اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS5 BETA 5 و قابلیت های این نسخه !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• iOS5 BETA 5 و قابلیت های این نسخه !

همون طور که اطلاع دارید دقایقی پیش نسخه یتا ۵ از iOS ریلیز شد !

http://www.i-phone.ir/forums/thread4...tml#post448796

در این تاپیک به قابلیت های جدید این نسخه میپردازیم

software update نیز در این ورژن فعال است !

تغییرات کلی :

ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 06-08-2011, 11:15 PM

فایل پگرید ۱۳۹ مگ میباشد

نظر

برای من توس software updtae این بتا ۵ رو نمیاره
      میگ اخرین ورژن هستید !
      ولی بتا ۴ هستم

نظر

ارین میتونی اپلودشون کنی؟ اخه بدون فریمور نمیشه جیلبریک کرد با رد اسنو. ممنون

نظر

قعلا از دولوپر دارم همشو با هم دانلود میکنم !
          کل ۳۰ ساعت دیگه دانلود میشه d:

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
            میگ اخرین ورژن هستید !
            ولی بتا ۴ هستم
            برای من همینطوره

نظر

باید با و ی پن امتحان کنید الان من آپدیت کردم و هیچ مشکلی هم نبود

نظر

بابا تورو خدا به عنوان تاپیک توجه کنید!!! اینجور تاپیکا میشه تاپیک رفع اشکال نصب این نسخه ها!!!!! اگه قراره اینجوری ادامه پیدا کنه لطفا از این عنوان استفاده کنید به جای " ...قابلیت های این نسخه..."!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
                  میگ اخرین ورژن هستید !
                  ولی بتا ۴ هستم

از من هم اول نیاورد ریست ها که گفته بود کردم بعد بدونه چیز هم آوردش

نظر

کسایی که مشکل در دیدن و اپدیت به تا ۵ دارند از این روش استفاده کنند تست شد اوکی ه

نوشته اصلی توسط s_abedi96 نمایش پست ها
                    برای نصب ios 5 بتا 5 شما باید مراحلی را طی کنید:

برای نصب ios 5 بتا 4 توسط ota شما باید تمام داده ها و تنظیماتتان را پاک کنید:
                    برای اینکار به setting>general>reset>erasde all content and setting بروید!

نظر

يه چيز جالب كه الان من تو اون توضيحات قبل نصب ديدم اينه كه كسايى كه به بتاى ٥ مى رند ديگه نمى تونند يه فرمور هاى قبلى برگردن!فكر كنم نشه حتى به ٤.٣.٥ برگشت!
                      و اين كه آخرين فريم ور بتا فكر كنم باشه!پس آيفن بعدى خيلى نزديكه!
                      البته من زبانم زياد خوب نيست!
                      ویرایش توسط rezakhoshkele : https://i-phone.ir/forums/member/23578-rezakhoshkele در ساعت 07-08-2011, 12:48 AM دلیل: اشتباه چاپى

نظر

نوشته اصلی توسط rezakhoshkele نمایش پست ها
                        يه چيز جالب كه الان من تو اون توضيحات قبل نصب ديدم اينه كه كسايى كه به بتاى ٥ مى رند ديگه نمى تونند يه فرمور هاى قبلى برگردن!فكر كنم نشه حتى به ٤.٣.٥ برگشت!
                        و اين كه آخرين فريم ور بتا فكر كنم باشه!پس آيفن بعدى خيلى نزديكه!
                        البته من زبانم زياد خوب نيست!
                        نوشته بود که ظاهرا با Expire شدن Beta 2 و اینکه یکسری هنوز آپدیت نکردند، اپل متوجه شده که کاسه ای زیر نیمکاسس، و برای همین دارن اکانتهایی که با دریافت پول UDID ثبت کردند را غیر فعال میکنند.
                        همچنین دستگاههایی که به این روش به Beta های 5 اومدن، احتمالا هیچ کاری نمیتونن بکنن با دستگاهشون دیگه تا iOS نسخه فاینال بیاد. کلا انگار اپل خیلی عصبانی شده سر این مسئله که انقدر واکنش بدی داره نشون میده.

از اون ور گفته که ظاهرا ریلیز نسخه ی نهایی همراه با iPhone نسل جدید خواهد بود، که در پاییز اتفاق میوفته (یعنی توی سپتامبر)
                        که اگر اینطوری باشه فکر کنم هنوز دوتا بتا دیگه بده اپل بیرون.

نظر

نوشته اصلی توسط Alireza نمایش پست ها
                          نوشته بود که ظاهرا با Expire شدن Beta 2 و اینکه یکسری هنوز آپدیت نکردند، اپل متوجه شده که کاسه ای زیر نیمکاسس، و برای همین دارن اکانتهایی که با دریافت پول UDID ثبت کردند را غیر فعال میکنند.
                          همچنین دستگاههایی که به این روش به Beta های 5 اومدن، احتمالا هیچ کاری نمیتونن بکنن با دستگاهشون دیگه تا iOS نسخه فاینال بیاد. کلا انگار اپل خیلی عصبانی شده سر این مسئله که انقدر واکنش بدی داره نشون میده.

از اون ور گفته که ظاهرا ریلیز نسخه ی نهایی همراه با iPhone نسل جدید خواهد بود، که در پاییز اتفاق میوفته (یعنی توی سپتامبر)
                          که اگر اینطوری باشه فکر کنم هنوز دوتا بتا دیگه بده اپل بیرون.
                          با اين پيشينه اى كه ما از فريمور دادن مى دونيم حداقل يه نسخه ى gm كه رو شاخشه بده

نظر

از من منو دانلود میاد ولی اصلا داونلود نمیکنه هم با چیز هم بدونه چیز ریست هم کردم

نظر

صبر کنید ..
                            X