اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Apple TV Flash (Black) beta 6 بدون نیاز به دستورcommand

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش نصب Apple TV Flash (Black) beta 6 بدون نیاز به دستورcommand

Apple TV Flash محصول شرکت FireCore برای اپل تی وی می باشد ، اصل این برنامه ۳۰ دلار (در حال حاضر با تخفیف ۲۰ دلار) قیمت دارد و اگرچه این برنامه هنوز در حالت بتا به سر می برد ولی قوق العاده بدون باگ و روان کار می کند و لذت کار با اپل تی وی شما را دوچندان می کند.نسخه نهایی این برنامه، طبق گفته سایت خودش تابستان ۲۰۱۱ به بازار میاد(یعنی همین روزا)...به محض اینکه نسخه نهاییش آماده و کرک بشه همینجا می ذارم برای دوستان.
    این برنامه علاوه بر اضافه کردن امکانات بی نظیری همچون مدیا پلیر ، web Browser ، رادیو اینترنتی و ... ، امکان نصب انواع برنامه های های نوشته شده برای اپل تی وی (مانند XBMC) را بدون هیچ دردسری و نیاز به دستور نوشتن در محیط Command فراهم می کند.
    نحوه نصب Apple TV FLash (Black) beta 6
    قدوم اول : ابتدا این را دانلود کنید.(لینک تصحیح شده و دایم)

قدم دوم: فایل را از حالت zip خارج کنید، دو فایل یکی exe و دیگری dmg رو مشاهده می کنید، همانظور که می دانید فایل exe مخصوص کاربران ویندوزی و فایل dmg مخصوص کاربران مک می باشد.

قدم سوم: اپل تی وی خود را که قبلا جیلبریک کرده اید به شبکه متصل کنید ، کامپیوتر شما هم باید به همان شبکه متصل باشد (وایرلس یا سیمی تفاوتی ندارد)...

قدم چهارم برای مک: فایل dmg را در مک خود اجرا کنید.
    در مک با صفحه زیر روبرو می شوید.

با اجرای aTV FLash (Black) به تصویر زیر خواهید رسید

بعد از طی مراحل معمول نصب فایل در مک، به این صفحه می رسید.

در اینجا اگر درست اپل تی وی و کامپیوتر را باهم شبکه کرده باشید، باید نام اپل تی وی خود را در منوی بالا ببینید (همان Office Apple TV که نوشته).

در مرحله بعد، برنامه شروع به تبادل فایل با اپل تی وی شما می کند، البته شما بر روی اپل تی وی خود هیچ چیز مشاهده نمی کنید، اما در مک با تصویر زیر مواجه می شوید.

این مرحله قدری طول می کشد (شاید تا ۱۰ دقیقه! قدری صبور باشد و هرگز مراحل نصب را لغو نکنید)، توجه داشته باشید که برنامه دارد از طریق پروتکل ssh و به صورت بی سیم (اگر با شبکه بی سیم کامپیوتر و اپل تی وی را به هم متصل کرده باشد) تبادل فایل انجام می دهد، و نیازی به اتصال کابل Micro USB نیست...

در انتها ، با تصویر زیر مواجه می شوید، و مراحل نصب به پایان رسیده است.

در این قسمت، اپل تی وی شما ریستارت شده و پس از بالا آمدن دوباره، متوجه می شوید که یک بخش به نام Maintenance به اپل تی وی شما اضافه شده، در زیربخش Maintenance نیز ، قسمت Manage Extras می توانید برنامه ها و امکانات دلخواه خود را نصب کنید.

آموزش نصب در ویندوز (اگرچه فکر نمی کنم تفاوت خاصی داشته باشه با این، اما به محض اینکه یه ویندوز بیام دم دستم، براتون اضافه می کنم).

