اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دانگرید آی پد از ۴.۳.۵ به ۴.۳.۳

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با تشکر از محمد جان ولی ورژن جدید تینی آمبرلا tinyumbrella-5.00.09 خودش مشکل رو حل میکنه کافیه با داشتن shsh 4.3.3 و زدن دکمه start tss server دانگرید کنید بی مشکل

تست شده ۱۰۰ ٪ جواب داده
    ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 03-08-2011, 09:54 PM

نظر

نوشته اصلی توسط iedris نمایش پست ها
      با تشکر از محمد جان ولی ورژن جدید تینی آمبرلا tinyumbrella-5.00.09 خودش مشکل رو حل میکنه کافیه با داشتن shsh 4.3.3 و زدن دکمه start tss server دانگرید کنید بی مشکل

تست شده ۱۰۰ ٪ جواب داده
      تایید میشه ، برا منم که آیپد2 3جی بود کار کرد و الان 4.3.3 ام...
      با تشکر از ادریس

نظر

سلام
        من همش ارور1604 میده سه یا چهار بار از این ارور رد شدم اما با 1013 مواجه شدم.

نظر

بعد از این ارور بابد از recomery خارج شید
          پست قبل رو بخونید

نظر

بعد از این ارور بابد از recomery خارج شید
            پست قبل رو بخونید

نظر

اگه منظورتون fix recovery هست این پیغام رو میده waiting for device to enter dfu تا یک ساعت هم تغییری نمیکنه
              اگه هم منظور شما تینی ورژن 9 هست که من با همین ورژن ریستور میکنم.

نظر

نوشته اصلی توسط zafarnia نمایش پست ها
                اگه منظورتون fix recovery هست این پیغام رو میده waiting for device to enter dfu تا یک ساعت هم تغییری نمیکنه
                اگه هم منظور شما تینی ورژن 9 هست که من با همین ورژن ریستور میکنم.
                ارور داد با redsn0w جیلبریک کنید
                وسط کار باز گیر می کنه , home+power رو بگیرید تا ریست بشه
                میره باز به ریکاوری , حالا با tinyumbrella از این حالت خارجش کنید .

Power of Creation
                www.i-Phone.ir

نظر

redsn0w که روی آیپد 2 کار نمیکنه عزیز من با tinyumbrella هم ارور 1604 میده 100 بار امتحان کردم پورت usb رو هم عوض کردم فقط 4 بار تونست ریستور بشه که وسط کار 1013 میداد.
                  البته فریمور من4.3.3 هست که میخوام دوباره 4.3.3 کنم، فکر کنم باید اول به 4.3.5 برم بعد دانگرید کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط zafarnia نمایش پست ها
                    redsn0w که روی آیپد 2 کار نمیکنه عزیز من با tinyumbrella هم ارور 1604 میده 100 بار امتحان کردم پورت usb رو هم عوض کردم فقط 4 بار تونست ریستور بشه که وسط کار 1013 میداد.
                    البته فریمور من4.3.3 هست که میخوام دوباره 4.3.3 کنم، فکر کنم باید اول به 4.3.5 برم بعد دانگرید کنم.
                    طبق همون آموزشي كه دادم درست ميشه چنتا آيپد ديگه هم خودم با اين روش درست كردم
                    البته الان ورژن جديد تيني مشكل رو حل ميكنه ( خودم تست نكردم )

نظر

مرسی از جواب و آموزشتون اما بعد از چند دقیقه آیتونز ارور 1604 میده.

نظر

واسه این اررور شما Tiny umbrella نصب کن
                        بعد اول آی دوایست رو dfu کن بعد اونجا یه گزینه هست به اسم fix recovery اون رو بزن حل میشه بعد ریستور کن

نظر

آقا من shsh رو روی 4.3.3 داشتم الان هر کاری میکنم همش ارور 1600 میده من باید چی کار کنم

نظر

با ireb به dfu ببرید بعد ریستور کنید !

نظر

با ireb هم همون ارور 1600 رو داد

نظر

بلا خره موفق شدم
                                متاسفانه دوستان روش شما جواب نداد باید ECID رو دستی تو تینی به صورت manual وارد کنید به راهتی ریستور میشه
                                بازم ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X