اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دوست دارید چه برنامه های ایرانی واسه آیفون نوشته بشه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوست دارید چه برنامه های ایرانی واسه آیفون نوشته بشه؟

سلام خدمت دوستان عزیز
    عزیزان همان طور که خودتون هم میدونید روز به روز به تعداد برنامه نویس های ایرانی اضافه میشه و بیشترشون هم دوست دارن یا میخوان که واسه آیفون و آیپد برنامه بنویسن، که این خودش جای خوشحالی داره و برنامه هایی که تا الآن نوشته شدن، برنامه های قابل قبول و خوبی هستند و قابل استفاده.

ولی واسه برنامه نویسی که تازه شروع کرده یا حتی برنامه نویس هایی که تجربه زیادی دارند هم بیشترشون نمیدونند که چی بنویسند یا در چه زمینه ای فعالیت کنن که از برنامشون استقبال بشه (تجربه من اینو میگه)

حالا چه خوبه که ما به قول معروف راه رو به این عزیزان نشون بدیم مخصوصا برنامه نویس هایی که در ضمینه آیفون و آیپد فعالیت میکنند

حالا تنها کاری که شما باید بکنید اینه که اینجا بگید دوست دارید کدوم برنامه های ایرانی واسه آیفون نوشته بشه؟

مثلا من خودم دوست دارم یه برنامه آموزشی ریاضی مخصوصا دبیرستان و دانشگاه که تمام فرمول ها رو داشته باشه و درموردشون توضیح بده!:d

به این نکات توجه کنید:
    -برنامه ای که مطرح میکنین درحدی باشه که یه برنامه نویس ایرانی امکانات ساختشو داشته باشه
    -از دادن پستای اسپم خودداری کنین و فقط نظرتونو بگین
    -شاید بگین این تاپیک رو واسه خودم ساختم که من نه برنامه نویسم نه میخوام برنامه نویس بشم فقط جهت کمک و راهنمایی برنامه نویسان عزیز هستش

ممنون
    ویرایش توسط hm_hitcher : https://i-phone.ir/forums/member/35595-hm_hitcher در ساعت 15-08-2011, 08:45 PM

آزمایش مجازی!
    تنها برنامه ای که آیفون نداره اینه.
    آزمایشگاهی مثل crocodile که نمایش سه بعدی هم داشته باشه.
    بعدیش هم یه برنامه برای محاسبه تانژانت و سینوس و ... (اختصاصا به مثلثات مربوط بشه).

آخریاشم که برنامه های education جهت تسهیل در امر تدریس برای معلمان و درس خواندن برای دانش آموزان هست. برنامه هایی جهت آموزش فیزیک(خیلی مهمه) و شیمی(صد در صد) و البته دروس حفظی مثل عربی.

دیکشنری هم که خب عالیه اگه دیکشنری عربی به فارسی هم نوشته بشه.
    اگر کتب دینی هم بصورت برنامه در بیاند که دیگه نور علی النوره.

نظر

عزیزان بعد از اینکه همه نظراتشونو گفتن یه جمع بندی هم میکنیم که کدوم برنامه ها در ارجعیت قرار دارند

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e
        آزمایش مجازی!
        تنها برنامه ای که آیفون نداره اینه.
        آزمایشگاهی مثل crocodile که نمایش سه بعدی هم داشته باشه.
        بعدیش هم یه برنامه برای محاسبه تانژانت و سینوس و ... (اختصاصا به مثلثات مربوط بشه).

آخریاشم که برنامه های education جهت تسهیل در امر تدریس برای معلمان و درس خواندن برای دانش آموزان هست. برنامه هایی جهت آموزش فیزیک(خیلی مهمه) و شیمی(صد در صد) و البته دروس حفظی مثل عربی.

دیکشنری هم که خب عالیه اگه دیکشنری عربی به فارسی هم نوشته بشه.
        اگر کتب دینی هم بصورت برنامه در بیاند که دیگه نور علی النوره.
        ديكشنري عربي به فارسي موجوده.
        ولي به قول شما كاش كتابهاي درسي متوسطه رو ميشد توي آيفون داشت.....

نظر

بله.
          کتاب قران و نهج البلاغه که موجوده.
          دیکشنری هم که الحمدالله موجوده.
          ولی کتب درسی به همراه پروژه های عملی(مثلا فیزیک بخش نور)
          خیلی خوب میشه اگه منتشر بشه.

نظر

فکر کنم برنامه هایی مثل محاسبه دخل و خرج روزانه و برنامه های بانکی که برای ایفون موجود نیست.

نظر

تمام كتابهاي درسي در سايت chap.sch.ir بصورت pdf هستن ولي رمز گذاري شدن و نميشه توي آيفون ديد....

نظر

موبايل بااااااانك

---
                - Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

موبایل بانک واقعا ضروری یه

نظر

نوشته اصلی توسط aryaamehr نمایش پست ها
                    موبایل بانک واقعا ضروری یه
                    باید یکی از برنامه نویسان انجمن رو وادار کنیم که برای بانک ها نامه بنویسه.
                    تا شاید قبول کنند و رایگان در اپ استور قرار بگیره یا بصورت api عرضه بشه

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                      باید یکی از برنامه نویسان انجمن رو وادار کنیم که برای بانک ها نامه بنویسه.
                      دقیقا چجوری قصد دارید وادارش کنید؟با چاقو؟
                      sigpic

نظر

نوشته اصلی توسط skywalker نمایش پست ها
                        دقیقا چجوری قصد دارید وادارش کنید؟با چاقو؟
                        نه سعید جان منظور محمدرضا این بود که بهش پیشنهاد میدیم که اگه خواست یه برنامه رایگان بسازه این برنامه هم مد نظرش باشه:d

نظر

به نظر من موبایل بانک مهمه .
                          یا اینکه برنامه نویس ها یک برنامه بنویسن که بشه از طریق اون برنامه های تحت Java را اجرا کرد

نظر

بانک ها عمرا از اون سیستم های فسیلی جاوا خارج بشن! فکر نکنم اطمینانی هم به این مسئله از نظر ایمنی داشته باشن که کس دیگه ای برای اونا برنامه بنویسه فکر کنم با طرفهای خاصی واسه برنامه نویسی قرار داد دارند که اونها هم عمرا با آیفون آشنایی ندارن چون داشتند حتما تا حالا نوشته بودن
                            ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 15-08-2011, 10:51 PM

نظر

نرم افزار بانکی!!! یا همون موبایل بانک!

نظر

صبر کنید ..
                              X