اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتقال app از یک گوشی به گوشی دیگر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انتقال app از یک گوشی به گوشی دیگر

با سلام
    لطفا یکی از دوستان متخصص راهنمائی بفرمائید چطور می تونم برنامه های نصب شده روی یک ایفون را به یک ایفون دیگر منتقل کنم؟
    ضمنا با ifunbox اینکار رو انجام دادم (backup to ipa file ) که برنامه ها کپی میشد ولی در هنگام اجرا از برنامه بیرون می پرید. با تشکر

تا جایی که من میدونم بک اپی که از گوشی خودتون میگیرید برای گوشی خودتونه و اگر بخواهید app در گوشی دیگه استفاده کنید باید فایل ipa ان را داشته باشید و دوباره install کنید

نظر

پس چطور می شه با ifunboxبرنامه هارو برداشت

نظر

بنده بصورت تکی و برای برنامه های کم حجم امتحان کردم(back up to ipa ) . آیکون برنامه در گوشی جدید اضافه میشه ولی موقع اجرای برنامه میپره بیرون!!!

نظر

گفتم تاپیک جدید باز نکنم و سوالم که مقداری مشابه سوال دوستمون هست همینجا بپرسم.
          برنامه های نصب شده در سایدیا رو میشه استخراج کرد.(فایل های دب رو میگم) و بعد دوباره ازشون استفاده کرد.
          در مورد تم ها و آهنگ هایی هم که از طریق سایدیا نصب شده چی؟ میشه استخراجشون کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
            گفتم تاپیک جدید باز نکنم و سوالم که مقداری مشابه سوال دوستمون هست همینجا بپرسم.
            برنامه های نصب شده در سایدیا رو میشه استخراج کرد.(فایل های دب رو میگم) و بعد دوباره ازشون استفاده کرد.
            در مورد تم ها و آهنگ هایی هم که از طریق سایدیا نصب شده چی؟ میشه استخراجشون کرد؟
            تم ها رو هم میتونید بصورت فولدر theme. از فولدر library/themes استخراج کنید
            آهنگ ها هم اگر منظورتون رینگتون هست که از طریق همون ifunbox متیونید اونهارو استخراج کنید

Power of Creation
            www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
              تم ها رو هم میتونید بصورت فولدر theme. از فولدر library/themes استخراج کنید
              آهنگ ها هم اگر منظورتون رینگتون هست که از طریق همون ifunbox متیونید اونهارو استخراج کنید
              شاید جاش نبوده که نگفتید ولی دوباره میپرسم.
              محل قرارگیری فایلهای دپ کجاست و چطور میتونم استخراجشون کنم؟
              البته یه جای دیگه گفته بودین که با برنامه cyder میشه اینکارو کرد ولی خب این برنامه رو از کجا بگیرم و روش کارش چطوریه؟
              ویرایش توسط metal7933007 : https://i-phone.ir/forums/member/38809-metal7933007 در ساعت 07-08-2011, 04:29 PM

نظر

سلام من یه ماه این مشکلو دارم برنامه یا بازیو همینطور که گفتید از طریق "Installous App Insta انتقال دادم و نصب کردم ایکون بازی یا برنامه میاد ولی اجرا نمیشه میپره بیرون

نظر

نوشته اصلی توسط mgh3310 نمایش پست ها
                  با سلام
                  لطفا یکی از دوستان متخصص راهنمائی بفرمائید چطور می تونم برنامه های نصب شده روی یک ایفون را به یک ایفون دیگر منتقل کنم؟
                  ضمنا با ifunbox اینکار رو انجام دادم (backup to ipa file ) که برنامه ها کپی میشد ولی در هنگام اجرا از برنامه بیرون می پرید. با تشکر

اخه دوست عزيز معلومه كه اجرا نميشه بكاپي كه شما از app هاي گوشيتون ميگيرد فقط در گوشيع خودتون يا گوشيي اجرا ميشه كه با اپل ايدي شما login شده يا حداقل يك برنامه مثلا free نصب كرده باشه!!!
                  يا اگه با ايتيونز نصب ميكنيد با اكانت شما اتورايز شده باشه!!!
                  لطفا قبل از ايجادتاپيك فقط كمي جستوجو كنيد!!!
                  منظور از اپل ايدي همان اپل ايدي هستش كه برنامه يا بازي مورد نظر توسط ان در گوشي نصب شده!
                  محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

نوشته اصلی توسط mosi100 نمایش پست ها
                    سلام من یه ماه این مشکلو دارم برنامه یا بازیو همینطور که گفتید از طریق "installous app insta انتقال دادم و نصب کردم ایکون بازی یا برنامه میاد ولی اجرا نمیشه میپره بیرون
                    برنامه هاتون کرک هستن یا اورجینال؟ اگه اورجینال باشن پست قبل صدق میکنه ولی اگه کرک باشن روی همه گوشی ها قابل اجران . مگر اینکه ورژن برنامه و گوشی با هم متناسب نباشن .

نظر

صبر کنید ..
                    X