اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Iphone 3GS آنتن نمیدهد ، وایرلس کار نمیکنه

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Iphone 3GS آنتن نمیدهد ، وایرلس کار نمیکنه

با سلام خدمت دوستان ، مدیران و بزرگواران حرفه ای سایت .

چندروز پیش گوشیم خود به خود آنتنش پرید و دیگر آنتن نداد بعد از آن وایرلس هم از کار افتاد و دیگروایرلس هم کار نکردوبعد شروع کرد به ریسیت شدن و وقتی هم خود به خود ریسیت میشود خیلی طول میکشد تا بالا می آید ، به یک تعمیر کار مراجعه کردم که گفت در زمانیکه ورژن 4.2.1 بوده سیم کارت غیر اکتیو شده و به ورژن 4.3.3 ارتقاع گردید ولی مجدداً شبکه غیر اکتیو است و به بنظر تعمیر کار بیس باند پریده و گفت باید مادربورد تعویض بشه .

گوشی خود به خود در حالت انتظار بعد از 1 یا 2 دقیقه ریسیت میشود و خیلی طول میکشه تا بالا بیاد ، در ال حاضر ورژن گوشی 4.3.3 (8J2) هست و در قسمت Carrier زده Not Available و در قسمت WIFI Address زده N/A و در قسمت آنتن دهی همیشه زده Searching و شبکه ای پیدا نمیکنه به نظر شما مشکل از چیست و راه حل پیشنهادیتون چیه به نظرتون Restore کنم ببینم گوشی به چه حالت در میاد ؟

اگر میدونین لازم هست تا از حالت گوشی فیلم بگیرم و آپلود کنم تا حالت را ببینین .

بعضی مواقع روی گوشی این پیغام ظاهر میشود که :

Restore Needed
    iPhone cannot make or receive calls.Restore From iTunes.
    Apple - Support

با تشکر ار همکاریتون ، پاینده باشید .

گوشي انلاك هست؟اگه انلاك هست ريستور كن ضرري نداره،البته اين نظره منه،دوستان نظره دقيق تري مي دن

نظر

ضرری نداره اگر ریستور کنید.

نظر

اگه لاکه که ریستور بکن هیچ ضرری نداره واسه منم این پیغام میداد ریستور کردم درسته درست شد.نمیخواد نگران باشی

نظر

گوشی من هم چند هفته ست که این درد رو گرفته.
          بعضی سایتها گفتند مشکل از باطری میتونه باشه. باطری رو عوض کردم درست نشد.
          اما تجربه حالیم کرد وقتی گوشی چند ساعت خاموش باشه و بعد روشن که میکنم گوشی درست میشه تا زمانی که دوباره خاموش روشن کنم. خنده داره اما گوشی رو پانزده دقیقه که تو یخچال میزارم مشکل حل میشه.
          با این توضیحات استادی هست که بتونه کمکی کنه؟

نظر

یادم رفت بگم من بیشتر از ده بار ریستور کردم اما درست نشد.
            باطرب رو هم که تعویض کردم یکم بهتر شده اما کاملا درست نشده.
            استادید محترم منتظر کمک شما هستم

نظر

شما شماره imei رو دارین یا نه ؟

نظر

میتونم بدست بیارمش. کمکی میکنه؟

نظر

بیست دقیقه گوشی رو گذاشتم تو یخچال و روشنش کردم. دوباره همه چیز درسته البته تا خاموش و روشن کردن دوباره.

IMEI : 01 195000 983735 5
                  ICCID : 8998 4320 0000 4478 5261
                  Modem Firmware : 06.15.00
                  Bluetooth : 00:26:4A:FA:1B:13
                  Wi-Fi Address : 00:26:4A:FA:1B:14

نظر

خوب خوشبختانه شماره imei رو دارین . شما گفتین چند بار ریستور کردین هر بار به یه ورژن ثابت ریستور کردین یا ورژن های مختلف رو امتحان کردین ؟ و بعدیش جیل هم کردین ؟ یا با بدونه جیل امتحان کردین ؟

نظر

اول ممنونم که توجه نشان میدهید.
                      بیس باند گوشی من 6.15 است و تنها فریمور کاستوم 4.3.3 رو قبول میکنه و نمیتونم فریمورهای دیگه رو امتحان کنم. چند بار سعی کردم اما نشد. بدون جیل که گوشی رو امرجنسی کال میمونه.بله جیل کردم.
                      ویرایش توسط آتنا : https://i-phone.ir/forums/member/35628-آتنا در ساعت 09-08-2011, 12:49 AM

نظر

پس گوشی لاکه .این احتمال خیلی وجود داره که اون فریموری که دارین میریزین مشکل پیدا کرده . یا خوب جیل نشده به هرحال احتمال وجود یه باگ زیاده
                        شما یه بار فریمور 4.3.3 رو دانلود کن چون ممکنه قبلی مشکل داشته باشه (shsh4.3.3 رو داری؟) تنها راه برای اینکه متوجه بشی سخت افزاری نیست اینه که یه بار فریمور اصلی بدون جیل بریزی و باهاش کار کنی اگر مشکل داشت دیگه سخت افزاریه .
                        اگرم مشکل نداشت فریموری که جدید دانلود کردی رو دوباره کاستوم کن و اون و بریز . ولی مهمه که یه بار یه ورژن اصلی جیل نشده بریزی و باهاش امتحان کنی . درسته انتن نمیده تو اون حالت ولی فقط میخوای تست کنی که مشکل از سخت افزاره یا نرم افزار
                        ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 09-08-2011, 02:46 PM

نظر

ممنون از راهنمایی شما
                          امتحان میکنم ببینم چه میشه.خدا کنه حل بشه

نظر

امتحان کردم. همچنان مشکل پابرجاست. درست نشد. چکار کنم؟؟؟

نظر

پس مشکل سخت افزاریه حتما جای مطمعن ببرین .
                              1- پایتخت دفتر سایت ببرین
                              2- علائدین اگر خواستین ببرین بگین بهتون ادرس بدم پیش کی برین .
                              در اخر هرجا که بردی گوشیت و بگیر همون جا باهاش کار کن تا مطمعن بشی که کامل درست شده بعد حساب کن.

نظر

صبر کنید ..
                              X