اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قطع شدن صدای میکروفن آیفون 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    دوستان من دیروز گوشیم از دستم افتاد دیروز متوجه نشدم امروز فهمیدم که میکروفن گوشی کار نمیکنه reset کردم ولی درست نشد سیم کارتمو ایرانسل کردم درست شده ولی با سیم اصلی (همراه اول)میکروفن مشکل داره لطفا کمک کنید.
    iphone 4
    4.3.1 جیلبرگ شده

نظر

روي هر دو سيم كارت مشكل داره فقط وقتي فيش هدفونو در حال تماس ميزنم و در ميارم يك لحظه وصل ميشه و قطع ميشه روي هدفونم همين حالت داره و در حالت عادي صدا نميره لطفا كمكم كنيد كجا براي تعمير مطمعن تره ببرمش
      كلي حالم گرفته شد
      ویرایش توسط m.hasanzadeh : https://i-phone.ir/forums/member/27069-m-hasanzadeh در ساعت 25-08-2011, 12:08 AM

نظر

پیشنهاد می کنم ببرید و به دفتر انجمن در مجتمع پایتخت نشون بدید
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

با سلام خدمت دوستان عزیز،من دیروز گوشیم از دستم افتاد زمین،از اون موقع تا الان وقتی کسی زنگ میزنه ،صداشو نمیشنوم!!وقتی هم که من صحبت میکنم ،طرف مقابل صدای من رو نمیشنوه فک میکنم مشکل سخت افزاری پیدا کرده ،البته وویس رکور میتونم انجام بدم،ولی فک میکنم میکروفون مکالمه کردن با میکروفون وویس رکورد فرق میکنه،اگه مشکل سخت افزاری باشه تو تهران میشه درستش کرد؟ میشه معرفی کنید کجا برم؟ هزینه ش چه قدر میشه؟

نظر

با سلام میکروفن گوشیم آیفون4 کار نمی کنه .با هندسفری می تونم صحبت کنم ولی با خود گوشی صدام نمیره.باید چیکار کنم تورو خدا راهنماییم کنید

نظر

البته ضعیف شده بود دیشب توش فوت کردم بدتر شد و دیگه صدا نمیره چیکارش کنم

نظر

؟با سلام میکروفن گوشیم آیفون4 کار نمی کنه .با هندسفری می تونم صحبت کنم ولی با خود گوشی صدام نمیره.باید چیکار کنم تورو خدا راهنماییم کنید

نظر

جواب بی جواب؟

نظر

اگر مطمئن هستيد که مشکل دارد می توانيد با دفتر سايت تماس بگيريد تا دستگاه شما را تعمير کنند.

نظر

آقا من یه ایفون 4 خریده بودم روز اول که سیم گذاشتم توش این مشکلو داشت یعنی صدا نمیرفت ولی بعد یه مدت خودش درست شد الانم داره مثل شیر کار میکنه . فقط نمیدونم چیش مشکل داشت و چطوری درست شد

نظر

دوستان منم این مشکل و دارم
                        بار اول با عوض کردن آی سی صدا درست شد ولی بعده یه مدت باز این مشکل به وجود اومد
                        دلیلشم اینه که cpu گوشی ضربه خورده بود
                        هیج کاریشم نمیشه کرد باید با گوشیتون خداحافظی کنین !!!*
                        ویرایش توسط Ariamisagh : https://i-phone.ir/forums/member/43646-ariamisagh در ساعت 16-11-2011, 01:50 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ariamisagh نمایش پست ها
                          دوستان منم این مشکل و دارم
                          بار اول با عوض کردن آی سی صدا درست شد ولی بعده یه مدت باز این مشکل به وجود اومد
                          دلیلشم اینه که cpu گوشی ضربه خورده بود
                          هیج کاریشم نمیشه کرد باید با گوشیتون خداحافظی کنین !!!*
                          فك كنم دفتر سايت بتونن درستش كنن

نظر

دوست عزیز احتمالا ایسی حذف نویز مشکل داره که ازعلایم آن اعوجاج در صدای میکرفن و قطع شدن میکرفن حین مکالمه می باشد و این یک مشکل در طراحی برد اصلی آیفون می باشد که با یک بار مونتاژودمونتاژ این آیسی مشکل رفع میشه ولی به دلیل نزدیکی این آیسی به پردازشگر اصلی تعویض آن ریسک بالایی داره .
                            من همین مشکل داشتم گوشی رو فرستادم گارانتی تعویض کردن.
                            ببر دفتر سایت ایرادو بهت میگن

نظر

صبر کنید ..
                            X