اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام آیتونز من کلا به آیتونز استوره وصل نمیشه . با چیز پی ان هم میرم باز وصل نمیشه . نه اروری می ده نه پیغامی و فقط رو accessin itunes store میمونه لطفا کمکم کنید!!!!

نظر

بکاپ رو کجا باید کپی کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط amirsrtp نمایش پست ها
        سلام آیتونز من کلا به آیتونز استوره وصل نمیشه . با چیز پی ان هم میرم باز وصل نمیشه . نه اروری می ده نه پیغامی و فقط رو accessin itunes store میمونه لطفا کمکم کنید!!!!
        آخرین ورژن آیتونز رو از لینک زیر دانلود و نصب کن ( اگر مشکلت حل نشد بگو تا راهنماییت کنم )

Apple - iTunes - Download iTunes Now

نوشته اصلی توسط mzamni نمایش پست ها
        بکاپ رو کجا باید کپی کرد؟
        بکاپ چی رو ؟ ( سوالتون کامل بپرسید ! )

نظر

آقا محسن اصلا وقتی با apple software update دانلود کردم و اینجوری شد / یعنی وقتی دانلود شد یه ارور داد بعدش فکر کردم کامل نصب نشده رفتم تو سایتش دانلودش کردم ولی بازم تاثیر نداشت

نظر

نوشته اصلی توسط amirsrtp نمایش پست ها
            آقا محسن اصلا وقتی با apple software update دانلود کردم و اینجوری شد / یعنی وقتی دانلود شد یه ارور داد بعدش فکر کردم کامل نصب نشده رفتم تو سایتش دانلودش کردم ولی بازم تاثیر نداشت
            - آیتونز بازکن و از گزینه های بالا روی Store کلیک کن.
            -از منو باز شده روی De-authorise this Computer کلیک کن و پسوردتو وارد کن.
            -حالا دوباره روی Store کلیک کن و Re-authorise انتخاب کن و دوباره پسوردو وارد کن.
            - Pc یا mac رو ریست کن و بعد از ریست آیتونز باز کن باید درست شده باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط mohsensarami نمایش پست ها
              - آیتونز بازکن و از گزینه های بالا روی store کلیک کن.
              -از منو باز شده روی de-authorise this computer کلیک کن و پسوردتو وارد کن.
              -حالا دوباره روی store کلیک کن و re-authorise انتخاب کن و دوباره پسوردو وارد کن.
              - pc یا mac رو ریست کن و بعد از ریست آیتونز باز کن باید درست شده باشه.
              نشود اصلا نمی دونم چه مرگشه

نظر

با سلام دوستان من ایفن 3g 4.1 دارم وقتی میخوام کتابهای فارسی رو تو گوشیم اضافه کنم ایتونز تمام موزیکها با فیلمها و اپلیکیشن ها رو پاک میکنه چیکار کنم با تشکر

نظر

سلام
                  من دیروز دیدم که برنامه أپ استور آیفون۴ ام باز نمیشه.وقتی روش میزنم باز میشه ولی پیغام میده که can not open و بعد میاد بیرون.همین اتفاق وسه آیپاد ۴ همسایمون افتاده.ولی توی آیپاد۳ خوام مشکلی نیست.
                  درضمن همسایم نمی تونه با آستونز ویندوز هم برنامه بگیره اصلا تو قسمت مربوطه نمیره.چیز پی ان هم وصله.مشکل از اونجا شانه شد که یه ویندوز عوض کردن و بعد آیتونز به اتورایز گیر داد و اونا یه اکانت جدید ساختن.حالا چه کار کنیم.
                  میشه یه اکانت رو پاک کرد یا مثلا ریست کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط rezashademan نمایش پست ها
                    با سلام دوستان من ایفن 3g 4.1 دارم وقتی میخوام کتابهای فارسی رو تو گوشیم اضافه کنم ایتونز تمام موزیکها با فیلمها و اپلیکیشن ها رو پاک میکنه چیکار کنم با تشکر
                    خوب دلییلش که مشخصه چون اطلاعات روی گوشیتون هست ولی رو آیتونزتون نیست ( یعنی قبلا با یه آیتونز دیگه برنامه و چیز روش ریخته شده )

اگر به سورس فایل ها و برنامه های روی گوشی دسترسی دارید که منتقل کنید به آیتونز جدید و سینک کنید.

