اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با trash در لیون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با trash در لیون

سلام

من اولین روزی که لیون ریلیز شد دانلود و نصبش کردم همه چیز رو به راه بود تا ۳ روز پیش که یاهو مسنجر رو یکبار پاک و دوباره نصب کردم برای اینکه هیچ جوری مسیج های آرشیو شده پاک نمیشد بعد از تصب دوباره یک مشکلی پیش اومده و اونم اینه که دیگه هر چی رو دیلیت میکنم بدون اینکه وارد ترش بشه و نمایش داده بشه پاک میشه ! و در واقع انگار اصلا ترشی نیست ! خیلی راجع بهش سرچ کردم اما چیزی برای حلش پیدا نکردم ...

ممنون میشم اگر که راهنماییم کنید اگر تا امروز با این مشکل رو به رو شدین چه راه حلی داره ؟

ممنونم

این پیغام رو میده !

نظر

منم این مشکل تو اسنو داشتم.چند روز اینجوری بود ولی خود به خود درست شد.

نظر

الان تو فروم خوده اپل پرسیدم این جوابو بهم دادن ! ولی بعد از انجام این کار بازم همون مشکل رو دارم !

Permissions on your trash folder have gotten messed up, most likely. The easiest fix - if you're using an admin user account - is to open the Terminal and paste the following command:

sudo rm -rf ~/.Trash

DO NOT TRY TO RE-TYPE THIS COMMAND!!! Use copy and paste. One space in the wrong place will erase your entire user folder, and worse typos could erase your entire hard drive.

When you hit return, you'll be prompted for your password. Don't be surprised when nothing shows up when you type... that's normal.

Once you've done this, log out and then log back in to re-create your trash folder.

نظر

درست شد ! با کمک راهنمایی های این دو لینک ..

Solving Trash Problems

Solving Trash Problems

نظر

صبر کنید ..
          X