اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود کتابهای گویا به زبان فارسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود کتابهای گویا به زبان فارسی

اگر وقت ندارید کتاب بخونید ، ولی خیلی دوست دارید بعضی کتابها رو بخونید
    مشکلتون خیلی راحت حل میشه
    بروید به این ادرس

دانلود کتاب های صوتی

کتاب مورد نظرتون رو دانلود کنید
    توی ماشین یا قبل از خواب ، یا هر جای دیگه که شما مناسب میدونید
    فایل کتابتون رو اجرا کنید
    مثل لالائی براتون اجرا میشه
    چون این کتابها ، صوتی هستش
    چشماتون دیگه خسته نمیشه

دوست عزیز من یه چندتایی کتاب صوتی دانلود کردم اما هر کدام خودش چندین فایل جداگانه داره و وقتی اینهارو تو آیفون میریزم ترتیبش بهم میریزه و بهترتیب نمیخونه حتی نام فایلها و tag شون رو هم به ترتیب 1 2 .... قرار دادم اما وقتی میخوام پخشش کنم به ترتیب نمیخونه مثلا فایل اول رو میخونه و تموم که میشه که بره فایل دوم که ادامه فایل اول هست میره فایل پنجم رو پخش میکنه!
    اگر برنامه ای سراغ داری که بتونه چندین فایل صوتی رو به هم الصاق کنه و کلش رو در یک فایل ایجاد کنه معرفی کنی ممنونت میشم
    با تشکر

نظر

MP3 Joiner
      برای این کار نرم افزار زیاد هست
      فقط کافیه یه مقدار وقت بزارین و با یه نرم افزار کار رو یاد بگیرین.
      mp3 joiner
      voice joiner

نظر

نوشته اصلی توسط iphone66 نمایش پست ها
        دوست عزیز من یه چندتایی کتاب صوتی دانلود کردم اما هر کدام خودش چندین فایل جداگانه داره و وقتی اینهارو تو آیفون میریزم ترتیبش بهم میریزه و بهترتیب نمیخونه حتی نام فایلها و tag شون رو هم به ترتیب 1 2 .... قرار دادم اما وقتی میخوام پخشش کنم به ترتیب نمیخونه مثلا فایل اول رو میخونه و تموم که میشه که بره فایل دوم که ادامه فایل اول هست میره فایل پنجم رو پخش میکنه!
        اگر برنامه ای سراغ داری که بتونه چندین فایل صوتی رو به هم الصاق کنه و کلش رو در یک فایل ایجاد کنه معرفی کنی ممنونت میشم
        با تشکر
        با ادوب آدیشن همه رو ادغام کنین.

نظر

خوب دوستان اینجا که چیزی واسه داونلود نیست؟

نظر

خوب دوستان یکی امورش کامل کار با این برنامه ها رو نمیذاره.؟ من هر کاری میکنم فایلهایی رو که دانلود کردم فقط میتونم تو قسمت موزیکهام بریزمش و هر کاری میکنم تو قسمت ایودیو بوک نمیره . لطفا راهنماییم کنید

نظر

شما میتونید tag
              فایلها را طوری تغیر بدهید که دقیقا بعد از هم قرار گیرد
              من با jetaudio انجام میدم اگه خواستی بگو توزیع میدم نگران نباش مشکلی نیست
              بعدشم من هم نتونستم اونها را توی آیودیو بوک ببرم اگه شد میگم

نظر

بهترین کار برای مرتب کردن کتاب های صوتی اینه که توی آیتیونز در بخش MEDIA KIND اون رو به Audio Book تغییر بدین. اون وقت خود آیتیونز فایل هاتون رو بصورت کتاب صوتی میشناسه. بعد از اون دیگه مشکلاتی از قبیل رعایت نشدن ترتیب و اینها پیدا نمیشه.

البته ممکنه مشکل رعایت نشدن ترتیب پخش در آیفون روشن موندن shuffle باشه. که فکر کنم اگر فایل هاتون رو به Audiobook تبدیل کنین این مشکلات هم از بین بره.

نظر

دویتان اگه لطف کنن یه اموزش بذارن و اینکه کتاب های صوتی سیندرلا و سند باد اگه لطف کنید بذارین

نظر

نوشته اصلی توسط devie نمایش پست ها
                    دویتان اگه لطف کنن یه اموزش بذارن و اینکه کتاب های صوتی سیندرلا و سند باد اگه لطف کنید بذارین
                    سیندرلا
                    سندباد

نظر

من وقتی audio kind رو audip book انتخاب میکنم میره تو بخش audio books اینبونز ولی به ایفونم سینک نمیشه بخش audio books ایفونم خالی میمونه , مشکل چیه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط iboy نمایش پست ها
                        بهترین کار برای مرتب کردن کتاب های صوتی اینه که توی آیتیونز در بخش MEDIA KIND اون رو به Audio Book تغییر بدین. اون وقت خود آیتیونز فایل هاتون رو بصورت کتاب صوتی میشناسه. بعد از اون دیگه مشکلاتی از قبیل رعایت نشدن ترتیب و اینها پیدا نمیشه.

البته ممکنه مشکل رعایت نشدن ترتیب پخش در آیفون روشن موندن shuffle باشه. که فکر کنم اگر فایل هاتون رو به Audiobook تبدیل کنین این مشکلات هم از بین بره.
                        دوست عزیز این media kind کجاست؟؟

نظر

سلام دوستان واسه اینکه کتابا بره تو audio book باید آی بوک نصب باشه؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط bretta نمایش پست ها
                            سلام دوستان واسه اینکه کتابا بره تو audio book باید آی بوک نصب باشه؟؟
                            خیر، میره تو قسمت آیپاد دستگاه

نظر

سلام
                              مرسي داداش

نظر

صبر کنید ..
                              X