اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کتاب خانه موبایل : MBook

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کتاب خانه موبایل : MBook

با سلام به همه دوستان
    نمی دونم زدن این تاپیک درسته یا اشتباهه اما چاره ای جزء اطلاع رسانی به این شیوه نداشتم . از مدیران عضرخواهی می کنم . ما از گروه فنی mobile4use هستیم . دوستان کم و بیش با ما آشنا هستند . تقریبا 10 سال هست در حوزه نرم افزارهای موبایل فعالیت می کنیم.
    من قصد دارم یک برنامه ای مثل ibook مخصوص ایرانی ها پیاده کنم . خوب مرحله اولش که ساخت کتاب خانه ( سمت سرور ) بود پیاده سازی شد . الان کتاب خانه در سه بخش فعاله و کافیه از کتاب پرش کنیم . یکی از بخش ها آیفون هست که توش من چنتا کتاب با فرمت epud گذاشتم . ظاهرای ساده در عین حال زیبا و از همه لحاظ به خصوص seo نکات فنی در آن را رعایت کردم . از دوستان دعوت به همکاری و کمک برای ادامه پر قدرت و همچنین رسیدن به اهداف والا می باشیم.

کتاب خانه موبایل mbook

لطفا نظرات خود را در این تاپیک بیان کنید .

با تشکر

دوست عزیز سایتتون و کارتون عالیه و امیدوارم که هرچه زودتر تعداد کتاباتون 1000 برابر بشه
    من چن تا پیشنهاد دیگه هم براتون دارم که اگه عملی بشن سایتتون تک میشه
    - اگه ممکنه تاریخ انتشار کتاب هارو به تاریخ انتشار خودشون تغییر بدین. مثلا کتاب راز داوینچی مال 2003 هستش شما تاریخ قرار دادن تو سایت رو تاریخ انتشار قرار دادین.

- یه امکانی فراهم بیارین که وقتی نرام افزار ساخته شد ما هم بتونیم فرمت epub و هم pdf هرکدوم که خواستیم رو دانلود کنیم

- میتونین به صفحه هر کتاب امکاناتی نظیر: مشخصات نویسنده، مشخصات کتاب(سال انتشار، تعداد فروش و ...)، یه بیو گرافی مختصر از کتاب یا نویسنده، یا اگه اون نویسنده درمورد کتاب مصاحبه ای کرده بتونیم ببینیم و ...

- واسه کتاب هاییی که ترجمه شدن متونین هم کتاب با زبان اصلی و هم کتاب ترجمه شده رو دانلود کنیم

- ااگه اون کتاب تو ویکی پدیا مقاله ای داره لینک قرار بدین

- توجه کنید که تو ایران زبان مردم تنها فارسی نیست شاید بشه گفت نصفه ایران فارسی صحبت میکنند و این یعنی اینکه باید کتابای زبانهای دیگه مثله ترکی، کردی، آشوری یا هر زبان دیگه ای که تو ایران قرار داره کتاب بزارین عالی میشه

- یه امکان دیگه که خیلی از سایتا دارن قرار دادن کتاب برحسب اسم نویسنده، سال انتشار، موضوع و ... است.

اگه بازم چیزی به ذهنم رسید میگم
    کارتون واقعا قابل تقدیره
    امیدوارم که تو همه کاراتون موفق باشین

نظر

عالیه...
      چه کمکی از دست ما بر میاد؟؟؟؟

نظر

سپاس

من در حالي كه نظر بسيار نقادانه كاربر hm_hitcher را تاييد و همچنين از او سپاسگزاري ميكنم ، چند نكته ديگر را هم به آن اضافه ميكنم ؛
        ١ - كتابخانه را براي رزلوشن آيپد هم بهينه كنيد .
        ٢ - از لحاظ محتوايي كتابخانه را به كتابخانه اي با استاندارد آزاد و مدرن تبديل كنيد ( يعني ضمن اينكه در بخش مذهبي كتابهايي راجع به اسلام و مهدويت و نهج البلاغه قرار ميدهيد از كتابهاي ديگر اديان مثل زرتشتيگري و مسيحيت و يهوديت و بهائيت و بوديسم و هندويسم و همچنين بيخدايي كه در نقد دين و مذهب كوشش ميكنند دريغ نكنيد . اين نكته در مورد كتابهاي سياسي ، فلسفي ، رمان ، اجتماعي و تاريخي هم صدق ميكند .
        پيروز و پايدار و آزاد باشيد
        ویرایش توسط parisaa : https://i-phone.ir/forums/member/26758-parisaa در ساعت 30-07-2011, 04:42 AM

