اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برای شروع برنامه نویسی برای Ipad2 باید از کجا شروع کنم ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برای شروع برنامه نویسی برای Ipad2 باید از کجا شروع کنم ؟

سلام

قبل از پرسیدن چند سوالم باید از مدیران و دیگر عزیزان به خاطر ساخت یک تاپیک جدید عذرخواهی کنم. راستش من سربازم برای همین برای اتصال باید به مراکز توزیع انترنت مراجعه کنم برای هم یه تاپیک جدید درست کردم برای راحتی پیدا کردن سوالاتم.

عزیزان من علاقه شدید به برنامه نویسی دارم مخصوصا ایفون و ایپد. می خواستم برنامه نویسی این محصولات را شروع کنم که قبل از شروع کردن نیاز دارم برخی از سوالاتم جواب پیدا کنم ؟

1. آیا برای برنامه نویسی برای ای پد 2 نیاز هست یک کامپیوتر شخصی اپل داشته باشیم یا با فراهم کردن پیش نیاز ها می توان بروی ویندوز هم چنین کاری را انجام داد؟

2. برای شروع برنامه نویسی باید چه موارد را مد نظر داشته باشم ؟ ( چه چیزهای را باید دانلود کنم و نصب کنم و غیره )

3. ایا مرجع فارسی هست به آن رجوع کنم برای کمک گیری ؟

4. بهترین مرجع زبان اصلی که به زبان ساده انگلیسی بیان شده کدام است ( برای مبتدی ها )؟

5. ایا زمانی که ایپد یا ایفون را هک کنیم باز برنامه ها طراحی شده به راحتی روی آن نصب می شوند؟

خیلی خوشحال می شوم جوابم را بدهید. من رفتم تا بعد از ظهر یکشنبه که چند ساعت مرخصی شهری بگیرم.

شما فقط باید برنامه xcode رو نصب داشته باشید که روی سیستم عامل مک قابل استفاده هست، روی ویندوز قابل اجرا نیست می تونید از هکینتاش استفاده کنید.

یک سر به سایت زیر بزنید خیلی از سوال هاتون برطرف میشه:
    انجمن تخصصی برنامه نویسی آیفون ، آیپد و مک

نظر

صبر کنید ..
    X