اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اکسل در آیپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اکسل در آیپد

سلام
    بنا به کارم...من همیشه دیتا هایی رو یادداشت می کنم رو کاغذو شب که میام خونه باید وارد اکسل کنم....لب تاپ گرفتن هم تو دست خیلی سخته.....آیا آیپد سافتور اکسل رو داره که من بتونم توش مستقیما دیتا ها رو وارد کنم و بعد شب بیام خونه مستقیم وارد اکسل خودم بکنم؟
    فکر کنم یه جایی تو همین انجمن دیده بودم که چیزی هست..در ضمن این نرم افزار چه محدودیت هایی داره..؟ هرچند مهم فعلا واسم فقط وارد کردن دیتاس
    مرسی....

نوشته اصلی توسط joopinahmadi نمایش پست ها
    سلام
    بنا به کارم...من همیشه دیتا هایی رو یادداشت می کنم رو کاغذو شب که میام خونه باید وارد اکسل کنم....لب تاپ گرفتن هم تو دست خیلی سخته.....آیا آیپد سافتور اکسل رو داره که من بتونم توش مستقیما دیتا ها رو وارد کنم و بعد شب بیام خونه مستقیم وارد اکسل خودم بکنم؟
    فکر کنم یه جایی تو همین انجمن دیده بودم که چیزی هست..در ضمن این نرم افزار چه محدودیت هایی داره..؟ هرچند مهم فعلا واسم فقط وارد کردن دیتاس
    مرسی....
    آقا برنامه داره در سطح لاليگا اسپانيا. معروفترين و البته از نظر بنده بهترين برنامه iwork هست كه يكي از برنامه هاي زيرمجموعه اش numbers هست. تمامي فرمت هاي اكسل رو ساپورت ميكنه. در يك كلام باقلواست

نظر

درسته iWork عاليه

ميتونين از office 2 HD هم استفاده كنين
      . من خودم همه برنامه هاشو استفاده كردم واقعا عالي و بينقصه و و خوبيش اينه كه با فرمت أفيس سيو ميكنه كه خيلي عاليه و كارامده و ميشه راحت با وأي فاي و اي ميل هم آنلاين هم فرستاد با ifile هم ميشه منتقل كرد

Download

http://download.pandaapp.com/?app=so...own&f_id=13052

با سپاس
      ویرایش توسط hugart : https://i-phone.ir/forums/member/29508-hugart در ساعت 04-08-2011, 01:59 PM

نظر

سپاس از راهنماییتون...تا همینجا هم خوب بود....ولی ظاهرا این office HD2 روی اکسل 2007 مورد داره یعنی تا 2003 ساپورت می کنه و به نظر قدری قدیمی می رسه...هر چند همینم خوبه....ولی آیا برنامه جدید تر و بروز تر یا بهتری هم وجود داره....؟ البته از صحبت دوستان می شه فهمید که اینا آخرش....LOL اینا فارسی هم ساپورت می کنند دیگه؟نه؟

نظر

سلام

ما این پست رو گذاشتیم تالار تعطیل شد....حالا که باز شد کسی راهنمایی نمی کند؟ فقط می خوام بدونم تو این نرم افزارها فارسی می شه تایپ کرد بدون دردسر و آیا نرم افزار بهتری هست یا کسی دیگه ای با این نرم افزار ها کار کرده و تجربه ی خودشو با ما شیر کنه؟

مرسی

نظر

من همه کارم رو با numbers در آیپد و numbers در مک انجام میدم
            ولی در گنار اون numbers در آیپد مشکلی با فارسی نداره و فرمت اکسل هم ساپورت می کنه ولی تا چه حد با اکسل ویندوز سازگار هست اطلاعی ندارم
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
            X