اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قطع شدن صدای میکروفن آیفون 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قطع شدن صدای میکروفن آیفون 4

سلام به همه دوستان
    میکروفن آیفون 4 من چند روزیه که بعد از یکی دو دقیقه صحبت قطع میشه و صدای من نمیره . ورژن من 4.3.3 هست و جیلبرک شده . به نظر میاد مشکل نرم افزاری باشه . اما reset کردن یا رفتن به safe mode نتیجه نداره . بعضی اوقات وقتی به itunes وصل میشم مدت کوتاهی درست میشه و بعد دوباره قطع میشه ؟ لطفا منو راهنمایی کنید

نوشته اصلی توسط bardi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    میکروفن آیفون 4 من چند روزیه که بعد از یکی دو دقیقه صحبت قطع میشه و صدای من نمیره . ورژن من 4.3.3 هست و جیلبرک شده . به نظر میاد مشکل نرم افزاری باشه . اما reset کردن یا رفتن به safe mode نتیجه نداره . بعضی اوقات وقتی به itunes وصل میشم مدت کوتاهی درست میشه و بعد دوباره قطع میشه ؟ لطفا منو راهنمایی کنید
    کلین ریستور کردید؟
    یا با iFaith?

نظر

آیفون ۴ یکی از دوستای منم همین مشکلو داشت، یه بار Settings رو از گوشی reset کردم و درست شد، اون زمان ۴.۱ داشت.
      یک بار از دستش زمین خورد دیگه هر کاری کردیم درست نشد، به ۴.۳.۳ هم آپدیت کردیم اما تغییری نکرد و مشکل هنور پابرجاست
      در برنامه ی Voice Memos صداها رو ضبط می کنه اما موقع تلفن زدن بعد از چند ثانیه صدا دیگه نمیره

نظر

نوشته اصلی توسط mahdinanaz نمایش پست ها
        آیفون ۴ یکی از دوستای منم همین مشکلو داشت، یه بار Settings رو از گوشی reset کردم و درست شد، اون زمان ۴.۱ داشت.
        یک بار از دستش زمین خورد دیگه هر کاری کردیم درست نشد، به ۴.۳.۳ هم آپدیت کردیم اما تغییری نکرد و مشکل هنور پابرجاست
        در برنامه ی Voice Memos صداها رو ضبط می کنه اما موقع تلفن زدن بعد از چند ثانیه صدا دیگه نمیره
        بدون جيل بريك كردن هم امتحان كردين؟

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
          بدون جيل بريك كردن هم امتحان كردين؟

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

گوشی دوست من لاک هست، نمیشه جیلبریک نکرد

رو ۴.۱ که بود فک کنم با jailbreakme، جیلبریک کرده بودن من هم برای ۴.۳.۳ با snowbreeze فیرم ور کاستوم ساختم و آپدیت کردم

نظر

کلین ریستور کردم ، نشد . آره با voice memo مشکلی نداره . به همین علت گمان می کنم مشکل نرم افزاریه . میخوام آپدیت کنم ، ولی جیلبریک هنوز نیامده

نظر

نه دوست عزیز مشکل شما سخت افزاریه.از فلت میکروفونه.من بیشتر از ۱۰ تا گوشی دیدم که از این مشکل داشته.

نظر

نوشته اصلی توسط dr.apple نمایش پست ها
                نه دوست عزیز مشکل شما سخت افزاریه.از فلت میکروفونه.من بیشتر از ۱۰ تا گوشی دیدم که از این مشکل داشته.
                من هم این مشکل رو داشتم راست میگه این دوستمون سخت افزاریه

نظر

پس چرا با voice memo مشکلی نداره ؟

نظر

من آپدیت کردم تقاوتی نکرد، بعید می دونم به اون ربطی داشته باشه

نظر

واسه اینکه آیفون ۲ تا میکروفون داره.مشکلت سخت افزاریه.احتمالا با هندرفری هم این مشگل رو داری

نظر

مشکل شما ۱۰۰٪ سخت افزاره
                        با فلت هم حل نمیشه
                        ic صدا باید تعویض بشه
                        حدود ۷۰ هم هزینش میشه

نظر

نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
                          واسه اینکه آیفون ۲ تا میکروفون داره.مشکلت سخت افزاریه.احتمالا با هندرفری هم این مشگل رو داری
                          بله من دیشب تست کردم با هندزفری هم میکروفون کار نمی کرد

نظر

آپدیت 4.3.5 کردم . باز هم فرقی نکرد

نظر

نوشته اصلی توسط mahdinanaz نمایش پست ها
                              بله من دیشب تست کردم با هندزفری هم میکروفون کار نمی کرد
                              متاسفانه این مشکل واسه آیفون ۴ هست.اگه دسترسی به اپل استور داری بفرست اونجا چون مشکل سخت افزاریه.

نظر

صبر کنید ..
                              X