اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبدیل برنامه های نصب شده به ipa

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تبدیل برنامه های نصب شده به ipa

سلام.
    این کار خیلی آسونه.
    شما یرنامه هایی که تو idevice یکی دیدی رو خوشت میاد و میخوای بریزیش تو iDevice خودت.
    دستگاه رو می زنی به PC با برنامه ifun box تو قسمت user applications برنامه رو کپی کن تو کامپیوتر. برنامه مثل یه فولدر میاد.
    iTunes رو باز کن فولدر رو بکش تو iTunes بعد فایل ipa رو تو آدرس زیر بردار.
    ویندوز Xp:
    your windows drive\Documents and Settings\your account name\My Documents\My Music\iTunes\iTunes Media\Mobile Applications
    ویندوز Vista و 7:
    your windows drive\users\your account name\My Music\iTunes\iTunes Media\Mobile Applications
    دوستان اگه مشکلی در این کار داشتید بگید screen shot بزارم.

خیلی عالیه مرسی واقعا لطف کردی بزرگترین مشکل منو حل کردی

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammadfiroozi نمایش پست ها
      خیلی عالیه مرسی واقعا لطف کردی بزرگترین مشکل منو حل کردی
      میتونستی سپاس بزنی

نظر

سلام دوست عزیز مرسی بابت راهنماییت.من بعد از اتصال Device به pc برنامه iFunBox رو باز کردم و روی برنامه ای که مد نظرم بود راست کلیک کردم و گزینه Back up to ipa package رو زدم و تو یه مسیری از pc سیوش کردم الان یه فایل با پسوند ipa موجوده،همین کافیه یا بازم باید بفرستمش تو آیتونز و از مسیری که فرمودین برش دارم؟

نظر

این روش در واقع بهتره
          درسته

Sent from my ipod , tapatalking

نظر

آسون ترين راه اينه توى ifunbox راست كليك كنى رو اپليكيشن backup ipa رو بزنى همين

نظر

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
              آسون ترين راه اينه توى ifunbox راست كليك كنى رو اپليكيشن backup ipa رو بزنى همين
              این قابلیت ورژن جدیده من خودم اینو الان میشنوم چون ورژن جدیدو تگرفته بودم.

نظر

سلام
                مرسی* از رهنمییتون
                فقط وقتی* می*خوام برنامه ها*رو نصب کنم میگه باید کامپیوتر رو authorize کنم و وقتی* با اکانتم می*کنم و می*زنه که موفقیت آمیز بود ولی بازم مشکله authorize میده
                چیکارش کنم؟! ممنون میشم کمک کنید

نظر

الان من بعد از اینکه برنامه ها*رو رو از آیپد کپی* کردم بجز اینکه مشکله قبلی* واسه ریختنشون هست دیگه روی ایپدم هم کار نمیکنن؟!!؟ چیکار کنم؟؟!

نظر

صبر کنید ..
                  X