اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانگرید تضمینی آیپد 2 با Tiny Umbrella 5.00.09

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
    هر ۲ تا کار قابل اجرا هست
    یعنی میشه بدون جیلبریک کرک شده نصب کرد و روی ایفون دوستم دیدم نمیدونم چی کار کرده بود
    برانوش بزارش زوود
    مرسی
    دوستان میتونین یگین چجوری بدون جیلبریک میشه برنا مه کرک شده نصب کرد؟ چون من آیپد2 خریدم ورژن 4.3.3 بود اما چون ورژن 4.3.5 اومده بود shhs ذخیره نشد و من بعد از جیلبریک یعد یه مشکلی ریسیت ستینگ زدم و به فنا رفتم که بعدا فهمیدم چه بلایی اومده سرم و به اجبار یه 4.3.5 ریستور کردم و الان منتظر راهی هستم که اولا بشه به 4.3.3 برگشت که چشمم آب نمیخوره که اقلا واسه آیپد2 بیاد و اما امید دیگه ام به همین نصب برنامه های کرک شده بدون جیلبریک هست و اگه نشد باید یه چند ماهی دندون رو جیگر بذاریم که جیلبریک دوست comex واسه 5 بیاد تا خلاص بشیم ! حالا اگه دوستان یه راهی پیدا کنن ما هم دعاشون میکنیم ! مخصوصا همین نصب برنامه کرک شده بدون جیلبریک ! من یه گیفت کارت خریدم با 4 تا بازی تموم شد همشش

برانوش عزیز ما چشم به انتظارتیم !

نظر

• سلام ، دوستان میشه به من بگین چجوری باید shsh 4.3.3 رو دانلود کنم ؟؟؟؟؟ اخه من تازه ipad 2 3G خریدم ، ورزنش ۴.۳.۵ ، میخوام دانگرید کنم، با تشکر فراوان

نظر

• اگر shsh 4.3.3 نداشته باشي ( كه قاعدتا با توجه به اين كه تازه خريديد نداره) نميتونيد دانگريد كنيد.

نظر

• دوستان tiny umbrellaی من ارور میه. اصلا اجرا نمیشه. ارور جاوا یه همچین چیزی میده. چی کارش کنم؟

نظر

• من ایفون 4 دارم وتو سایدیام ورژن ۴.۳.۳ و۴.۳.۴ ثبت شده اما میرم با تاینی که سیو میکنم فقط ۴.۳.۵ بهم میده ونمیزاره به همین ۴.۳. که هستم ریستور کنم ارور۳۱۹۴ میده همه کارهارو هم که معرفی کردن دوستان انجام دادم اما نمیشه مشکل چیه ؟؟؟
            ویرایش توسط paket : https://i-phone.ir/forums/member/22426-paket در ساعت 11-10-2011, 08:51 PM

نظر

• بچه ها ايپد من رو ٥ فاينال هست ميخوام برم به ٤.٣.٣ ولي هر كار ميكنم ارور ميده يا ارور ١ ميده
              يا ٣ ٤ تاًارور ديگه نميدونم چيكار كنم با ايتونز ١٠.٤ هم كه نميخونه ميگه ورژن ٥ داري با ايتونز ١٠.٤ هم تو قسمت prepairing ipad ميمونه و علامت سيم رابط به ايتوز رو صفحه نشون ميده و تكون نميخوره ههست رو هم پاك كردم تايني امبرلا رو هم به ٥.٠.١٢ اپديت كردم انگار نه نگار فقط مونده ايپدو بزنم له كنم

نظر

• نميدونم چرا تو ٢ جا اين سوال رو نوشتم ولي هيچكي جوابمو نميده:-((((((

نظر

• نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
                  بچه ها ايپد من رو ٥ فاينال هست ميخوام برم به ٤.٣.٣ ولي هر كار ميكنم ارور ميده يا ارور ١ ميده
                  يا ٣ ٤ تاًارور ديگه نميدونم چيكار كنم با ايتونز ١٠.٤ هم كه نميخونه ميگه ورژن ٥ داري با ايتونز ١٠.٤ هم تو قسمت prepairing ipad ميمونه و علامت سيم رابط به ايتوز رو صفحه نشون ميده و تكون نميخوره ههست رو هم پاك كردم تايني امبرلا رو هم به ٥.٠.١٢ اپديت كردم انگار نه نگار فقط مونده ايپدو بزنم له كنم
                  فیال Hosts رو کلا پاک کن و تست کن ( وقتی داری پاک میکنی iTunes بسته باشه )

نظر

• فايل هاست رو كامل پاك كردم وقتي پاكش ميكنم همون اول تيني امبرللا ارور ميده و بعضي وقتا هم رو همون اول كه ميزنه prepairing ipad for restoreگير ميكنه

نظر

• يه سوال من بايد با ايتونز ١٠.٤ دانگريد كنم يا ١٠.٥؟؟

نظر

• سلام منم این ارور ها رو میگیرم موقع دانگرید آیپد2 به 4.3.3 :

1013 و 20

هفته پیش این مشکل نبود!

نظر

• یکی از مدیران نمی خواهد در مورد دانگرید از ios5 به ios4.3.3 در ایپد2 توضیحی بده؟این ایپد2 رو به dfu که میبری اصلا ایتونز اون رو نمی شناسه!
                          ویرایش توسط hamid fc : https://i-phone.ir/forums/member/39988-hamid-fc در ساعت 24-10-2011, 02:49 PM

نظر

• ایتونزتون باید ورژنش پایین تر از ۱۰.۵ باشه

---
                            I am here: http://maps.google.com/maps?ll=34.801957,48.485931

نظر

• نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
                              بچه ها ايپد من رو ٥ فاينال هست ميخوام برم به ٤.٣.٣ ولي هر كار ميكنم ارور ميده يا ارور ١ ميده
                              قبل از اینکه tiny umbrella رو اجرا کنی از تو task manager فایل httpt.exe رو end task tree کن اون وقت tiny umbrella ارور نمی ده

نظر

• سلام من همون کارو کردم ولی با ارور 2005 مواجه شدم چاره کار کجاست

نظر

صبر کنید ..
                                X