نظر

اقا من الان یه سر تو این سایت بودم ولی کتاب که دانلود میکنی با فرمت .jar میاد مشکل از منه یا کلاً هنوز بخش ایفون درست راه نیوفتاده؟

نظر

نوشته اصلی توسط parviz.chitsaz نمایش پست ها
            اقا من الان یه سر تو این سایت بودم ولی کتاب که دانلود میکنی با فرمت .jar میاد مشکل از منه یا کلاً هنوز بخش ایفون درست راه نیوفتاده؟
            اینم بخش آیفون:
            hکتاب با موضوع -کتابخانه موبایل - مرجع کتاب های موبایل - کتاب خانه کتاب های آیفون - کتاب خانه کتاب های اندروید- کتاب خانه کتاب های جاوا - کتاب

نظر

آقا سایتتون عایه فقط اگه مجموعه کتاب های هری پاتر رو هم بتونین بزارین عالی میشه.
              دستتون درد نکنه واقعا کم بود ی همچین سایتی واسه آیفون احساس میشد.

نظر

کتاباش فهرست نداره.....به چه دردی میخوره....مثلا مفاتیح اش فهرست نداره

نظر

با سلام به همه دوستان که ما رو مورد لطفشون قرار دادن

از همه نظرات بزرگواران استقبال می کنیم . این کتاب خانه در 5 فاز تکمیل خواهد شد

فاز بعدی چند زبانه کردن سایت هست . فعلا انگلیسی را در نظر داریم . ما تگ زبان را هم برای هر کتاب خواهیم گرفت . در مورد تاریخ نیز این تواریخ موجود برای مقاصدی که در آینده داریم قراردادیم و با توجه به اینکه 2 نفر بیشتر نیستیم و تولید کننده های کتاب کم هستند و معمولا اطلاعات کاملی از کتاب ها در دست نیست و یک مجاهد لازم است که بیوگرافی کتاب همانطور که دوستان گفتن از هر کتاب برای ما حاضر کنند .
                  چون کل برنامه نویسی سیستم و نرم افزار موبایل کار خودمان هست نتیجه می تونیم بگیریم که کتاب خانه بسیار انعطاف پذیر خواهد بود و هدف ما مطرح کردن کتاب خانه ایرانی بجای ibook به جهانیان هستیم که نیاز به کمک و یاری دوستان داریم.

دوستان می تونن در موارد زیر به ما کمک کنند :
                  • دوستانی که درخواست کتاب می دن ، خودشون آستینارو بالا بزنن و کتاب ها رو درست کنند و به ما در انتشار آن کمک کنند
                  • دوستانی که ایده دارند . همه ایده هاشونو بدن و در نهایت یک بررسی بکنیم که چه ایده هایی را امکاناتی که در دست داریم می توانیم اجرایی کنیم
                  • دوستانی که تولید کننده کتاب هستند . کتاب های خودشون رو در قالب کتابخانه که توضیح داده شده برای ما ارسال کنند که وارد کتاب خانه کنیم تا دوستان دیگر بتوانند استفاده کنند
                  • دوستانی که وب مستر هستند برای حمایت از ما آدرس و لینک ما یا بنر ما را درون سایت خود قرار داده یا معرفی کنند
                  • دوستانی که به مجموع کتاب هایی که دیگران تولید کردند و قابل جمع آوری و دسته بندی هست رو در قالب پکیج کتاب خانه برای ما ارسال کنند تا ما منتشر کنیم

----
                  حال از هر کمکی که از دوستان بر می آید دریغ نکیند

با تشکر از همه دوستان

نظر

دوستان پس کمک چی شد ؟
                    منتظریما . تنها نگذارید ما رو .

