اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دوست دارید چه برنامه های ایرانی واسه آیفون نوشته بشه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
    یک برنامه مه توی newstand باشه و بشه روزنامه های مختلف یا سایت های خبری مختلف مثل بی بی ... رو خونند
    میتونید از برنامه iFarsi news استفاده کنید
    خبرخوان عالیه

ویرایش توسط sinaaboozari : https://i-phone.ir/forums/member/61151-sinaaboozari در ساعت 21-01-2012, 07:26 PM

نظر

?

از کجا باید iFarsi news رو بگیریم؟
      توی اپ استور نیست!

نظر

نوشته اصلی توسط mehdijafari نمایش پست ها
        از کجا باید ifarsi news رو بگیریم؟
        توی اپ استور نیست!
        این برنامه تا چند روز پیش در اپل استور بود و خودم هم از ایتونز گرفتم ولی الان هرچقدر گشتم نبود
        نمیدونم شاید برای تغییری برداشته شده موقتا!وگرنه ممکن نیست اصلا!
        من از نسخه رایگانش دارم استفاده میکنم

نظر

هنوز بین برنامه نویسان برنامه های نیوز استند خیلی جا نیفتاده، ولی باز هم در خارج و داخل برنامه های جالبی برایش نوشتن

نظر

خواهشا برنامه هایی برای:
            ضبط مکالمات
            پیغامگیر
            و ساختن فولدر در sms
            معرفی کنید اینها ضعفهای بزرگی در کارایی آیفون هستند و خیلیها به همین دلیل مجبورند گوشی های دیگه بگیرند تا کارشونو انجام بده از دوستانی که دستی در برنامه
            نویسی دارند تقاضا دارم این مشکل بزرگ یوزرهای آیفون رو حل کنند
            با سپاس.

نظر

آقا اين برنامه های بانک ها خيلی کمبودش احساس ميشه....مثلا بانک پارسينا که خودم استفاده ميکنم قبلاً همرو با آندريدم انجام ميدادم اما ios نداره.....
              فک کنم کلاً بانک ها برنامه سازگار با ios ندارن

نظر

منشی تلفنی

نظر

نوشته اصلی توسط Ahmadreza.ara نمایش پست ها
                  آقا اين برنامه های بانک ها خيلی کمبودش احساس ميشه....مثلا بانک پارسينا که خودم استفاده ميکنم قبلاً همرو با آندريدم انجام ميدادم اما ios نداره.....
                  فک کنم کلاً بانک ها برنامه سازگار با ios ندارن
                  دوست عزيز متاسفانه بخاطر تحريم،دستگاه هاي وابسته به دولت(بانك ها،بهشت زهرا...تمايلي براي ساخت اين برنامه ها براي سيستم عامل ios ندارند در صوررتي كه براي تيزر تبليغاتيشون از اين گوشي استفاده ميكنن!!!اما ظاهرا با صحبت هايي كه انجام شده بانك پاسارگاد ميخواد در اين راه قدمي برداره!!!!!فعلا بايد منتظر موند
                  پيشنهاد من به شما اينه كه از خدمات اپراتور خود مثل همراه بانك ايرانسل يا براي خريد شارژ از برنامه echarge استفاده كنيد براي اطلاعات بيشتر به اين تاپيك يه سر بزنيد
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread35103.html

ویرایش توسط Mohamad_c++ : https://i-phone.ir/forums/member/86373-mohamad_c در ساعت 06-02-2012, 08:18 PM

نظر

با سلام: از دوستان برنامه نویس خواهشمندم در مورد ضبط مکالمات و منشی تلفنی و توانایی درست کردن پوشه شخصی در اس ام اس برنامه هایی ارائه دهند تا در ایران بتوانیم استفاده کنیم.
                    سپاس.

نظر

• نرم افزار موبایل بانک خیلی ضروریو مهمه

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadlou نمایش پست ها
                        نرم افزار موبایل بانک خیلی ضروریو مهمه
                        اینو باید خود بانکها به خودشون زحمت بدن درست کنن ولی متاسفانه نمیکنن.جالب اینه همشون تو تبلیغاشون از آیفون استفاده میکنن.

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
                          اینو باید خود بانکها به خودشون زحمت بدن درست کنن ولی متاسفانه نمیکنن.جالب اینه همشون تو تبلیغاشون از آیفون استفاده میکنن.
                          ساخت موبایل بانک پروژه وقت گیر و سختی هست ؛ وگرنه تا الان یکی از گروههای موجود این کار رو کرده بود

نظر

• نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                            ساخت موبایل بانک پروژه وقت گیر و سختی هست ؛ وگرنه تا الان یکی از گروههای موجود این کار رو کرده بود
                            ولی اگه کاری سختیه چرا واسه آندرویید و نوکیا اومده ولی اپل نمیاد. منظورتون واسه ios ساختن سخته یا کلا سخته؟

نظر

• منم به نظريه دوستان موافقم نرم افزارهاي همراه بانك خيلي ضرورين من فقط به خاطر همراه بانك يه گوشي ديگه اي خريدم و همرامه تا بتونم ازش استفاده كنم

نظر

• به نظرمن هم واقعا همراه بانك يه چيزي ضروريه
                                اگه برنامه نويسان بتونن اين كارو كنن واقعا عالي ميشه بابا چه اشكال داره شما بنويسيد بزاريد تو اي پ پ استور مثلا يك دلار ما. هم ميخريم

نظر

صبر کنید ..
                                X