اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خالي كردن شارز خيلي سريع

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خالي كردن شارز خيلي سريع

سلام دوستان ‏
من ‏
بريشب ‏
آيفونم ‏
رو ‏
ري
    ستور ‏
كردم ‏
4‏_‏3‏_‏3‏ ‏‏↳‏
    و بدون هيج برنامه و حتي ج_بريك هم نكردم دادم رفيقم كه‏↳‏

كه ميخاست بخره_نساعت بعد زنك زدكه شارز خالي وروشن‏‏↳‏
    نميشه و داغه داغ شده_ظهرتا الان شارز كردم_باوجوده يكم كاركردن‏‏↳‏
    هنوز ‏1درصدكم كرده_رفيقي دارم كفت اين امنيت باتري هست كه ريجارز‏↳‏
    ميشه كه عمرش بالا بره/ولي توو سره باتريه خورد_نشد نشد تا فروختم شد‏?‏

کسی نمیخواد جواب بده :؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط tabeez نمایش پست ها
      سلام دوستان ‏
من ‏
بريشب ‏
آيفونم ‏
رو ‏
ري
      ستور ‏
كردم ‏
4‏_‏3‏_‏3‏ ‏‏↳‏
      و بدون هيج برنامه و حتي ج_بريك هم نكردم دادم رفيقم كه‏↳‏

كه ميخاست بخره_نساعت بعد زنك زدكه شارز خالي وروشن‏‏↳‏
      نميشه و داغه داغ شده_ظهرتا الان شارز كردم_باوجوده يكم كاركردن‏‏↳‏
      هنوز ‏1درصدكم كرده_رفيقي دارم كفت اين امنيت باتري هست كه ريجارز‏↳‏
      ميشه كه عمرش بالا بره/ولي توو سره باتريه خورد_نشد نشد تا فروختم شد‏?‏
      متن شما واضح نیست اون آخرشو من متوجه نشدم

نظر

مرسی از توجهتون:
        ببینید بنده پیریشب میخواستم گوشی رو بفروشم به دوستم، رو 4.3.3 بود، ریستور کردم به خوده 4.3.3
        هیچ برنامه ای حتی از اپ.استور هم نصب نکردم، بدون جیلبریک، مثل روز اول دادم اون. شارژ 100درصد.
        ساعت 5 صبح زنگ زد گفت شارژ خالی کرده و گوشی خاموش شده، داغه داغ هم بوده.
        از دوستی سوال کردم، فرمودن بخاطر امنیت باتری هست هوشمنده، چون نیازه هر چند وقت باتری خالی شه، خوده گوشی اینکار رو انجام داده. از دیروز ظهر گوشی پیشم بود شارژ کردم شد 71 درصد، تا الان با وجودی که باهاش یکمم کار کردم، شده 67 درصد.
        از شانس بد ما اینطور شده پیش رفیقمون.. جریان چیه؟

نظر

دوست من همچین چیزی ممکن نیس گوشی خودش شارز خالی کنه
          شما اگه میتونید به آخرین ورزن آبدیت کنید و بزارید باطری گوشیتون کامل خالی شه بعد با usb و با کامپیوتر یک بار فول شارز کنید و نگذارید گوشی داغ کنه واسه جلوگیری از داغ کردن میتونید رو حالت پرواز بزارید و برنامه هارو ببندید و برای بهتر شارز شدن و فول شارز شدن از برنامه bettry doctor از app store استفاده کنید اگه با آبدیت و فول شارز درست نشد میتونید باطریشو عوض کنید اما باطری اپل خیلی قویه و به این راحتیا خراب نمیشه

نظر

خب آخرین ورژن که آنتتر نیومده جیلبریک، طرف مبتدی هم هست یه وقت ریست شه، من باید بیارم بالا!
            بعد، ببینید، گفتن گوشی پیششون گذاشته بوده، نگاه کردن دیدن خاموشه، صبح ساعت 5 دیدن خیلی داغه گوشی و آوردن اول صبح پیشه من دیدم خالیه خالیه. در صورتی که خودم شبش با لپتاپم کامل شارژ کردم و بردم تحویلش دادم.

بعد، اگه خراب باشه، چرا از دیروز که 71 درصد شارژ کردم تا الان 4 5 درصد رفته فقط با کمی استفاده حتی؟
            تا پریروز عصر خودم داشتم استفاده میکردم یک مرتبه اینطور نشده بود.
            به نظرتون میتونه از چی باشه؟

نظر

خوب اگه ميگيد مبتدي بوده طرفتون شايد مثلا قفل شدن اتوماتيك گوشي رو خاموش كرده
              وبرنامه ها رو باز گذاشته نبسته
              .
              .
              .

