اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برداشتن بیش از حد Paypal از حساب مشتریان سیستم عامل شیر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برداشتن بیش از حد Paypal از حساب مشتریان سیستم عامل شیر

برخی از کاربران شبکه پرداخت پی پل، گزارش داده اند که پس از خرید سیستم عامل شیر از فروشگاه برنامهٔ مک، مبلغی بیش از قیمت اصلی سیستم عامل از حسابشان کم شده. حتی فردی گزارش داده که برای این سیستم عامل ۳۰ دلاری، مبلغی نزدیک ۴،۰۰۰$ از حسابش برداشت شده است.

طبق معمول رفتم تا حسابم را چک کنم، اما با صفحه ای شوک بر انگیز مواجه شدم. دیدم که چندین بار مبلغ 29.99$ از حسابم کم شده؛ در حالی که در تاریخچه خرید از اپلِ من، فقط یک خرید ثبت شده است.

افرادی که قربانیِ این اشتباه شده اند، هنوز نتوانسته اند مبلغ اضافه را پس بگیرند. هنوز مشخص نشده که این اشتباه از طرف کدام شرکت صورت گرفته و هر دو شرکت (پی پل و اپل) یکدیگر را مقصر میدانند و در حال حاضر این پرونده در دست بررسی می باشد.

این موضوع برای اولین بار در تالار گفتگوی رسمی اپل مطرح شد و ظاهرا این مشکل فقط برای کاربرانی که با پی پل خریدشان را انجام دادند رخ داده است. شرکت پی پل گفته است که این کم شدن مبلغ پی در پی از حساب مشتریان خود، تقصیر iTunes Store می باشد. اما اپل این حرف را انکار کرده است و گفته که iTunes Store ، یک بار بیشتر از حساب کاربران برداشت نکرده است.

خوشبختانه اپل در حال بررسی این مشکل می باشد اما محض اطمینان، فعلا برای خرید Lion، از پی پل استفاده نکنید.

منبع: آیزون : مرجع تخصصی اخبار و آموزش های اپل

صبر کنید ..
X