اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کنترل کامل کامپیوتر به وسیله آیپد(با کیفیت بالا)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش کنترل کامل کامپیوتر به وسیله آیپد(با کیفیت بالا)

سلام و خسته نباشید.
    امیدوارم دماغتون چاق باشه

خوب. میدونم که دوستان میگن که این آموزش قبلا که تو انجمن بوده. چرا گذاشتی آخه.
    خدمت دوستان باید عرض کنم که اون آموزش قبلی برای یک برنامه نه چندان راحت، و همچنین با آموزش نه چندان خوب گذاشته شده بوده(البته قصدم توهین به دوست عزیزمون نیست. قطعا به نظر ایشون برنامه معرفی شده بهتر بوده).

حالا از اونجایی که من بچه خوبیم و نمیخواین حالم رو بگیرین، این آموزش رو هم گوش میدین:دی

البته اگر مدیران محترم خواستند تاپیک رو بپاکند که میتونن. چون دسترسی شو دارن. فقط اگر خواستین همچین کاری بکنین، قبلش بگین یک بکاپ از اطلاعاتمون بگیریم.

خوب میریم سراغ برنامه.
    اول یک مقدمه بگم:

همهون اتفاق نظر داریم که کنترل Dekstop یا Laptop از طریق آیپد میتونه یک احساس فرح بخش خوبی باشه. که مثلا توی تختت خوابیدی و کلا به کامپیوترت دسترسی داری. و حتما نخوای بشینی پاش. تازه از یک صفحه لمسی به عنوان موس استفاده میکنی.

خوب برنامه های متفاوتی برای این کار ارائه شده که میتونم اینا رو به شما معرفی کنم.

1.CrazyRemote(آموزش در مورد این برنامه هستش.)
    2.iTeleport
    3.Teamviewer

یکی از اشکالات مهمی که برنامه دوم و سوم دارن اینکه شما حتما برای استفاده باید به نت وصل باشید، و حجم زیادی از اینترنت خود را به خودش اختصاص میده. و همچنین کیفیت های پایینی رو هم دارن.

مزیت برنامه اول اینکه بین آیپد و PC یک شبکه اختصاصی ایجاد میکنه که با سرعت بالا و کیفیت عالی و با صدا میتونین به کارهاتون به پردازین. در صورتی که برنامه های دیگه این امکانات رو ندارن(البته تا اونجایی که من اطلاع دارم)
    البته خوب برنامه دوم و سوم مزیتشون اینکه از اون سر دنیا هم میتونی کامپیوترت رو مدیریت کنی. ولی از اونجایی که برای کاربران ایرانی این مسائل براشون زیاد پیش نمیاد و سرعت اینترنت در حد تیم ملی افغانستانه (میدونین که افغانستان تیم ملی نداره) فکر کنم برنامه اول برای شما بهتر باشه.

خوب میرسیم به آموزش برنامه.

پیش نیاز:
    یک فروند آیپد جلبریک شده
    و دیگر هیچ.

مراحل:

1. ابتدا برنامه Crazy Remote(باتشکر از دوست عزیزمون cf.madrid) دانلود کرده و سپس آن را ترجیحا از برنامه iFunBoxبرروی آیپد خود نصب کنید.

2. برنامه Crazy Remote For Win&Mac رو برای سیتمتون دانلود کرده و نصب میکنید.

3. پس از نصب برنامه بر روی کامپیوتر خود وارد برنامه شده (در تولبار ویندوز - کنار ساعت) پیدا کرده و بازش کنید.

صفحه برنامه باز میشود. و زبانه های متفاوتی دارد.
    در زبانه استاتوس میتونید رزولوشن تصویری که به آیپد فرستاده میشه رو مشخص کنید(هرچند بعدا هم میتونید از طریق آیپد تغییر بدید.)

در زبانه لوکال پسوردی را که بعدا در آیپد وارد میکنید رو وارد کنید.

در زبانه پین کد به صفحه زیر بر میخورید.
    پین کد را کپی کنید.

4. وارد برنامه مورد نظر در آیپد خود شده. بر روی ComputerList کلیک کرده و در بالای صفحه بر روی علامت مثبت کلیک میکنید. و به صفحه ای مانند شکل زیر برخورد میکنید.

کارهای انجام شده در عکس را انجام دهید.

نکته: پسوردی رو که قبلا وارد کردید در برنامه را اینجا وارد میکنید.

5. سپس بر روی کانکت کلیک کرده و شروع به ولگردی در کامپیوترتان با کیفیت بالا و صدا و کلا کامپیوترتان را بدست بگیرید.

حتی میتوانید شبها به تخت خواب بروید و در آنجا کامپیوترتان را خاموش کنید.

این هم استفاده کردن از این برنامه خوب.

خوبی برنامه اینکه هر موقع از کامپیوتر دی سی بشید دوباره وصل شید راحت وصل میشه و دوباره نمیخواد پسورد جدید وارد کنید.

