اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود ویدیو مستقیما از آی پد توسط Download Free

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود ویدیو مستقیما از آی پد توسط Download Free

کمتر کسی را تا حالا دیده ام که نیاز به دانلود ویدیو از طریق آی پد از اینترنت نداشته باشد.

تا حالا برای دانلود ویدیو از آی پد شما می توانستید از برنامه safari download manager استفاده کنید که فقط بر روی دستگاه های جیلبریک شده کار می داد ولی با ریلیز برنامه downlad free شما می توانید به راحتی از آی پدتان ویدیو دانلود کنید.
    این برنامه می تواند از Y O U T U B E ، Dailymotion ، MetaCafe، LiveLeak، Vimeo ، Veoh و چندین سایت دیگر دانلود کند و خوبی که این برنامه دارد این است که فایل ها را به فرمت هایی همانند AVI, FLV, WMV تبدیل می کند.

وقتی دانلود ویدیوی شما تمام شد و تبدیل فرمت آن تمام شد شما می توانید ویدیو را در tab های برنامه مشاهده کنید.

این برنامه به صورت مجانی در اپ استور موجود است.

دانلود برنامه از اپ استور:

ویرایش توسط s_abedi96 : https://i-phone.ir/forums/member/4918-s_abedi96 در ساعت 06-08-2011, 06:23 PM
    with

لینک دیگه ای بدین

نظر

چون رایگان هست کرک شده پیدا نمیشه مگر از دوستان کسی کرک کنه و قرار بده

نظر

برنامه های مشابه که می تونم بگم دقیقا همین برنامه هستند و میتونم بگم که کامل و کرک وشده هستند :
        Idownloade
        Download
        کتاسغانه فقط لینک گزینه ی اول رو پیدا کردم اما من هر دو رو نصب دارم و اون یکی رو هم پیدا میکنم
        Filedude

Fileape
        ویرایش توسط STala : https://i-phone.ir/forums/member/6273-stala در ساعت 02-09-2011, 01:16 PM

نظر

نوشته اصلی توسط stala نمایش پست ها
          برنامه های مشابه که می تونم بگم دقیقا همین برنامه هستند و میتونم بگم که کامل و کرک وشده هستند :
          Idownloade
          download
          کتاسغانه فقط لینک گزینه ی اول رو پیدا کردم اما من هر دو رو نصب دارم و اون یکی رو هم پیدا میکنم
          filedude

fileape
          برای دانلود از ..تیوب کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

نظر

اقا لینک ایتونز برنامه گویا درست نیست
            اگه میشه اسم برنامه را دقیق بگین یا لینک ایتونز را بگید

نظر

براي ايفون هم چنين برنامه اي هست ؟

نظر

این برنامه برنامه ی فوق العاده ای بود که متاسفانه از اپ استور برداشته شد

نظر

صبر کنید ..
                X