اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دانگرید آی پد از ۴.۳.۵ به ۴.۳.۳

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش دانگرید آی پد از ۴.۳.۵ به ۴.۳.۳

سلام دوستان
    یه چند وقتی هست که با اومدن آی او اس ۴.۳.۵ دیگه مثل قبل دانگرید کردن سخت شده با اررور های مختلفی رو به رو میشیم خودم آیپدم رو به ۴.۳.۵ آپدیت کردم و دیگه نتونستم دانگرید کنم ارورهای ۱ یا ۲۰ یا ارور هاست ( ۳۱۹۴ ) رو بهمون میداد امروز یه روشی همینجوری خودم با آیپد پیدا کردم گفتم اینجا بگم تا دوستان هم تست کنند ببیند کار میکنه یا نه برای من که کار کرد تونستم iPad 2 3G رو از ۴.۳.۵ به ۴.۳.۳ دانگرید کنم و در نهایت با جیلبریک می هم دستگاه رو جیلبریک کنم
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

اول از همه باید SHSH 4.3.3 رو داشته باشید اگه ندارید نمیتونید دانگرید کنید

۱ ) وارد فایل هاست بشید و هرچی تغییر دادید رو به حالت اول برگردونید یعنی 74.208.105.171gs.apple.com رو حذف کنید و فایل رو سیو کنید

۲ ) آیتونز رو ببندید و آیپد رو هم خاموش کنید

۳) آیتونز رو اجرا کنید

۴) آیپد رو که در همون حالت خاموش هست به DFU Modeببرید

۵ )خوب حالا برید سراغ فایل هاست و این عبارت رو به آخر هاست اضافه کنید
    74.208.105.171gs.apple.com ( بعد از آی پی یک فاصله بدهید )

۶ ) ریستور کنید به ۴.۳.۳ و باز ارور هاست رو دریافت میکنید حالا در همون حین که آیپد تو DFU هست وارد هاست بشید و # رو به اول 74.208.105.171 اضافه کنید یعنی به این صورت :
    74.208.105.171gs.apple.com# ( بعد از آی پی یک فاصله بدهید )

۷) دوباره به ۴.۳.۳ ریستور کنید و باز هم ارور هاست رو دریافت میکنید

۸ ) حالا توبت به tinyumbrella هست جدید ترین ورژن رو دانلود کنید و اجراش کنید و روی گزینه ی TSS server کلیک کنید و همون موقع آیتونز بسته میشه tinyumbrella رو کاری بهش نداشته باشید و بزارید رو TSS server بمونه و تیک سبز رنگش باشه و بعد آیتونز رو اجرا کنید

۹) به ۴.۳.۳ ریستور کنید و بدون هیچ اروری به ۴.۳.۳ دانگرید میشه البته برای من تا وسط هاش که رسید ارور ۱۰۱۳ رو داد و هر کاری باز بکنید از ریکاوری نمیاد بیرون اگه برای شما هم ارور ۱۰۱۳ داد این کارو کنید

۱۰ ) دوباره همه جی رو ببنید ( tinyumbrella و iTunes ) و آیتونز رو اجرا کنید و tinyumbrella هم اجرا کنید و TSS server رو بزنید و بعد باز آیتونز رو اجرا کنید و به tinyumbrella هم دست نزنید بزارید رو tss server بمونه و دوباره به ۴.۳.۳ ریستور کنید و میبینید که به راحتی بدون هیچ ارروری به ۴.۳.۳ میاد و میتونید با جیلبریک می آیپد خودتون رو جیلبریک کنید

امیدوارم برای شما هم جواب بده و بتونید برگردید به ۴.۳.۳ ( تست شده بر روی آیپد ۲ ۳ جی از ۴.۳.۵ دانگرید به ۴.۳.۳ )
    ( یه خورده طولانی هست ولی ارزش داره امتحان کنید)
    ویرایش توسط M.Najafi : https://i-phone.ir/forums/member/3152-m-najafi در ساعت 03-08-2011, 12:46 AM

نوشته اصلی توسط Arianismmm
    ممنون انا قبلا زده شده بود
    لینک؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط RedBull
      من خودم چندین دفعه این کارارو کردم ولی باز با ارور های ۱- ۲۰ - هاست رو به رو شدم خود آرین در جریان هست که جندین دفعه انجام دادم ولی خوب جواب نداد تا این که اینکارارو کردم و درست شد حتی ارور ۱۰۱۳ هم گرفتم تو اون روش گفت exit recovery رو بزنم منم زدم ولی نمیومد بیرون تا اینکه این کارارو کردم تا درست شد

نظر

برای من بعد از مرحله ی ۲ یه ارور میده و خوده دستگاه خودکار از dfu در میاد !

نظر

نوشته اصلی توسط (Amir) نمایش پست ها
          برای من بعد از مرحله ی ۲ یه ارور میده و خوده دستگاه خودکار از dfu در میاد !
          خودتون باز ببريد dfu !!! مهم اينكه دستگاه تو dfu ريستور بشه به ٤.٣.٣

نظر

یه اروری میده و دستگاه بالا میاد ! بعد از مرحله ۲ ! ولی بعد از بردن دستی و دوباره به dfu و کار با tiny باز هم ارور میده !

نظر

ممنون عالیه فکر کنم مشکل خیلی ها باشه ؛* دوستان دقت کنید مراحل رو دقیق انجام بدید.

نظر

ممنون. واقعا لازم بود. میدونم اینجا جاش نیست اما یه برنامه بدین که باهاش بشه shsh رو روی ویندوز ویستا سیو کرد

نظر

رو ایفون 4 هم جواب میده؟ من که تست کردم جواب نداد! shsh داره

نظر

روش ایفون و اپید و ... فکر نکنم فرق کنه
                    ولی برخی با ایپد ۲ مشکل داشتند از جمله خود من با اپید برادرم
                    که با این روش ح شد
                    با تشکر از محمد عزیز d:

نظر

این ارور 3194 دست از سرم بر نمیداره ایفون 4 4.3.4 دانگرید به 4.3.3 shsh iهم داره

نظر

نوشته اصلی توسط farzinvk نمایش پست ها
                        این ارور 3194 دست از سرم بر نمیداره ایفون 4 4.3.4 دانگرید به 4.3.3 shsh iهم داره
                        فايل hosts رو اديت كنيد ارور رفع ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Power of Creation
                        www.i-Phone.ir

نظر

کردم نشد که نشد
                          کسی فايل hosts ادیت برای ویندوز رو داره؟
                          اپلود کنه گیره ما رفع بشه؟

نظر

کسی نیست؟

نظر

ایوا واسه من جواب داد
                              ipad2 3g 64gb

نظر

صبر کنید ..
                              X