اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

تاپیک کلی مربوط به itunes (سؤالات و مشکلات)

دوستان لطف کنید از این به بعد تمام سؤالات و مشکلات خودتون رو در مورد itunes در این تاپیک مطرح نمایید.

برای چگونگی ساخت اکانت آیتونز به تاپیک زیر مراجعه فرمایید:
    http://www.i-phone.ir/forums/thread8153.html

همچنین برای نصب برنامه از تاپیک زیر استفاده نمایید:
    http://www.i-phone.ir/forums/thread692.html

دوستانی که در دانلود فریمور مشکل دارند می توانند از فروشگاه تهیش کنند.
    پیشاپیش از دوستانی که به کاربران در رفع مشکلاتشون کمک می کنند تشکر می کنم.
    ویرایش توسط Professional : https://i-phone.ir/forums/member/14816-professional در ساعت 24-09-2011, 12:59 PM

با سلام :
    امروز من 4.3.3 رو دانلود کردم الان می خوام restore با آیتونز ۱۰.۴ ولی مثل این که قبلا با wifi چک کرده دیده 4.3.5 اومده نمی ذاره restore کنم حالا چه جوری برم ۴.۳.۳ ؟؟؟؟؟

نظر

جای این سوال اینجا نیست
      در تاپیک مربوط به دانگرید سوال کنید !

نظر

دوستان 3gs رو به 4.3.5 ریستور کردم.
        الان تو بخش emergency call هستم.
        وقتی وصلش میکنم به ایتونز یه خطی پر میشه اخرکار میگه:
        we're sorry we are unable to continue whit your activation at this time.
        لطفا راهنمایی کنیید مشکل از کجاس؟باید چیکار کنم؟

نظر

واقا که

نوشته اصلی توسط Arianismmm
          جای این سوال اینجا نیست
          در تاپیک مربوط به دانگرید سوال کنید !
          دوست عزیز به جای گفتن این که جای سوال کجاست راهنمایی کن که چه جوری مشکل رو حل کنم نه این که بگی جای سوال کجاست خودم میدونم .....
          یکی از مدیران عزیز که همیشه کار بچه ها رو واه میندازه گفت این جا بپرسم
          مدیر کسی هس که مشکل هم وطن خودشو حل کنه نه این که بدترش کنه
          اسن دیگه من هیچ جای این سایت comment نمی دم تا معلوم شه جای سوالاتم کجاس
          بعدش هم من نمی خوام downgrade کنم که تو تاپیک مربوط به دانگرید سوال کنم من ۴.۳.۱ هسم و آیپاد دارم

نظر

سلام دوستان
            من ويندوز كامپيوتر و آيتونز رو دوباره نصب كردم ميخوام وقتى گوشى رو به آيتونز وصل ميكنم اطلاعات گوشى پاك نشه و يك بكاپ هم از گوشى بگيره
            ميخواد كار خاصى رو آيتونز انجام بدم يا نه؟؟؟
            لطفا راهنمايى كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط savadkoohy
              شما باید در ایتونز در قسمت مشخصات خود (اسم خود) راست کلی کنید و backup رو انتخاب کنید.
              تشکر دوست عزیز این کارو انجام دادم از گوشی بکاپ گرفته شد
              حالا این بکاپ تو کدوم قسمت آیتونز ذخیره شده؟؟؟
              میتونم بکاپ رو کپی کنم و واسه استفاده های بعدی مثل نصب دوباره ویندوز یا آپدیت گوشی ازش استفاده کنم؟؟؟
              و چیکار کنم که وقتی دوباره گوشی رو به آیتونز وصل کردم بکاپ نگیره؟؟؟
              ویرایش توسط savadkoohy : https://i-phone.ir/forums/member/48343-savadkoohy در ساعت 16-08-2011, 01:22 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Alcoholic نمایش پست ها
                تشکر دوست عزیز این کارو انجام دادم از گوشی بکاپ گرفته شد
                حالا این بکاپ تو کدوم قسمت آیتونز ذخیره شده؟؟؟
                میتونم بکاپ رو کپی کنم و واسه استفاده های بعدی مثل نصب دوباره ویندوز یا آپدیت گوشی ازش استفاده کنم؟؟؟
                و چیکار کنم که وقتی دوباره گوشی رو به آیتونز وصل کردم بکاپ نگیره؟؟؟
                بکاپ تو مسیر زیر ذخیره میشه :

کد:
                C:\Users\X\Music\iTunes
                وقتی ویندوز را دوباره نصب می کنی باید به همون روشی که گفتم بکاپ بگیری و نمیشه بکاپ رو کپی کرد. و اگر گوشی رئ آپدیت کنی موقع ریستور خودش میپرسه بکاپ رو نصب کنم یا نه.

