اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Quran Farsi HD....قرآنی برای آیپد با قرائت +ترجمه فارسی گویا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Quran Farsi HD....قرآنی برای آیپد با قرائت +ترجمه فارسی گویا

سلام
    همه می دونیم که آیفون قرآن های زیادی داره که ترجمه فارسی هم دارند....

اما برای آیپد با وجود برنامه های فراوان قرآنی هیچ کدوم فارسی نداره به جز...

برنامه Quran Farsi HD ....من دیروز این قرآن رو خریدم...

در کمال ناباوری ترجمه گویا فارسی هم داره

.حتما میخرید وتو ماه مبارک رمضان با آیپد ثواب می برید

فکر کنم برنامه نویسش یه پاکستانیه....برنامه نویسان ایرانی یاد بگیرید

شما میتونید برنامه رو کرک کنید و ثواب بیشتری هم ببرید،((آخه این هدیه آسمانی که نباید روش قیمت گذاشت)).

نظر

چجوری کرکش کنم؟....بعد کارم گناه نیست؟....آخه 2000 هزار تومن ارزش نداره آدم زحمات یه نفر رو نادیده بگیره

نظر

نوشته اصلی توسط i_zert نمایش پست ها
        چجوری کرکش کنم؟....بعد کارم گناه نیست؟....آخه 2000 هزار تومن ارزش نداره آدم زحمات یه نفر رو نادیده بگیره
        با crackulous می تونی کزکش کنی

یعنی الان همه چیمون تکمیله که گیر این دو هزارتومن باشیم ؟!*
        وقتی امکان خرید ساده و راحت نباشه من ترجیح میدم کرک شدش رو استفاده کنم رو دستگاه جیلبریک شدم
        ویرایش توسط Nav ! D : https://i-phone.ir/forums/member/16549-nav-d در ساعت 07-08-2011, 05:17 PM

نظر

نوشته اصلی توسط i_zert نمایش پست ها
          سلام
          همه می دونیم که آیفون قرآن های زیادی داره که ترجمه فارسی هم دارند....

اما برای آیپد با وجود برنامه های فراوان قرآنی هیچ کدوم فارسی نداره به جز...

برنامه quran farsi hd ....من دیروز این قرآن رو خریدم...

در کمال ناباوری ترجمه گویا فارسی هم داره

.حتما میخرید وتو ماه مبارک رمضان با آیپد ثواب می برید:d

فکر کنم برنامه نویسش یه پاکستانیه....برنامه نویسان ایرانی یاد بگیرید

دوست عزيز من اين اپ رو نياز دارم اما از آيتيونز نميتونم تهيه كنم وگرنه دوهزار تومان پولي نيست
          مينويد لينك دانلودش وكركشو بذاريد؟

نظر

نوشته اصلی توسط nav ! D نمایش پست ها
            با crackulous می تونی کزکش کنی

یعنی الان همه چیمون تکمیله که گیر این دو هزارتومن باشیم ؟!*
            وقتی امکان خرید ساده و راحت نباشه من ترجیح میدم کرک شدش رو استفاده کنم رو دستگاه جیلبریک شدم
            اگر موقع پیچیدن راهنما نمی زنی یا خیابون ورود ممنوع رو میری دلیل نمیشه که بخوای یه اتوبان رو برعکس رانندگی کنی و یا ویراژ بدی.

نظر

ببخشید ها پس اگه اینجور باشه که کل برنامه های کرک شده رو باید بساتشون رو جمع کرد. اگه گناه باشه که واسه همه گناهه .توی قوانین اومده حمایت از برنامه نویسان داخلی که اون به چشم.چون کسانی که از همه بیشتر میتونن از این عزیزان قدردانی کنن مصرف کننده ها هستن . اما اینکه گلچین کنیم و یه سری برنامه ها گناه باشن و یه سری نه این دیگه نشد .... در آخر هم خواستم بدونم واسه آیفون هم کار میکنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir427
                ببخشید ها پس اگه اینجور باشه که کل برنامه های کرک شده رو باید بساتشون رو جمع کرد. اگه گناه باشه که واسه همه گناهه .توی قوانین اومده حمایت از برنامه نویسان داخلی که اون به چشم.چون کسانی که از همه بیشتر میتونن از این عزیزان قدردانی کنن مصرف کننده ها هستن . اما اینکه گلچین کنیم و یه سری برنامه ها گناه باشن و یه سری نه این دیگه نشد .... در آخر هم خواستم بدونم واسه آیفون هم کار میکنه؟
                از iquran hdاستفاده كنيد بهتره!!!

نظر

نوشته اصلی توسط hmalekny نمایش پست ها
                  از iquran hdاستفاده كنيد بهتره!!!
                  دارمش دوست عزیز. این چیزی که این ورژن دوستمون رو متمایز کرده گویا بودنش هست.

نظر

نه جدا منم موندم که از نظر شرعی خواندن قران کرک شده از روی ایپد یا ایفون حرامه حلاله مکروه اخر بخونیم یا نه؟
                    البته باید شرایط ما رو هم در نظر داشت برای خریدش یا باید گیفت کارت ایتونز رو ۲ برابر بخریم که اصلا ارزش نداره یا ویزا کارت داشته باشیم که ماشاالله برای خرید یک برنامه ۱۰۹۹$ باید ۲۰$ اینو اونور بدیم

نظر

من پیشنهاد میدم یکی از دوستان زحمت کرکش رو بکشه. استفادش باشه با خود افراد. اونایی که این کار رو عیب میدونن خوب استفاده نکنن و اونایی هم که میخوان استفاده کنن. به قول معروف که میگن هر کسی تو قبر خودش میخوابه. باید دید آدما با خوندن قرآن کرک شده به جهنم میرن یا با نخوندنش؟؟؟

نظر

بابا هدف خوندنشه ... بقیه چیزهاش بهونه س.

نظر

جاتون خالی ...مادر من معلم قرآنه همسایه هاست...چه حالی می کنند با این برنامه:d

نظر

منکه الان خریدمش و دارم نصب میکنم 3 دلار ارزش نداره بخوام سر خودم رو گول بمالم و توجیه کنم!

نظر

نوشته اصلی توسط nn7710nn نمایش پست ها
                              منکه الان خریدمش و دارم نصب میکنم 3 دلار ارزش نداره بخوام سر خودم رو گول بمالم و توجیه کنم!
                              دوست عزیز هر کس تفکرات خودش رو داره و با همون ها زندگی میکنه. شما کاره خوبی کردین . ما میشینیم در انتظار کرک. و کسی هم سر خودش رو گول نمیماله و خودش رو توجیه نمیکنه.

نظر

صبر کنید ..
                              X