اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نرم افزار نمیتونم نصب کنم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اینستالوس رو هم نصب کنید برای نصب برنامه از داخل آیپاد خوبه

نظر

سلام
      من آیپاد 4 گرفتم که همه چیش ردیفه اپ ساینک هم نصب شده.برنامه هم توش ریخته شده ولی وقتی می خوام از آیتیونز توش برنامه بریزم همه برنامه هایی که توش هست پاک میشه،اگه میشه راهنماییم کنید

نظر

نوشته اصلی توسط ستاره نمایش پست ها
        سلام
        من آیپاد 4 گرفتم که همه چیش ردیفه اپ ساینک هم نصب شده.برنامه هم توش ریخته شده ولی وقتی می خوام از آیتیونز توش برنامه بریزم همه برنامه هایی که توش هست پاک میشه،اگه میشه راهنماییم کنید
        خب شما منبع اون نرم افزار ها رو ندارید برای همین پاک میشن.

آیتونز وظیفه مدیریت فایل های روی دیوایس رو داره٬ به این صورت که اطلاعات روی دیوایس شما بعد از سینک شدن با لایبرری آیتونز شما هماهنگ میشن٬ اگر سورس نرم افزار توی لایبرری باشه٬ نرم افزار روی دیوایس باقی میمونه و اگر نباشه پاک میشه٬

دیوایس شما با لایبرری کس دیگه ای سینک شده ٬ وقتی شما با لایبرری خالی خودتون سعی به سینک کردن میکنید ٬ برنامه هایی که روی دیوایس هست پاک میشن.

۳ راه دارید٬ یا کل سورس فایل ها ( منبع ) رو از جایی که براتون نرم افزار ریختن بگیرید که اگر مغازه دار براتون ریخته باشه بهتون نمیده! یا اینکه خودتون دی وی دی هایی که شامل فایل های IPA هست بخرید و به لایبرری آیتونزتون اضافه کنید٬ و یا از همین سایت یا سایت های دیگه مثل apptrackr.org اقدام به دانلود فایل های IPA کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
          خب شما منبع اون نرم افزار ها رو ندارید برای همین پاک میشن.

آیتونز وظیفه مدیریت فایل های روی دیوایس رو داره٬ به این صورت که اطلاعات روی دیوایس شما بعد از سینک شدن با لایبرری آیتونز شما هماهنگ میشن٬ اگر سورس نرم افزار توی لایبرری باشه٬ نرم افزار روی دیوایس باقی میمونه و اگر نباشه پاک میشه٬

دیوایس شما با لایبرری کس دیگه ای سینک شده ٬ وقتی شما با لایبرری خالی خودتون سعی به سینک کردن میکنید ٬ برنامه هایی که روی دیوایس هست پاک میشن.

۳ راه دارید٬ یا کل سورس فایل ها ( منبع ) رو از جایی که براتون نرم افزار ریختن بگیرید که اگر مغازه دار براتون ریخته باشه بهتون نمیده! یا اینکه خودتون دی وی دی هایی که شامل فایل های ipa هست بخرید و به لایبرری آیتونزتون اضافه کنید٬ و یا از همین سایت یا سایت های دیگه مثل apptrackr.org اقدام به دانلود فایل های ipa کنید.

@:فایل هایی که خودم دانلود کردم هم نمیتونم نصب کنم

نظر

سيستمتون رو اتورايز كرديد؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir25 نمایش پست ها
              سيستمتون رو اتورايز كرديد؟
              درست شد مرسی اپلای نکردم فکر کردم اوناهم نصب نمیشه

نظر

صبر کنید ..
              X