اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل no service در ایفون 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل no service در ایفون 4

با سلام
    دوستان جدیدا این پیغام اومده 2 روزی میشه ونه تماسی میتونم بگیرم و نه اینکه گوشیم زنگ میخوره
    خود به خود اون بالاش نوشته no service نمیدونم چیکار کنم مشکل با وایرلس یا جاهای دیگه هم ندارم گوشیم هم ایفون 4 انلاک فکتوری ورژن 4.3.3 هستش که با سایت jailbrekme جیلبرکش کرده بودم
    لطفا راهنمایی کنین
    و همچنین چون جیلبرک untheter برای ورژنهای بالاتر نیومده دلشو ندارم آپگرید کنم
    خواهشا راهنمایی کنین همچنین از منوی Reset گزینه Reset netwotk setting رو هم زدم چندین بار روشن و خاموش و ریبوت و ریسپرینگ نمودم اما هیچ فرقی نکرد لطفا راهنمایی بفرمایین
    با تشکر

چه پیغامی ؟
    اپراتورهای دیگه رو تست کردید ؟
    سیمتون رو یک گوشی دیگه تست کردید ؟

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

نظر

همین پیغام NO service جایی که نام اپراتور رو مینویسه!
      تنها همین سیم کارتو دارم که از خشابش بریدم!
      سیم رو تو گوشی دیگه تست کردم مشکلی نداشت

نظر

عجب اشتباهی کردم آیفون 4 گرفتم بخدا 2 سال 3gs داشتم بخدا آخ نگفت بهم یکماهه این 4 رو خریدم بخدا از روز اول همینطور باهاش مشکل داشتم یک روز تاچش کار نمیکرد یه روز روشن نمیشد یه روز خودبخود ریست میشدو... هزار تا کوفت و درد دیگه مسخره ترین چیزی که اپل میتونسته بیرون بده همینه بخدا یک روز خوش نشد که من با این گوشی داشته باشم

نظر

restore only

نظر

عزیز به چه ورژنی میتونم ریستور کنم که هم مشکل جیلبرک نداشته باشم و هم مشکل روشن و خاموش کردن
            الان 4.3.3 هستم

نظر

گوشی منم بعضی وقتها اینجوری میشه خاموش و روشن میکنم بعد میرم سرچ میکنم انتنو پیدا میکنه

نظر

سیم رو درست کات کردید ؟ گاهی سیم درست بریده نمیشه و این مشکل رو ایجاد می کنه

به همین 4.3.3 می تونید رستور کنید
                البته اگه shsh 4.3.3 رو داشته باشید
                ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 08-08-2011, 11:01 AM

Power of Creation
                www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
                  سیم رو درست کات کردید ؟ گاهی سیم درست بریده نمیشه و این مشکل رو ایجاد می کنه

به همین 4.3.3 می تونید رستور کنید
                  البته اگه shsh 4.3.3 رو داشته باشید
                  مرسی بابت راهنماییت اما من حدود یکماه تنها مشکلی که نداشتم همین پیغامه بود اگه سیم درست بریده نشده بود که زودتر از اینها متوجه میشدم دیشب تا حالا اینطوری شده!
                  من shsh رو بصورت جدا سیو نمیکردم اما هربار که میرفتم سایدیا خودش مینوشت که این shsh رو دارم اتومات ذخیره میکرد برام!
                  ایا با این میشه انجام داد!
                  خواهش میکنم راهنماییم کن بخدا امروز از کار و زندگیم افتادم

نظر

برنامه iphone delivery را نصب کردی.؟
                    برنامه iSHSHit را نصب کردی.؟
                    منم با نصب این 2 تا برنامه مشکل آنتن داشتم. که پاک کردم درست شد.
                    بعد ببین Cydia که باز می کنی بالاش به رنگ سبز نوشته SHSH ios 4.3.3 ؟؟؟؟؟؟؟؟
                    ویرایش توسط iHamid : https://i-phone.ir/forums/member/9597-ihamid در ساعت 08-08-2011, 11:21 AM

نظر

هیچ کدومشون نصب نکردم من از سایدیا جز چند تا تم هیچی نصب نمیکنم کلا
                      خواهشا زود راههنمایی کنین چکار کنم

نظر

نوشته اصلی توسط iphone66 نمایش پست ها
                        هیچ کدومشون نصب نکردم من از سایدیا جز چند تا تم هیچی نصب نمیکنم کلا
                        خواهشا زود راههنمایی کنین چکار کنم
                        ببین بالای صفحه ی اصلی Cydia نوشته SHSH iOS 4.3.3 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

بله عزیزم به رنگ سبز رنگ نوشته SHSH: iOS 4.3.3, 4.3.4, 4.3.5 البته دوست عزیز من خودم کاری نکردم یعنی از طریق برنامه umberella که مخصوص گرفتن shsh هست عمل نکردم برای هیچکدوم از اینها ولی خود بخود اونها اونجا نوشته میشد
                          خواهش میکنم بخدا زود باید درستش کنم برم سر کارم

نظر

نوشته اصلی توسط iphone66 نمایش پست ها
                            بله عزیزم به رنگ سبز رنگ نوشته SHSH: iOS 4.3.3, 4.3.4, 4.3.5 البته دوست عزیز من خودم کاری نکردم یعنی از طریق برنامه umberella که مخصوص گرفتن shsh هست عمل نکردم برای هیچکدوم از اینها ولی خود بخود اونها اونجا نوشته میشد
                            خواهش میکنم بخدا زود باید درستش کنم برم سر کارم
                            خوب شما الان به راحتی می تونی به 4.3.3 ریستور کنی .
                            شما اول فایل Hosts را در مسیر Drive C/Windows/System32/Drivers/ete توسط برنامه Notepad باز کن و عبارت زیر را در آخر اضافه کن و گزینه Save را بزن.
                            کد:
                            74.208.105.171 gs.apple.com
                            (آیتونز 10.4 باشه )
                            بعد شما یکبار سیستمت را ریستارت کن .
                            حالا گوشی را به کامپیوتر وصل کن و به DFU ببر و ریستور کن.
                            بدون هیچ مشکلی باید ریستور بشه

نظر

خوب دوست عزیز من عرض کردم که از طریق نرم افزار umberella نگرفتم این shsh رو که بخوام فایل هاست داشته باشم زمانی این فایل ایجاد میشه که بخوای دستی shshs رو گرفته باشی
                              اینطور نیست مگه!
                              اخه زمانی که 3gs داشتم وقتی با اون برنامه shsh رو سیو میکردم این فایل رو به من میداد
                              ایا درست میگم یا خیر
                              ممنون

نظر

صبر کنید ..
                              X