اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکل No Service در آیفون 3Gs بعد از آنلاک با بیس بند 6.15

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

چرا کسی جواب نمیده بخدا لنگم

نظر

نوشته اصلی توسط caspian_nets نمایش پست ها
      چرا کسی جواب نمیده بخدا لنگم
      شما اون هر چی ای که گشتین کجا بوده؟! همون صفحه اصلی انجمن رو یه نگاه مینداختین پیدا میکردین http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html

نظر

با سلام این 3gs من الان رو ریکاوری هست برای اینکه بیارمش روی 4.1 باید ببرم رو دی اف یو من چطوری مستقیم از ریکاوری ببرم به دی اف یو مسئله دیگه که برام پیش اومده و خیلی مهمه این گوشی اصلا شارژ نداره من چطوری شارژ کنم برای ریستور وقتی میزنی به شارژ فقط میاد رو حالت ریکاوری ممنون میشم کمکم کنید
        با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط caspian_nets نمایش پست ها
          با سلام این 3gs من الان رو ریکاوری هست برای اینکه بیارمش روی 4.1 باید ببرم رو دی اف یو من چطوری مستقیم از ریکاوری ببرم به دی اف یو مسئله دیگه که برام پیش اومده و خیلی مهمه این گوشی اصلا شارژ نداره من چطوری شارژ کنم برای ریستور وقتی میزنی به شارژ فقط میاد رو حالت ریکاوری ممنون میشم کمکم کنید
          با تشکر
          با ایرب ببرید به دی اف یو

نظر

دوستان من از 6.1.3 با کاستوم اسنوبریز رفتم 4.3 وقتی ultrasnow و نصب میکنم هیچ تفاوتی ا قبل نداره و نمیاد و no servis میده
            بیس باند هم 6.15 هست که روی ورژن 6 خیلی خوب انلاک میشه ولی رو 4.3 هر کاری کردم نشد اموزش های این تاپیک هم رفتم ولی باز نشد

نظر

نوشته اصلی توسط reynard1 نمایش پست ها
              دوستان من از 6.1.3 با کاستوم اسنوبریز رفتم 4.3 وقتی ultrasnow و نصب میکنم هیچ تفاوتی ا قبل نداره و نمیاد و no servis میده
              بیس باند هم 6.15 هست که روی ورژن 6 خیلی خوب انلاک میشه ولی رو 4.3 هر کاری کردم نشد اموزش های این تاپیک هم رفتم ولی باز نشد
              یه بار دیگه ریستور کنید . بعد از جیلبریک یه بار دیگه هم آیپد بیس باند کنید و بعد اولترا رو نصب کنید .

ویرایش: یا بعده ریستوره مجدد بیس باند رو دانگرید کنید : http://www.i-phone.ir/forums/thread69258.html
              ویرایش توسط amir427 : https://i-phone.ir/forums/member/55007-amir427 در ساعت 16-07-2013, 02:27 PM

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                یه بار دیگه ریستور کنید . بعد از جیلبریک یه بار دیگه هم آیپد بیس باند کنید و بعد اولترا رو نصب کنید .

ویرایش: یا بعده ریستوره مجدد بیس باند رو دانگرید کنید : http://www.i-phone.ir/forums/thread69258.html
                کردم داداش بیسباند و با رد اسنو از ۶.۱۵ دانگرید کردم دوباره ریستورر کردم ولی باز همون اش و همون کاسه
                همیشه با اسنوبریز کاستوم درست میکنم و ریستور میکنم

نظر

کردم داداش بیسباند و با رد اسنو از ۶.۱۵ دانگرید کردم دوباره ریستورر کردم ولی باز همون اش و همون کاسه
                  همیشه با اسنوبریز کاستوم درست میکنم و ریستور میکنم
                  نیازی به ریستور با کاستوم نیست اصلا. مجدد که ریستور کردین با لینکی که پسته قبلم دادم بیس باند رو دانگرید کنید .

نظر

نیازی به ریستور با کاستوم نیست اصلا. مجدد که ریستور کردین با لینکی که پسته قبلم دادم بیس باند رو دانگرید کنید .
                    داداش از ۶ میام رو ۴.۳ با ارجینال که نمیتونم باید با shsh کاستوم بسازم دیگه

- - - - - - - - - -

نظر

- - - - - - - - - -

شما با رد اسنو ریستور کنید. اموزش دانگرید با رد اسنو هم هست توو انجمن.

نظر

شما با رد اسنو ریستور کنید. اموزش دانگرید با رد اسنو هم هست توو انجمن.
                        با رد اسنو هم کردم ولی رداسنو اکتیو نمیکنه ایفونو بعد ریستور

نظر

با رد اسنو هم کردم ولی رداسنو اکتیو نمیکنه ایفونو بعد ریستور
                          با رد اسنو با فایله اورجینال دانگرید کنید .

با همون رد اسنو جیلبریک کنید تا اکتیو شه.

با رد اسنو بیس باند رو دانگرید کنید .

و در اخر هم فقط اولترا اسنو رو از سیدیا نصب کنید تا آنلاک شه.

نظر

با رد اسنو با فایله اورجینال دانگرید کنید .

با همون رد اسنو جیلبریک کنید تا اکتیو شه.

با رد اسنو بیس باند رو دانگرید کنید .

و در اخر هم فقط اولترا اسنو رو از سیدیا نصب کنید تا آنلاک شه.
                            اگه گزینه ADD CYdia رو بزنم اکتیو میشه؟

نظر

بهترین راه برای 3 جی اس تنها ساخت کاستوم با اسنوبرز هست ، اگر old باشه با رداسنو به راحتی آنتن میاد

نظر

من کاستوم ساختم اما بازم no service میزنه!همش میره رو serching ولی به دو ثانیه نمیکشه که میزنه no service

نظر

صبر کنید ..
                                X