اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جامع گرفتن SHSH در فریمور فعلی iDevice توسط iFaith

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من باورم نمیشه.ih8snow گفته بود که این کار رو میکنه...
    این خیلی مهم تر از جیلبرک کردنه...
    People!There is no way in the middle...

نظر

کسی دست توو جیبش نکنه ناراحت میشم
      خودم حلش کردم
      ویرایش توسط sahs : https://i-phone.ir/forums/member/4257-sahs در ساعت 22-08-2011, 03:55 PM دلیل: یافتن راه حل

نظر

عکس ها ویرایش شدند هر ۱۷ تا عکس تاپیک از 800 kb به 33 kb کاهش یافتند

نظر

من همه ی مراحل رو انجام دادم
          پیغام هم داد که با موفقیت انجام داده، یه فایل 6kb بهم داد که سیوش کردم اما وقتی میرم که چک کنم shshام روی سرور هست یا نه می گه هیچی نیست!!!
          چرا؟؟ چیکار باید بکنم؟

نظر

من دوباره مراحل رو انجام دادم اما این دفعه با چیز پی ان و مشکلم حل شد

نظر

سلام شما shsh رو کجا دیدید من که ندیدمش

نظر

سلام
                ضمن تشکر آقا من تمام مراحل رو طی میکنم متاسفانه در مرحله 13/8 یعنی glyph ...گیر میکنه و هی در همین مرحله درجا میزنه و خط سبز پر و خالی میشه ولی به مرحله بعدی یعنی 13/9 نمیره چندبارهم از نو امتحان کردمش نشد چرا !!!؟

نظر

حتما باید جیل باشیم؟

نظر

نه نیازی نیست!

نظر

نوشته اصلی توسط imakoran نمایش پست ها
                      نه نیازی نیست!
                      خوب پس به راحتی دیوایس هایی رو ساپورت می کنه به 4.3.3 دانگرید کرد راحت جیل آنتتر کنیم

نظر

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
                        خوب پس به راحتی دیوایس هایی رو ساپورت می کنه به 4.3.3 دانگرید کرد راحت جیل آنتتر کنیم
                        تو دستگاهاشون iPad 2 نيست. من بدبخت كه MacBook ام تركيده لپتاپمم vista داره چه جوري بگيرم؟
                        دد

نظر

عالی بود.
                          بدون اینکه قبلا SHSH را برای iOS 4.2.1 روی iPod touch 4 ذخیره کرده باشم، تونستم به همین ورژن ریستور کنم.
                          ولی ظاهرا فقط میشه به همون ورژن ریستور کرد. من 2 تا آیفون 4 و 2 تا آپاد تاج 4 را امتحان کردم. مثلا نمیشه از 4.2.1 رفت به 4.3.3...
                          ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط iman.sadeghi201 نمایش پست ها
                            عالی بود.
                            بدون اینکه قبلا SHSH را برای iOS 4.2.1 روی iPod touch 4 ذخیره کرده باشم، تونستم به همین ورژن ریستور کنم.
                            ولی ظاهرا فقط میشه به همون ورژن ریستور کرد. من 2 تا آیفون 4 و 2 تا آپاد تاج 4 را امتحان کردم. مثلا نمیشه از 4.2.1 رفت به 4.3.3...
                            ممنون.
                            طبیعا فقط به فرموری میشه ریستور کرد که shsh اونو داشته باشید . با استفاده از این برنامه هم فقط میتونید از فرموری که در حال استفاده هستید shsh بگیرید . در نتیجه فقط به همون فرمور میشه ریستور کرد .
                            نگران فردایت نباش ...
                            خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                            ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                            اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

درود
                              من میخواستم آیفون 4 لاک ام رو آپدیت کنم و فریمورم 4.0.1 هست. و متوجه شدم که ش ش ندارم.
                              چند تا نکته برام پیش اومد
                              اول من لینک iFaith رو تو پست پیدا نکردم که بتونم دانلودش کنم.
                              دوم اینکه هیچ راهی نداره که من بتونم shsh ورژن های بالاتر که آنلاکش هم اومده داشته باشم . مثلا 4.2.1 یا 4.3.3
                              سوم اینکه من IOS 4.0.1 رو ندارم که به نرم افزار بدم اگه میشه لینک دانلودشو بزارید.

نظر

شما فعلا صلاحه که روی ۴.۰.۱ بمونین چون واسه این که رو ورژن های بالاتر آنتن داشته باشین باید از BaseBand Preservation استفاده کنی تا به حال هم برای ۴.۳.۵ منتشر نشده هیچ راهی وجود نداره اما شما هم یه نگاهی به SHSH هاتون بندازید بد نیست چون زمان انتشار جیلبریک می به درخواست کامیکس یه SHSH کلی از دستگاه هایی که به سیدیا متصل بودند گرفته شد شما یه نگاهی بندازید.

لینک دانلود iOS 4.0.1 iPhone 4

نظر

صبر کنید ..
                                X