اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تبدیل تــــم های hd به sd

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش تبدیل تــــم های hd به sd

مشاهده شده که بسياري از کاربران ديوايس هاي قديمي تر اپل مثل 3G/3Gs در هنگام انتخاب تم مورد علاقه خود دچار مشکل مي شوند ..
    دليلش هم ارائه اکثر تم هاي جديد بصورت HD و سازگار با آيفون 4 و آيپاد 4G مي باشد .
    تبديل تم هاي وینتربورد HD به SD کار دشواري نيست و به راحتي با ايجاد تغيير در سايز و نام آيکون ها و ... مي تونيد تم هاي HD رو به SD تبديل کنيد .
    با اين حال آن دسته از دوستاني که در ايجاد همين تغييرات جزئی هم ناتوان هستند مي تونند از کانورتور زير براي تبديل تم هاي HD به SD کمک بگيرند .

• ابتدا کانورتور را بصورت فايل exe از اينجا دريافت کنيد .

• بعد از اجراي آن گزينه " Choose theme folder " رو زده و فولدر تم مورد نظرتون رو انتخاب کنيد . ( منظور از فولدر تم فولدر با فرمت xxxxx.theme مي باشد )

• در اينجا خود کانورتور به طور خودکار کليه تغييرات رو ايجاد کرده و در همان فولدر ذخيره خواهد کرد .
    • اکنون تم مورد نظر شما هم بصورت HD و هم بصورت SD در کليه ديوايس ها قابل استفاده خواهد بود .

• نکته 1 : تغييراتي که از آن صحبت مي کنيم شامل موارد زير مي شود :

1. تغيير سايز : سايز کليه آيکون ها,والپيپر و ... در تم هاي HD براي تبديل به SD به 1/2 کاهش مي يابد ( مثلا سايز آيکون ها از 120*120 پيکسل به 60*60 پيکسل کاهش مي بايد )

2. تغيير نام : کليه آيکون ها و ... در تم هاي HD که با نام xxxx@2x.png ذخيره شده اند به xxxx.png تغيير خواهند کرد ( عبارت 2x@ از نام آنها حذف خواهد شد )

• نکته 2 : اکثر تم هاي winterboard بر طبق اين اصول طراحي و ساخته مي شوند اما موارد و تم هاي استثنا هم وجود دارند که از اين قاعده پيروي نمي کنند .

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

سلام خسته نباشید من اینکارو انجام دادم بعداز انتخاب تم عملیات تا آخر میره ولی برنامه بسته نمیشه وهیچ اتفاقی نمیفته

نظر

نوشته اصلی توسط ehsanjon نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید من اینکارو انجام دادم بعداز انتخاب تم عملیات تا آخر میره ولی برنامه بسته نمیشه وهیچ اتفاقی نمیفته
      قرار نیست اتفاق خاصی بیفته عزیز
      بعد از اینکه نوار سبز تا آخر رفت عملیات تموم شده و اگر فولدر مربوطه رو ببینید تغییرات ایجاد شده

Power of Creation
      www.i-Phone.ir

نظر

عالیه امید جان میشه این ها رو دستی هم انجام داد ولی با وجود این برنامه کار خیلی آسون شده.

نظر

نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
          عالیه امید جان میشه این ها رو دستی هم انجام داد ولی با وجود این برنامه کار خیلی آسون شده.
          آره خوب کار سختی نیست و به صورت دستی میشه این تغییرات رو ایجاد کرد
          اما با استفاده از این برنامه کار سریع تر پیش میره

Power of Creation
          www.i-Phone.ir

نظر

آقا دمت گرم

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

من تا حالا چندتا تم hd دانلود کردم واز این نرم افزار جهت تبدیل استفاده کردم ولی هر کاری می کنم تبدیل نمیکنه هیچ فولدری ایجاد نمیشه اگه ممکنه طریقه دستی تبدیل کردن رو بگین با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط ehsanjon نمایش پست ها
                من تا حالا چندتا تم hd دانلود کردم واز این نرم افزار جهت تبدیل استفاده کردم ولی هر کاری می کنم تبدیل نمیکنه هیچ فولدری ایجاد نمیشه اگه ممکنه طریقه دستی تبدیل کردن رو بگین با تشکر
                دوست عزیز قرار نیست فولدری ایجاد کنه که
                شما تم HD رو به برنامه بدید نوار که تا اخر رفت همون HD رو بریزید تو 3G/3Gs !

Power of Creation
                www.i-Phone.ir

نظر

تم های لاک اسکرین هم کانورت میکنه یا نه؟؟؟

نظر

این برنامه با تم های dreamboard کار نمی کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط lovely 3g نمایش پست ها
                      تم های لاک اسکرین هم کانورت میکنه یا نه؟؟؟
                      بستگی به ساختار تم داره,اکثرا آره

نوشته اصلی توسط phenomenon نمایش پست ها
                      این برنامه با تم های dreamboard کار نمی کنه؟
                      خیر امکانش نیست

Power of Creation
                      www.i-Phone.ir

نظر

صبر کنید ..
                      X