اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

instagram و اکانت کاربران انجمن

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• instagram و اکانت کاربران انجمن

با سلام
    بعداز این که این مطلب رو درباره ی برنامه ی instagram خوندم ترقیب شدم که ببینم چیه و به چه درد می خوره . یه سرچ توی appstore زدم و دیدم که برنامه رایگانه پس دانلودش کردم و سپس نصبش کردم .
    این برنامه وسیله ای است برای share کردن عکس روی یک سرور خاص . مانند باقی social network ها شما یک لیست دوستان داری و فضایی برای آپلود که فکر نکنم محدودیت داشته باشه .
    توی اینستاگرام میتونی یک سری افکت ساده به عکسات بدی و در یک قاب مربع شکل اونارو پخش کنی تو اینترنت . حالا این عکس ها می تونه عکس های دوربینت باشه و یا عکس های photo .

هر کسی توی instagram یه اکانت داره که توسط دوستاش با اوون اکانت شناخته میشه . توی instagram شما میتونی برای عکس ها like یا comment بفرستی که این رو توی باقی social network ها هم تجربه کردیم .

ولی تمایز این برنامه با باقی برنامه ها می تونه توی چند موردی باشه که ذکر می کنم :

-- دسترسی آسان به اکانت
    -- آپلود راحت و رایگان عکسها فقط با فشردن یک دکمه
    -- افکت های زیبا و خارق العاده ( که البته شاید اونا رو تو ps express هم دیده باشید ولی ماله این قشنگ تره )
    -- قابلیت خصوصی و عامه کردن عکس ها
    -- معرفی مشهورترین عکس ها بصورت لحظه ای در قالب تب popular
    -- شباهت خیلی خیلی زیاد به f*a*c*e*b*o*o*k
    کلی قابلیت دیگه که خودتون باید کشفش کنید .

لینک دانلود از آیتیونز :

حالا اینهمه داستان گفتم ولی غرض از مزاحمت این که دوستان لطف کنن اکانت instagram بسازن و اسم اکانتشون رو توی همین تاپیک قرار بدن تا همه بتونیم همدیگرو add کنیم و از این برنامه لذت ببریم .

به عنوان اولین نفر که اسمش رو میده :

@mohsenbaz
    ویرایش توسط mohsenbazazan : https://i-phone.ir/forums/member/30069-mohsenbazazan در ساعت 14-04-2012, 12:41 AM

محتوی این تاپیک و اطلاعات اکانت کاربران به ، تاپیک زیر منتقل شد
    با تشکر

http://www.i-phone.ir/forums/thread70568.html

نظر

صبر کنید ..
    X