هر فریموری هستید اون فریمور رو انتخاب کنید و توسط shsh blob ای که به شما داده فریمور sign شده بسازید و توسط این فرمور به راحتی ریستور کنید

نظر

وسط های آموزش مثل اینکه یکسرس عکس ها رو جا انداختم به زودی درست میکنم ولی چیزی خاصی نیستند قسمت های مهم رو با عکس تو ضیح دادم

نظر

نوشته اصلی توسط iEdris نمایش پست ها
                          الان که به شما فایل shsh رو داده حالا باید توسطش فریمور رو ساین کنید

build signed ipsw w/blobs

رو بزنید و رو هر فریموری هستید اون فریمور رو انتخاب کنید و توسط shsh blob ای که به شما داده فریمور sign شده بسازید و توسط این فرمور به راحتی ریستور کنید
                          na file shsh ro nadade ye file hast ru desktop esmesh ine :
                          00000319F6188D0D_iPod_Touch_4-4.1_(8B117)-blobs.ifaith
                          man tu in ghesmat moshkel daram
                          نحوه ذخیره ی shsh blobs catche :
                          ke mishe aaks 8 vase man bejaye un 4.3.3(8J2) neveshte: None

نظر

00000319F6188D0D_iPod_Touch_4-4.1_(8B117)-blobs.ifaith
                            ke mishe aaks 8 vase man bejaye un 4.3.3(8J2) neveshte: None
                            با اجازه از صاحب تایپیک.چون بنده با این مشکل مواجه بودم ، میتونم مشکل ایشون رو حل کنم. (البته باید طبق قوانین فارسی تایپ میکردید)
                            بنده یک بار بدون چیز پی ان امتحان کردم و جواب نگرفتم و عین شما در اون مرحله گزینه None رو دیدم.
                            دفعه ی بعد با چیز پی ان مراحل رو پیش رفتم تا این بخش هم طبق آموزش شد 4.3.3
                            پس حتما باید از چیز پی ان استفاده کنید

نظر

00000319f6188d0d_ipod_touch_4-4.1_(8b117)-blobs.ifaith
                              Ke mishe aaks 8 vase man bejaye un 4.3.3(8j2) neveshte: None
                              لطفا قوانین را بخوانید و... فارسی تایپ کنید

نظر

من نمی دانم چه جوری تشکد کنم برای این پست مفد شما من از شما درس می آموزم

نظر

صبر کنید ..
                                X