اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پرسش درباره ی بهترین مدیا پلیر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پرسش درباره ی بهترین مدیا پلیر

سلام دوستان، از شما کمک می خوام تا بدونم بهترین مدیا پلیر (هم فیلم و هم موسیقی)برای مک چه برنامه ای هست، من خودم از VLC و MPlayerX استفاده می کنم که هر دو رایگان هستند، ظاهرا QuickTime هم این امکان رو داره تا با Perian همراه بشه و همه ی فایل ها رو باز کنه که البته من متوجه نشدم که Perian رو چطور باید Add کنم به QuickTime به هر حال ممنون می شم اگه چیزی می دونید کمکم کنید.

همین که perian رو نصب کنی، همه چی اتوماتیک حله. یعنی فقط فایلش رو دانلود کن و نصب کن. خودش اتوماتیک آپدیت هم میشه. تنظیمات خاصی که نداره. ولی میتونی توی system preferences ببینیش.

نظر

آیکون میسازه برای چند رسانه ای ها یا باید با open with پخش کنیم همه چیز رو؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط omidbj نمایش پست ها
        سلام دوستان، از شما کمک می خوام تا بدونم بهترین مدیا پلیر (هم فیلم و هم موسیقی)برای مک چه برنامه ای هست، من خودم از vlc و mplayerx استفاده می کنم که هر دو رایگان هستند، ظاهرا quicktime هم این امکان رو داره تا با perian همراه بشه و همه ی فایل ها رو باز کنه که البته من متوجه نشدم که perian رو چطور باید add کنم به quicktime به هر حال ممنون می شم اگه چیزی می دونید کمکم کنید.
        میشه بیشتر توضیح بدید.

نظر

به نظر من movist با vlc رو با هم داشته باشی دیگه مشکلی نداری

نظر

صبر کنید ..
          X