اگر هم که ندارید سورس فایل هارو , از این آموزش استفاده کنید و فایل ها از تو گوشی در بیارید :

http://www.i-phone.ir/forums/thread44224.html

نوشته اصلی توسط PHENOMENON نمایش پست ها
                    سلام
                    من دیروز دیدم که برنامه أپ استور آیفون۴ ام باز نمیشه.وقتی روش میزنم باز میشه ولی پیغام میده که can not open و بعد میاد بیرون.همین اتفاق وسه آیپاد ۴ همسایمون افتاده.ولی توی آیپاد۳ خوام مشکلی نیست.
                    درضمن همسایم نمی تونه با آستونز ویندوز هم برنامه بگیره اصلا تو قسمت مربوطه نمیره.چیز پی ان هم وصله.مشکل از اونجا شانه شد که یه ویندوز عوض کردن و بعد آیتونز به اتورایز گیر داد و اونا یه اکانت جدید ساختن.حالا چه کار کنیم.
                    میشه یه اکانت رو پاک کرد یا مثلا ریست کرد؟
                    خوب حالا مشکل خودتو حل کنیم یا همسایتون

اول در مورد مشکل خودت :
                    شما اول یکی از برنامه ها رو که باز نمیشه پاک کن و دوباره همونه از appstore دانلود کن ( با خوده گوشی انجام بده )

اگه جواب نداد این روش رو امتحان کن :
                    - تو آیتونز تیک تمام برنامه ها رو بردار و سینک کن.
                    -آینونز رو De-authorize کن.
                    -کامپیوتر و آیفونت رو ریست کن.
                    -آیتونزت رو Re-authorize کن.
                    - دوباره تیک تمام برنامه ها رو بزن و سینک کن.

همسایتونم هم با یه De-authorize و Re-authorize مشکلش حل میشه.

نظر

سلام خدمت دوستای گلم..امروز واسه اولین بار به یه مشکل عجیب برخوردم..گوشیم رو رستور کردم و بعد جیلبریک کردم..برنامه هام رو از رو سیستم سینک کردم تو ایونز و نصب کردم...بعد اومدم instaluols رو نصب کردم و باهاش چند تا برنامه دانلود کردم و نصب کردم...الان وقتی میخوام یه برنامه از رو سیستم سینک کنم تو ایتونز,سینک رو که میزنم برنامه هام رو از دم میخواد پاک کنه...یعنی instalous باعث شد اینتوری بشه؟؟؟

نظر

چون برنامه هایی که با installus دانلود و نصب کردید داخل library ایتونز نیست بله سینک کنید پاک میشن

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                          چون برنامه هایی که با installus دانلود و نصب کردید داخل library ایتونز نیست بله سینک کنید پاک میشن
                          حالا اگه بخام برگرده به حالت اول باید installus رو پاک کنم؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط korgrasol نمایش پست ها
                            حالا اگه بخام برگرده به حالت اول باید installus رو پاک کنم؟؟؟؟
                            خیر ، از ستینگ اینستالوس iTunes Sync رو روشن کنید و خودش همرو براتون منتقل میکنه.
                            دقت کنید اونایی که قبل از روشن کردن این گزینه دانلود شدن باید با این آموزش :
                            به کامپیوترتون کپی کنید.
                            موفق باشید.

نظر

برنامه هایی که با installus نصب شدند اگر در ایتونز وجود نداشته باشه پاک میشن isntallus م پاک کنید فرقی نمیکنه

نظر

نوشته اصلی توسط mohsensarami نمایش پست ها
                                خوب دلییلش که مشخصه چون اطلاعات روی گوشیتون هست ولی رو آیتونزتون نیست ( یعنی قبلا با یه آیتونز دیگه برنامه و چیز روش ریخته شده )

اگر به سورس فایل ها و برنامه های روی گوشی دسترسی دارید که منتقل کنید به آیتونز جدید و سینک کنید.

اگر هم که ندارید سورس فایل هارو , از این آموزش استفاده کنید و فایل ها از تو گوشی در بیارید :

خوب حالا مشکل خودتو حل کنیم یا همسایتون

اول در مورد مشکل خودت :
                                شما اول یکی از برنامه ها رو که باز نمیشه پاک کن و دوباره همونه از appstore دانلود کن ( با خوده گوشی انجام بده )

اگه جواب نداد این روش رو امتحان کن :
                                - تو آیتونز تیک تمام برنامه ها رو بردار و سینک کن.
                                -آینونز رو De-authorize کن.
                                -کامپیوتر و آیفونت رو ریست کن.
                                -آیتونزت رو Re-authorize کن.
                                - دوباره تیک تمام برنامه ها رو بزن و سینک کن.

همسایتونم هم با یه De-authorize و Re-authorize مشکلش حل میشه.
                                فکر کنم بد توضیح دادم.الان من یه آیفون 4 و یه آیپاد 4 دارم که برنامه appstor داخل گوشی اجرا نمیشه تا روی آیکونش میزنم میگه که can not open و بعد میاد توی home اسکرین.چرا باز نمیشه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X