اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریستور به 4.3.4 و گیر کردن روی ریکاوری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ریستور به 4.3.4 و گیر کردن روی ریکاوری

سلام خدمت علما و دوستان ،راستش من چند وقته یه مشکل بزرگ دارم که تاحالا نتونستم برطرفش کنم ... راستش من آیفونمو از 4.3.3 به 4.3.4 ریستور کردم (ساعت 2 نصف شب) و خوابم برد ... بیدار شدم دیدم ریستور تموم شده ولی گوشی بالا نمیاد و روی ریکاوری گیر کرده مثل عکس زیر :

بعدش بدبختی من شروع شد که 3 هفته هست من گوشی ندارم ... هر کاری که بگین کردم ولی درست نشد که نشد ...
    جزئیات رو خلاصه می نویسم :
    1/گوشی قابلیت رفتن به حالت DFU را دارد.
    2/برنامه ی آیتونز ، گوشی را نمیشناسد (حتی در حالت DFU)
    3/تا به حال از نرم افزار های Fixrecovery و Tinyumbrella آخرین نسخه نیز استفاده کردم ولی جواب نداده.
    4/فایل Host رو هم تغییر دادم ولی جواب نداد.

التماستون میکنم کمکم کنید

الان shsh چه ورژنی هایی رو دارد
    به اون ورژن دوباهر ریسترو کنید

نظر

الان راستش هیچی ... با ایتونز ریستور کنم ؟چون ایتونز گوشی رو به هیچ وجه نمیشناسه

نظر

یه خبر خوش امشب ireb روا متحان کردم ... آیتونر تونست گوشیرو بشناسه ... حالا چیکار کنم ؟ بعضیا میگن نسخه کاستوم 4.3.4 رو دانلود کنم و بعدش ریستور کنم ... در حال حاضر نسخه 4.3.4 خراب روی موبایلم هست ...
        یا روی ریستور کلیک کنم و همه چیو بسپرم دست اپل ؟کمک

نظر

امروز فهمیدم ireb تاثیری نداشته و باید با وی چی ان میرفتم تا آیتونز گوشیرو بشناسه ...

حالا یه مشکل نهایی :موقع ریستور ارور 3194 دارم ، هاست رو هم تغییر دادم ولی جواب نداد، چه کنم ؟

نظر

دوست عزیز shsh دارید خب نمیشه دانگرید کرد دیگه

نظر

Shsh 4.3.4 رو دارم به همون نمیشه ریستور کنم ؟این همه وقت داشتم همین کار رو می کردم که ارور می داد ...

نظر

بله میتویند به به 4.3.4 برید
                اما جیلبریک درست و حسابی براش نیومده
                ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 07-08-2011, 12:22 AM

نظر

2 تا سوال :
                  1/اگه کسی وضعیت منو داشته باشه و هیچ shsh ای هم نداشته باشه ، باید چیکار کنه ؟
                  2/shsh رو نمیشه دانلود کرد ؟مال هر موبایلی فقط اختصاص (برای)خودشه ؟
                  ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط ayroon نمایش پست ها
                    2 تا سوال :
                    1/اگه کسی وضعیت منو داشته باشه و هیچ shsh ای هم نداشته باشه ، باید چیکار کنه ؟
                    2/shsh رو نمیشه دانلود کرد ؟مال هر موبایلی فقط اختصاص (برای)خودشه ؟
                    ممنون
                    1 - همواره از جدیدترین فرمور میشه shsh گرفت و اگه کسی shsh نداشته باشه باید به جدیدترین فرمور ریستور کنه ( البته گوشی های 3جی و 2جی نیازی به shsh ندارند )

2 - shsh هر دستگاه واسه خودشه و نمیشه از shsh یکی دیگه استفاده کرد
                    نگران فردایت نباش ...
                    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

از 4.3.3 ریستور کردم 4.3.4 که خراب شد ... فکر کنم shsh هم ندارم ... باید 4.3.5 ریستور کنم که جیلبک نشده ...
                      شیطونه میگه گوشیمو بفروشم ... از قیمت گوشی میوفته وقتی به 4.3.5 ریستور شده باشه ؟
                      ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 07-08-2011, 11:15 AM

نظر

نوشته اصلی توسط ayroon نمایش پست ها
                        از 4.3.3 ریستور کردم 4.3.4 که خراب شد ... فکر کنم shsh هم ندارم ... باید 4.3.5 ریستور کنم که جیلبک نشده ...
                        شیطونه میگه گوشیمو بفروشم ... از قیمت گوشی میوفته وقتی به 4.3.5 ریستور شده باشه ؟
                        باید ببینید چه اروری داده و رفته به ریکاوری ..
                        اگر shsh نداشتید همون ابتدا 3194 میداد و به ریکاوری نمیرفت
                        پس حتما ارور دیگه ای داده
                        اما در کل 4.3.4 و 4.3.5 از نظر جیل فرقی ندارند و جفتشون tether جیل میشن
                        پس به همون 4.3.5 رستور کنید .

Power of Creation
                        www.i-Phone.ir

نظر

یه خبر خوش ... تمام کسانی که این مشکلو دارن ، خودشونو ناراحت نکنن ... این اشکالا از baseband هستش که سازگاری نداره... باید هواستون بهش باشه ... 15 تومن دادم بیرون برام درستش کردم ... تازه الان 4.1 هست ... دیگه بهتر از این نمیشه

نظر

دوستان مگه 4.3.3 چقدر با 4.3.4 فرق داره که تا یه ورژن جدید می یاد ریستور می کنید؟
                            البته هر کسی یه عقیده ای داره. اما واقعا برام سوال شد!

نظر

نوشته اصلی توسط salar_mavi نمایش پست ها
                              دوستان مگه 4.3.3 چقدر با 4.3.4 فرق داره که تا یه ورژن جدید می یاد ریستور می کنید؟
                              البته هر کسی یه عقیده ای داره. اما واقعا برام سوال شد!
                              منم موافقم ، ولی من اونجور اشنا نبودم ... و wifi گوشیم هم خراب شده بود ... بهتری کار ریستور بود(به همون نسخه) ولی من اشتباها به 4.3.4 ریستور کردم وگرنه هیچ فرقی ندارن ...

نظر

صبر کنید ..
                              X