اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

امنيت برنامه در app store

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• امنيت برنامه در app store

سلام دوستان من تازه دارم ميرم كلاس برنامه نويسي من دارمc# ميخونم بعد از اون مي خام برم برامه نويسي اپل بخونم من يه هفته ديگه تمومم ميشه بعد اگه من يه برنامه نوشتم خوب اين instalus ورميداره مجاني ميزاره ميشه يه كاري كرد كه نتونن كركش كنن و رو اين instalus نياد؟ كسي هست كمك كنه تا امنيت برنامرو بالا ببرم

نوشته اصلی توسط kako_saeid نمایش پست ها
    سلام دوستان من تازه دارم ميرم كلاس برنامه نويسي من دارمc# ميخونم بعد از اون مي خام برم برامه نويسي اپل بخونم من يه هفته ديگه تمومم ميشه بعد اگه من يه برنامه نوشتم خوب اين instalus ورميداره مجاني ميزاره ميشه يه كاري كرد كه نتونن كركش كنن و رو اين instalus نياد؟ كسي هست كمك كنه تا امنيت برنامرو بالا ببرم
    شما توی بخش برنامه نویسی ه مک تاپیک زدی

Installous برای iOS هست

برنامه ی شما هم اگه یه نفر بخره بعد اون رو میتونه کرک کنه و بزاره واسه دانلود

و بستگی به برنامه ای که میخواید بنویسید داره
    ویرایش توسط beranoosh : https://i-phone.ir/forums/member/48101-beranoosh در ساعت 01-08-2011, 10:50 PM

نظر

البته چندین تا ترفند داره که امنیت رو بالا میبره و سادگی کرک رو میگیره طوری که هرکسی نتونه کرک کنه
      ولی خود iOS هم بالاخره توسط هکرها هک میشه درکل به نظر من چیزیو کرک میکنن که ارزش داشته باشه و اتگر کرک کننده کسی مثله most_uniQue باشه دیگه اعتبار دیگه ای به برنامه میده!
      درکل به نظر من مهم نیست کرک بشه برنامه چون 70% مردم جهان کپی رایت رو رعایت میکنن
      (منم خودم برنامه نویسی آیفون کار میکنم پس نگو شما که چیزیو از دست نمیدی! )

نظر

صبر کنید ..
      X