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

نظر

من 4 دارم اخیرا به 4.3.5 ریستور کردم. جیلبریک هم نشده. فقط بکاپم رو روش نصب کرد. ولی الان مثل نقل و نبات شارژش تموم میشه!! ببخشید اگه اینجا مشکلم رو نوشتم. الان رو حالت پرواز هم گذاشتم و منتتظر نتیجه ام به نظر نمیرسه خیلی فرق کرده باشه. قبلش 4.2.1 روشن نصب بود و مشکلی نداشت. چه کنم ؟

نظر

نمیدونم این مشکل های باطری از کجا میاد
                  باطری ایفون 4 خیییلی قویه
                  حتی تو رده بندی سنسیش و گالکسی اول بود

نظر

ببینید دوستان، سوء تفاهم نشه، باطری این گوشی عالیه، فقط اون یه مورد بود که تا دادم ایشون، این ایراد رو گرفتن گفتن یهو خالی کرده و شدید داغ شده، حتی لاک هم نکرده بوده همه برنامه ها هم باز، نباید تو 1 2 ساعت خالی شه، گوشی ای که جیلبریک نشده و هیچ برنامه ای هم نصب نیست روش. بعد از اون، 1روز و نیم تو دست من بود، با کمی استفاده در حد چک کردن و چند تاچ هر مرتبه، 8 درصد کم شد. الان هم تحویلش دادم، و هیچ مشکلی نداره. فقط اون 1 2 ساعت که من بهش دادم تا پشت سر هم زنگ زده بود میگفت خاموش شده و بعد داغ شده و باطری خالی کرده.

یه مورد بود و تموم شد، خودمم کنجکاو هستم بدونم دلیل چی بوده، اگه نه همین الان هم باطریش عالی هست.

نظر

نوشته اصلی توسط tabeez نمایش پست ها
                      ببینید دوستان، سوء تفاهم نشه، باطری این گوشی عالیه، فقط اون یه مورد بود که تا دادم ایشون، این ایراد رو گرفتن گفتن یهو خالی کرده و شدید داغ شده، حتی لاک هم نکرده بوده همه برنامه ها هم باز، نباید تو 1 2 ساعت خالی شه، گوشی ای که جیلبریک نشده و هیچ برنامه ای هم نصب نیست روش. بعد از اون، 1روز و نیم تو دست من بود، با کمی استفاده در حد چک کردن و چند تاچ هر مرتبه، 8 درصد کم شد. الان هم تحویلش دادم، و هیچ مشکلی نداره. فقط اون 1 2 ساعت که من بهش دادم تا پشت سر هم زنگ زده بود میگفت خاموش شده و بعد داغ شده و باطری خالی کرده.

یه مورد بود و تموم شد، خودمم کنجکاو هستم بدونم دلیل چی بوده، اگه نه همین الان هم باطریش عالی هست.
                      بر اساس تجربه ی شخصیم درباره HTC ها عرض میکنم.
                      این مسئله باتری خالی شدن ناگهانی بر اساس تحقیق من مربوط به Cycle های باتریه که چون یون لیتیم هستند بعد از نصف سایکل ها خود به خود یون ها دیس چارج و دوباره بار الکتریکی میگیرند.
                      و این در محدوده 3 تا 7 سایکل چارج و دیس چارج باتری اتفاق میفته.
                      داغ شدن هم عادی بوده دوست من.به دلیل همون چیزیه که بالا عرض کردم.
                      موفق و پیروز باشید.

نظر

[سلام دوستان من یه ایفون4 از کره خریدم.ریجستر نبود دادم بیرون درستش کردن.1 روز باهاش کار کردم که دیدم یه دفعه خاموش شد .هر کاری کردم نشد روی دکمه پاور رو گرفتم و فقط روی ارم اپل گیر میکنه هیج چی نمیشه.بعد از اینجا خوندم دکمه هوم و پاور رو گرفتم که هیج چی اونم بعد از چند ٍآنیه عکس یو اس بی میاد مینویسه ایتونز...من اصلا بلد نیستم کار باهاشو برام خوووب توضیح بدین مرسی....
                        خیلی ناراحتم گوشیم نسوخته باشه ]
                        ویرایش توسط mina002 : https://i-phone.ir/forums/member/78133-mina002 در ساعت 08-11-2011, 02:40 PM

نظر

صبر کنید ..
                        X