اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جدول نرخ اینترنت adsl

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

واسه من پارس انلاين هست ٣ ماه ظرفيت ٤ گيگ سرعت ٢٥٦ البته گفتن اسميه و از ١٢٨ به بالا مجوز بايد بدي؟
    الان طبق اين گفته وزارت ارتباطات يعني من بخوام ١ مگ رو بگيرم مشكلي نداره ديگه ؟
    يكي كمي شفاف و عاميانه تر بگه دقيقا منظور از اين حرفها چيست؟

---
    - Sent from my iPhone4 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط iphone66 نمایش پست ها
      واسه من پارس انلاين هست ٣ ماه ظرفيت ٤ گيگ سرعت ٢٥٦ البته گفتن اسميه و از ١٢٨ به بالا مجوز بايد بدي؟
      الان طبق اين گفته وزارت ارتباطات يعني من بخوام ١ مگ رو بگيرم مشكلي نداره ديگه ؟
      يكي كمي شفاف و عاميانه تر بگه دقيقا منظور از اين حرفها چيست؟

---
      - sent from my iphone4 using tapatalk
      تا 12 ماه پیش که ما اینترنت گرفتیم باید مدارکی رو مثل کارت خبر نگاری و ... بدید تا بیشتر از 128 بدن

نظر

نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
        این تعرفه الان در کرمانشاه اجرا شده

دقیقا با همین قیمت ها

دوست من ۵۱۲ نا محدود ۱ ماه ه گرفته با همین قیمت و ۸۰ kb دانلود
        من که خیلی وقته از مخابرات کرمانشاه با همین قیمت گرفتم این موضوع جدیدی نیست

نظر

یعنی از شما هیچگونه مدارکی برای درخواست اینترنت 512 نخواستند ؟؟؟

نظر

در isp های شخصی معمولا چیزی نمیخوان ولی مخابرات برای افراد عادی مدرک میخوادولی اگه اشنا یا پارتی داشته باشی حتی یک مگ هم میدن خیلی ازدوستام توارومیه از طریق این روش یک مگ گرفتن با اینکه فقط یه دانش اموز ساده هستن!

---
            - Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

خوبه پس اگه دست به جیب هم بشیم شاید بدن وقت کنم میرم و یه سر میزنم ببینم چطور میشه

نظر

تو تهران مرکز مخابراتی پاسداران من رفتم گفتم adsl مخابراتی میخوام راحت میدادن ولی نمیدونم چرا میگفتم بالای 128... زنه همچین شاکی میشد انگار بهش چی گفتی!! هم لحن حرف زدن و هم تن صداش کلا تغییر میکنه! به کاربرای خونگی میدونم تو تهران بالای 128 نمیدن. حتی با نامه از هر ارگانی.
                لاقل مرکر مخابراتی پاسداران که اینطوریه. ولی تو مشهد و شهر های دیگه اونطوری که من آمارشو دارم راحت بالای 128 میدن. الانم وایمکس مبین نت دارم 1 مگ، 20 گیگ ترافیک دارم ماهی 46800 میدم.
                ای کاش خود مخابرات میداد که من دچار مصیبتی به اسم وایمکس مبین نت نمیشدم.
                راستی Adsl خود مخابرات نامحدود ه؟؟

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

بله من الان 256 دارم روزی 2 گیگ دانلود میکنم حالا اگر بهم 512 یا حتی 1 مگ بدن که دیگه خیلی حال میده حالا ببینم چطور میشه اگه پولکی باشن یه چیزی بهشون میدم اگه 1 مگ بدن که دیگه خیلی حال میده

نظر

آیا ip static سرعت دانلود رو هم بالا میبره ؟

نظر

من چیزی در این مورد نمیدونم ولی یه سوال دارم من اینترنت خیلیها رو هک کردم و با یوزر پسورد اونا کانکت شدم ولی نه سرعتم کم میشه نه زیاد همون که هست میمونه یعنی از اینهمه یوزری که من هک کرده هیشکی 128 یا 512 نیست که من سرعتم زیاد یا کم بشه به نظر شما دلیلش چیه ؟

نظر

اینجا تو بابل هم بالای 128 برای مصارف خانگی نمیدن ولی خوبیه بابل اینه که سرعت دانلودش با رسیوش یکیه ! مثلا شما 128 میخری حداقل 110 دانلودت منم خودم 256 دارم دانلودم 220 هستش !

نظر

چی 220 ؟؟؟؟ یعنی شما روزی چند گیگ دانلود داری اینطور باشه که سرعت شما واقعا بالاست

نظر

این که سرعت به چی هست هم مهمه ها !

نظر

من 2 مگابیت بر ثانیه دارم تقریبا با همین نرخ هایی که تو پست اول آمده
                              سرعت دانلودم حدوداً 230 کیلو بایت بر ثانیه است

نظر

من شاتل دارم ماهی 3 گیگ دانلود و با سرعت 128 قیمت هم ماهی 14000 تومان

نظر

صبر کنید ..
                                X