اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکل No Service در آیفون 3Gs بعد از آنلاک با بیس بند 6.15

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

توی ورژن 6.1 هم مییشه گوشی رو با اولترا اسنو آنلاک کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط elenor نمایش پست ها
      میتونید بدون shsh به 4.1 دانگرید کنید.
      در همین ورژن با آخرین ورژن Redsn0w جیلبریک تتر کنید و بعد با نصب ultrasn0w آنلاک کنید.

Sent from my  iPhone 4S using Tapatalk ©.

مگه جیلبرک شده 6.1؟ من هرچه کردم نشد یه توضیح مختصر میدی؟

نظر

نوشته اصلی توسط meysam_javadi نمایش پست ها
        مگه جیلبرک شده 6.1؟ من هرچه کردم نشد یه توضیح مختصر میدی؟
        http://www.i-phone.ir/forums/thread76620.html
        زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

من بیس باندم 5.16 هست چیکار کنم
          الان اوس 6.1 نصب هست آیفون 3gs تنها اشکال هم نداشتن آنتن هست

- - - - - - - - - -

من بیس باندم 5.16 هست چیکار کنم
          الان اوس 6.1 نصب هست آیفون 3gs تنها اشکال هم نداشتن آنتن هست

نظر

با رد سنو 9.14 و فریم وور 4.1 که روی دستگاه هست خواستم بیس باند رو ببرم بالا از 5.15 ببرم روی 6.15 ولی در این قسمت گیر کرده وقت زیادی هم می ذارم بمونه ولی نمیشه
            راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط gigawarn نمایش پست ها
              با رد سنو 9.14 و فریم وور 4.1 که روی دستگاه هست خواستم بیس باند رو ببرم بالا از 5.15 ببرم روی 6.15 ولی در این قسمت گیر کرده وقت زیادی هم می ذارم بمونه ولی نمیشه
              راهنمایی کنید

دوست عزیز اولا run as administrator رت بزنید و تا جاییم که یادمه 30-20 دقیقه ای طول میکشه و اگرم نشد روی یک کامپیوتر دیگه امتحان کنید
              ویرایش توسط mahyareee : https://i-phone.ir/forums/member/13466-mahyareee در ساعت 10-02-2013, 03:37 PM

نظر

سلام برای من یک آیفون 3gs اوردند متاسفانه من 6.1.3 زدم و گوشی لاک شد بنده 150 هزار تومان هم بابت آنلاک آن پرداختم ولی الان هرچه ریستور میکنم اکتیو نمیشه و فقط رو حالت سرچینگ و بعد نو سرویس میزنه ممنون میشم کمکم کنید
                من تازه واردم اگه میشه با عکس توضیح بدید ممنون میشم چون داره آبرو میره با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط caspian_nets نمایش پست ها
                  سلام برای من یک آیفون 3gs اوردند متاسفانه من 6.1.3 زدم و گوشی لاک شد بنده 150 هزار تومان هم بابت آنلاک آن پرداختم ولی الان هرچه ریستور میکنم اکتیو نمیشه و فقط رو حالت سرچینگ و بعد نو سرویس میزنه ممنون میشم کمکم کنید
                  من تازه واردم اگه میشه با عکس توضیح بدید ممنون میشم چون داره آبرو میره با تشکر
                  الان بیس باند گوشیتون چنده ؟ اگه 6.15 بوده اول بیس باند رو دانگرید کنید و بعد به آخرین ورژن ریستور کنید .

نظر

من نمیدونم بیس باند چند بوده چطوری بفهمم؟
                    چطوری دانگرید کنم؟به چه بیسباندی؟
                    الان 6.1.3 روش هست فقط اکتیو نمیشه
                    آموزششو بدید من بلد نیستم بخدا
                    ممنون میشم

نظر

دوسته عزیز اینجوری که شما میفرمایید یه شاهنامه توضیح میخواد. لطفا یه نگاه به آموزش های انجمن بندازید همه چی کامل و واضح توضیح داده شده.

گوشی رو به رد اسنو وصل کنید اونجا ورژن و بیس باند رو میزنه.

اگه بیس باند 6.15 بود باید با این آموزش بیس باندش دانگرید شه : http://www.i-phone.ir/forums/thread69258.html

اگه بعد از انجام مراحل بیس باند دانگرید نشد ممکنه مجبور شید اول گوشی رو دانگرید کنید و بعد بیس باند رو که در این صورت اول با http://www.i-phone.ir/forums/thread76013.html گوشی رو دانگرید کنید ( مثلا به 4.1 ) و بعد با آموزش بالا بیس باند رو دانگرید کنید .

بعد از اونکه بیس باندتون دانگرید شد ، اونوقت گوشی رو به 6.1.3 ریستور کنید و بعد بزارید اکتیو شه .

( اینا در صورتیه که بهتون راجع به آنلاک شدن گوشی با imei خبر داده باشن )

بهتر بود کله این ماجرا رو از ساپورته آنلاک کننده تون درخواست میکردین

نظر

داداش من مرحله اولو انجام دادم ولی با 6.1.3 که روش بود اومد بالا بیس باندشم تغیر نکرد
                        مرحله دومو رفتم فایل4.2 فک کنم روش زدم ولی بعد پیغام داد بری فیکس ریکاوری رو بزنید اونم رو حلت دی اف یو
                        ولی من هرکاریش کردم نتونستم از حالت ریکاوری که بود به دی اف یو ببرم
                        لطفا کمکم کنید الان گوشی رو ریکاوری هست
                        اگه فایلی باید بزنم
                        لینکشو بدید من نمیدونم برای این کار چه فایل و ورژن هایی نیازه این فایل هایی که زدمم فقط ارجینال بود ممنون میشم بگید کامل چیکار کنم

نظر

ireb رو توو گوگل سرج و دانلود کنید و با اون از حالت ریکاوری خارجش کنید .

نظر

با آی ربم کار کردم ولی بازم از ریکاوری در نمیاد بعد میره تو خود ریکاوری اگه فایل باید ریستور کنم بی زحمتی لینکشو بدید ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط caspian_nets نمایش پست ها
                              با آی ربم کار کردم ولی بازم از ریکاوری در نمیاد بعد میره تو خود ریکاوری اگه فایل باید ریستور کنم بی زحمتی لینکشو بدید ممنون

۴.۱رو واسه گوشیتون دانلود کنید و با اون ریستور کنید. بعد بیس باند رو دانگرید کنید

Sent from my iPad using Tapatalk 2

نظر

لطفا لینکشو مستقیمشو بدید من هرچی میگردم پیدا نمیکنم ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X