نظر

نوشته اصلی توسط m.active نمایش پست ها
                      با سلام به همه دوستان که ما رو مورد لطفشون قرار دادن

از همه نظرات بزرگواران استقبال می کنیم . این کتاب خانه در 5 فاز تکمیل خواهد شد

فاز بعدی چند زبانه کردن سایت هست . فعلا انگلیسی را در نظر داریم . ما تگ زبان را هم برای هر کتاب خواهیم گرفت . در مورد تاریخ نیز این تواریخ موجود برای مقاصدی که در آینده داریم قراردادیم و با توجه به اینکه 2 نفر بیشتر نیستیم و تولید کننده های کتاب کم هستند و معمولا اطلاعات کاملی از کتاب ها در دست نیست و یک مجاهد لازم است که بیوگرافی کتاب همانطور که دوستان گفتن از هر کتاب برای ما حاضر کنند .
                      چون کل برنامه نویسی سیستم و نرم افزار موبایل کار خودمان هست نتیجه می تونیم بگیریم که کتاب خانه بسیار انعطاف پذیر خواهد بود و هدف ما مطرح کردن کتاب خانه ایرانی بجای ibook به جهانیان هستیم که نیاز به کمک و یاری دوستان داریم.

دوستان می تونن در موارد زیر به ما کمک کنند :
                      • دوستانی که درخواست کتاب می دن ، خودشون آستینارو بالا بزنن و کتاب ها رو درست کنند و به ما در انتشار آن کمک کنند
                      • دوستانی که ایده دارند . همه ایده هاشونو بدن و در نهایت یک بررسی بکنیم که چه ایده هایی را امکاناتی که در دست داریم می توانیم اجرایی کنیم
                      • دوستانی که تولید کننده کتاب هستند . کتاب های خودشون رو در قالب کتابخانه که توضیح داده شده برای ما ارسال کنند که وارد کتاب خانه کنیم تا دوستان دیگر بتوانند استفاده کنند
                      • دوستانی که وب مستر هستند برای حمایت از ما آدرس و لینک ما یا بنر ما را درون سایت خود قرار داده یا معرفی کنند
                      • دوستانی که به مجموع کتاب هایی که دیگران تولید کردند و قابل جمع آوری و دسته بندی هست رو در قالب پکیج کتاب خانه برای ما ارسال کنند تا ما منتشر کنیم

----
                      حال از هر کمکی که از دوستان بر می آید دریغ نکیند

با تشکر از همه دوستان
                      سلام ممنون از زحمات شما کتاب بامداد خمار را نتونستم پیدا کنم

نظر

کارتون حرف نداره

نظر

اينا كه پسوندشون jar هست چطور بايد استفاده كرد؟

(ايفون ٤ - 5.0.1)
                          Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

با سلام خدمت همه دوستان

به زودی در این هفته کتابخانه به روز میشه و نسخه جدید که کتاب ساز آنلاین هم داره در دسترس کاربران قرار میگیره . فقط مشکل زمان داریم چون کلا 2 نفر هستیم و چنتا پروژه هم تو دستمون داریم نمیشه زیاد روش وقت گذاشت . ممنون می شم با نظراتتون ما رو یازی کنید

با تشکر
                            صادقیان

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Ipm.moshk نمایش پست ها
                            اينا كه پسوندشون jar هست چطور بايد استفاده كرد؟

(ايفون ٤ - 5.0.1)
                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            دوست من به کتابخانه آیفون برید و فایل های epub رو دانلود کنید

نظر

سلام به همه . یه وقفه طولانی مدت داشتیم برای بروزرسانی کتابخانه که الان هم کتابخانه و هم کتاب ساز و کتاب خوان نیز هست . فعلا کتاب خوان اندرویدشو ساختیم . دوستان می تونن در مورد نرم افزار آیفونش کمک کنند ؟ اگه اندروید داشته باشید می تونید نرم افزار رو از سایت دریافت کرده و امکانات آن را ملاحظه کنید .
                              ممنون

نظر

صبر کنید ..
                              X