اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اتصال مک بوک به ال سی دی سونی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اتصال مک بوک به ال سی دی سونی

سلام
    من یه مک بوک پرو و یک ال سی دی سونی دارم که خروجی لن داره. میخوام مک بوک و تلویزیون رو به هم از طریق کابل شبکه وصل کنم. در ضمن من یه مودم وایر لس هم دارم. حالا میخوام ببینم من چه طور میتونم تصاویر لپ تاپم رو روی تلویزیون ببینم.

دوست عزیز کنار تلویزیون تون یه پورت PC in ه که باید یه تبدیل برای mini display به این پورت بگیرید برای دیدن تصویر مانیتور مک بوک تون.
    نیازی به شبکه کردن هم نیست.

نظر

می تونی کانکتور HDMI برا مک بوکت بگیری و با کابل HDMI به ال سی دی وصل کنی ( مزیت HDMI اینه که اول کیفیت HD 1080i داره و صدا رو هم انتقال میده )
      [ame="http://www.amazon.com/DisplayPort-Female-Adapter-Macbook-Pro/dp/B002HU629E"]Amazon.com: Mini DisplayPort to HDMI Female Adapter Cable for Apple Macbook, Macbook Pro...: Electronics[/ame]

اون پورت شبکه روی ال سی دی برای اتصال به اینترنته نه شبک کردن با کامپیوتر !
      ویرایش توسط mohsensarami : https://i-phone.ir/forums/member/56007-mohsensarami در ساعت 15-08-2011, 07:50 PM

نظر

دقیقا همینطوره-تو سایت سازگار میتونی بخری

نظر

نوشته اصلی توسط mohsensarami نمایش پست ها
          می تونی کانکتور hdmi برا مک بوکت بگیری و با کابل hdmi به ال سی دی وصل کنی ( مزیت hdmi اینه که اول کیفیت hd 1080i داره و صدا رو هم انتقال میده )
          amazon.com: Mini displayport to hdmi female adapter cable for apple macbook, macbook pro...: Electronics

اون پورت شبکه روی ال سی دی برای اتصال به اینترنته نه شبک کردن با کامپیوتر !
          من این کار رو کردم ولی صدا هنوز از مک بیرون میاد چیکار کنم تا از سینما خانواده صدا بیرون بیاد؟

نظر

در همه حال يا با برنامه خاصي؟

نظر

نوشته اصلی توسط shayangk نمایش پست ها
              در همه حال يا با برنامه خاصي؟
              نه در همه حال کلا صدا از مک بیرون میاد

نظر

شما دقیقا چی خریدی ؟
                یه کابل هست که یه تیکه هست یه سرش به مک میخوره یه سرش هم میره تو hdmi تلویزیون . طولشم کم نیست . مهم اینه که کلا یه تیکه کابله و هم صدا هم تصویر رو منتقل میکنه

نظر

من کابلmini display port را دارم.ولی نمیدونم چرا وقتی بهlcd samsong (46)inch میزنم .اندازه ی صفحه مکم فیکس نیست!مثلا کلا تب های بالا رو رو تلویزیون ندارم.تنظیمات داره؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط a.p.p.l.e نمایش پست ها
                    نه در همه حال کلا صدا از مک بیرون میاد
                    مدل مک بوکتون چیه؟منظورم اینه ۲۰۱۰ به بعده؟

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
                      شما دقیقا چی خریدی ؟
                      یه کابل هست که یه تیکه هست یه سرش به مک میخوره یه سرش هم میره تو hdmi تلویزیون . طولشم کم نیست . مهم اینه که کلا یه تیکه کابله و هم صدا هم تصویر رو منتقل میکنه
                      داداشم. رفته بود چين از اونجا يه سيم دراز خريده كه يه طرفش mini port هست و طرف ديگش HDMI.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

مدل مک بوکتون چیه؟منظورم اینه ۲۰۱۰ به بعده؟
                        ٢٠١١ هست مك من

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من این مشکلو فقط وقتی با vlc فیلم پخش میکردم داشتم که رفتم تو قسمت audio و خروجی رو روی تلویزیون گذاشتم
                          حالا شما توی system preferences برید و به قسمتaudio برید و توی تب output تلویزیون را انتخاب کنید

نظر

من این مشکلو فقط وقتی با vlc فیلم پخش میکردم داشتم که رفتم تو قسمت audio و خروجی رو روی تلویزیون گذاشتم
                            حالا شما توی system preferences برید و به قسمتaudio برید و توی تب output تلویزیون را انتخاب کنید
                            الان امتحان کنم نتیجه رو خبر بدم ،
                            مرسی

نظر

حل شد مرسی

نظر

صبر کنید ..
                              X