اون خودش خودکار از فایل های جدید بکاپ میگیره نمیشه کاریش کرد.

نوشته اصلی توسط amir00366 نمایش پست ها
                با سلام :
                امروز من 4.3.3 رو دانلود کردم الان می خوام restore با آیتونز ۱۰.۴ ولی مثل این که قبلا با wifi چک کرده دیده 4.3.5 اومده نمی ذاره restore کنم حالا چه جوری برم ۴.۳.۳ ؟؟؟؟؟
                اگر شما shsh 4.3.3 رو دارین می تونید ریستور کنید و اگر نه باید به 4.3.5 ریستور کنید.

نوشته اصلی توسط Alcoholic نمایش پست ها
                سلام دوستان
                من ويندوز كامپيوتر و آيتونز رو دوباره نصب كردم ميخوام وقتى گوشى رو به آيتونز وصل ميكنم اطلاعات گوشى پاك نشه و يك بكاپ هم از گوشى بگيره
                ميخواد كار خاصى رو آيتونز انجام بدم يا نه؟؟؟
                لطفا راهنمايى كنيد
                شما باید در ایتونز در قسمت مشخصات خود (اسم خود) راست کلی کنید و backup رو انتخاب کنید.
                ویرایش توسط savadkoohy : https://i-phone.ir/forums/member/48343-savadkoohy در ساعت 16-08-2011, 01:34 PM

نظر

مکانی بهتر از اینجا برای این سوال پیدا نکردم
                  در ایران در اصل فایند مای آیفون به درد نمیخوره دیگه؟چون باید حتما اینترنت در دسترس باشه تا مکانش را نشون بده؟

نظر

سلام دوستان من برنامه ایتونز رو نصب کردم الان یه ویدیو با فرمت ام پی فور میخواستم بریزم رو گوشیم وقتی sync رو زدم بعد از چند لحظه دیدم داره برنامه هام رو حذف میکنه یکی زحمتی بکشه بگه جریانش چی هست باید چیکار کنم

نظر

نوشته اصلی توسط sia abedi نمایش پست ها
                      مکانی بهتر از اینجا برای این سوال پیدا نکردم
                      در ایران در اصل فایند مای آیفون به درد نمیخوره دیگه؟چون باید حتما اینترنت در دسترس باشه تا مکانش را نشون بده؟
                      به کشور یا .... ربطی نداره ... هرجا اینترنت باشه مکان رو نشون رو میده

نظر

نوشته اصلی توسط saeed69 نمایش پست ها
                        سلام دوستان من برنامه ایتونز رو نصب کردم الان یه ویدیو با فرمت ام پی فور میخواستم بریزم رو گوشیم وقتی sync رو زدم بعد از چند لحظه دیدم داره برنامه هام رو حذف میکنه یکی زحمتی بکشه بگه جریانش چی هست باید چیکار کنم
                        برنامه ها داخل دستگاه رو خودتون نصب کردید؟
                        اون برنامه در ایتونز در قسمت library وجود دارند ؟
                        تیک syn app رو بر نداشتید؟

نظر

شما احتمالا برنامه هایی که روی آیفون دارید را روی iTunes ندارید. باید قبل Sync روی اسم آیفونتون کلیک راست کنید و Transfer Purchaces را بزنید.

احتمالا شما به پوشه ذخیره سازی فایلهای ipa توی فولدر مربوط به iTunes رفتید و فایلهای ipa را پاک کردید.
                          ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 16-08-2011, 06:33 PM
                          " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                          TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

ربطی به ویدیو نداره , دلیلش اینه که اون برنامه روی گوشیت هست ولی رو ایتونزت نصب نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                              برنامه ها داخل دستگاه رو خودتون نصب کردید؟
                              اون برنامه در ایتونز در قسمت library وجود دارند ؟
                              تیک syn app رو بر نداشتید؟
                              ببخشید من این تیک هم باز بر میدارم بازم اینجوری میشه بعد از اینکه تیک برداشتم باید apply بزنم یا revert دیگه برنامه نمون ازم 150 تا داشتم شد 137 تا

نظر

صبر کنید ..
                              X