این برنامه خوبیهایی هم داره. اگه ذکر کنید ممنون میشم.

امیدوارم از آموزش خوششتان آمده باشد.

سوال داشتید بپرسید.

موفق باشید.
    ویرایش توسط Mahdiz : https://i-phone.ir/forums/member/29878-mahdiz در ساعت 04-08-2011, 03:49 AM

این برنامه برای آیفون هم هست ؟

نظر

به نظر من که VMware View برنامه مجانی و خوبی برای اینکار هست.
      ارزش داره برنامه بالا رو بخرم ؟

نظر

برنامه برای آیفون رو چک میکنم خبرتون میکنم.

نوشته اصلی توسط amin_947 نمایش پست ها
        به نظر من که VMware View برنامه مجانی و خوبی برای اینکار هست.
        ارزش داره برنامه بالا رو بخرم ؟
        این برنامه هم نسخه لایت هم داره. میتونین توی سایتش ببینین. لینک

ولی بنظرم نسبت به قیمتش خیلی بهتر از برنامه های دیگس. البته لینکی که برای دانلود گذاشتم کرک شده فول ورژن هستش.
        من خودم با این برنامه زیاد کار میکنم. از آی تله پورت و تیم ویور خیلی بهتره. میارزه کار باهاش.

فقط قبلش باید اون پیش در آمدی رو که گفتم بخونین دیگه.

نظر

رفیق ممنون فقط وقتی میخواد وصل شه یه کامپیوتر میگه نمیتونه وصل شه یه کامپیوتر زیرش هم چند تا عدد نوشته ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

سلام اقا این میگه پین رو درس وارد نکردید در صورتی که درست وارد شده

نظر

سلام
              منم نتونستم میگه pin اشتباه هست

نظر

برای ایفون چی جواب میده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                  برای ایفون چی جواب میده ؟
                  بله جواب ميده اما اين برنامه خيلى كند هستش،شما ميتونيد از برنامه ىidisplay اگه اشتباه نكنم استفاده كنيد كه واقعا عاليه بدون هيچگونه كندى حتى موقع پخش كليپهاى full HD اما يه چيزم بگم كه اين برنامه رو اگه بخواين داشته باشين بايد به قيمت ٩٩$ بخرين كه واسه ما ايرانيا اين قيمت واسه اين برنامه خيلى بالاست پس بايد بيخيال شد و از همين برنامه اى كه دوستمون گفتن استفاده كرد.

نظر

ای کسانی که استفاده کردین چجوری کردین؟ مال من هم رو پین هم رو ای پی ارور میده

نظر

من از splashtop استفاده می کنم هم واسه ایفون داره هم واسه ایپد
                      دقیقا به همین طریق کار می کنه فقط یه چیذ بهتری که دازه اینه که می تونید بذارید رو حالت اینترنت و از طریق اون کنترل کنید
                      یعنی دیگه رسما همه را یک جا داره
                      کیفیتم که عالی، راضیم ازش...

نظر

يه زماني واسه پرزنتيشن به اين اپا نياز داشتم واسه ايپاد و ايفون برنامه زياد بود ايپد و نمي دونم
                        (ضمنان سعي كنيم به نژادا و مليتا توهين نكنيم ، كره جنوبي هم يه زماني بدبخت بودتر از ما بود حالا با اپل كل ميندازه)

نظر

براي مك فقط اسنولئوپارد رو پشتيباني مي كنه يا براي نسخه ليون هم جواب ميده؟

نظر

نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                            بله جواب ميده اما اين برنامه خيلى كند هستش،شما ميتونيد از برنامه ىidisplay اگه اشتباه نكنم استفاده كنيد كه واقعا عاليه بدون هيچگونه كندى حتى موقع پخش كليپهاى full HD اما يه چيزم بگم كه اين برنامه رو اگه بخواين داشته باشين بايد به قيمت ٩٩$ بخرين كه واسه ما ايرانيا اين قيمت واسه اين برنامه خيلى بالاست پس بايد بيخيال شد و از همين برنامه اى كه دوستمون گفتن استفاده كرد.
                            دوست عزیز نمیخواد سخت بگیری خوب تو ایران که قوانین کپی رایت نداریم و ما ها هم که 90% جیلبریک کردیم خوب این برنامه ای که شما معرفی کردین تو سایت apps.du کرک شده هستش چرا بخریم؟

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                              دوست عزیز نمیخواد سخت بگیری خوب تو ایران که قوانین کپی رایت نداریم و ما ها هم که 90% جیلبریک کردیم خوب این برنامه ای که شما معرفی کردین تو سایت apps.du کرک شده هستش چرا بخریم؟
                              ببخشيد قيمتش ٤.٩٩$ هستش،من اشتباه كردم

نظر

صبر کنید ..
                              X