برنامه هایی که پیشنهاد می کنم از زطریق aTV Flash نصب کنید اینها هستند.
    XBMC (توی پخش فیلم فوق العاده اس. اینشالا به زودی یه آموزش کامل XBMC تو همین فروم می ذارم).
    nitoTV (اون هم یه برنامه مشابه Apple TV Flash هست که امکانات زیادی رو برای شما به ارمغان میاره ، و امکان نصب برنامه های مختلف رو بدون دردسر های Command بهتون می ده).
    Media Player (ادعا می کنه که تمام فرمت های تصویری رو پخش می کنه،*حتی دی وی دی کامل، و منوی دی وی دی رو هم نشون می ده، البته من هنوز نتونستم باش کار کنم)
    RSS Feeds (از اسمش معلومه چه کاری انجام می ده، فکر کنم خیلی لذت بخش باشه که RSS هامون رو روی تلویزیون چک کنیم).
    Couch Surfer Pro : یک اینترنت بروسر روی اپل تی وی شما فکر می کنم خیلی می تونه هیجان انگیز باشه (البته خوب به خاطر دردسرهای کار با ریمون کنترل، یه خورده کار باش سخته).
    با بقیه اشون هنوز کار نکردم، اگر کسی نصب کرده و اطلاعی داره، خوشحال می شم مارو هم بی نصیب نذاره...
    ویرایش توسط VISTA_66 : https://i-phone.ir/forums/member/864-vista_66 در ساعت 28-07-2011, 09:59 PM

لینک دانلود خرابه لطفا رسیدگی کنید

نظر

media player از پروتکل afp استفاده میکنه که شما باید تو قسمت system preferences>sharing>file sharing اونو فعال کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط mehrdadclip نمایش پست ها
        لینک دانلود خرابه لطفا رسیدگی کنید
        با عرض تشکر از شما! لینک تصحیح شد.

نظر

نوشته اصلی توسط un4g1v3n نمایش پست ها
          media player از پروتکل afp استفاده میکنه که شما باید تو قسمت system preferences>sharing>file sharing اونو فعال کنید.
          ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی، ولی خوب من حتی یه فایل MPG رو روی خود اپل تی وی کپی کردم و بعد با برنامه Media رفتم که بازش کنم، نشونش نداد حتی...حالا می گم زیاد باش کار نکردم، باید یکم بیشتر باش کار کنم ببینم چطوریه؟

نظر

salam ba tashoker faravan

hangam nasb paiam midahad version ghadimi ast?

نظر

نوشته اصلی توسط amansori نمایش پست ها
              salam ba tashoker faravan

hangam nasb paiam midahad version ghadimi ast?
              لطفا به قوانین احترام بزارید و فارسی تایپ کنید
              در آنصورت جواب شما داده خواهد شد
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

فایل جدید جهت دنلود
                Hotfile.com: 1 klik file hosting: maju_aTVFlash-black_Beta7.dmg

نظر

با عرض سلام..

این برنامه ارور میده!!

دلیلشم میگه به خاطر ورژن قدیمی بودن برنامست!!

لطفا راهنمایی کنید

نظر

سلام
                    برنامه ارور میده؟؟؟؟؟؟

نظر

اینم لینک جدید برای کسانی که می گن برنامه ارور می ده...البته فقط مخصوص مک دار ها...
                      این برنامه موقع نصب چک می کنه و فقط به شرط اینکه شما آخرین ورژن برنامه رو داشته باشید اجازه نصب می ده...پس دقت کنید که موقع نصب حتما باید به اینترنت متصل باشید...

http://champuter.persiangig.com/aTVF...lack-final.dmg

این نسخه فاینال هست که بالاخره بعد از حدود ۱ سال ، ریلیز شد...فوق العاده عالی شده و برنامه مدیا پلیرش فوق العاده شده (اگرچه من هنوز XBMC رو ترجیح می دم)...

نظر

سلام دوستان
                        خوده اپل تي وي اين امكانات رو نداره؟(راديو و اينترنتو ....)؟؟

نظر

میشه لطفا لینک ورژن جدید را واسه ویندوز بذارید؟ ارور میده!
                          ممنون

نظر

اینم لینک آخرین نسحه این برنامه، تقدیم به دوستان ، ATV Flash Black 1.1.1 سازگار با فرمور 4.4.4 هم هست
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread56544.html

نظر

سلام.
                              دوستان موقع انتقال برنامه به اپل تی وی ارور میده و میگه نمیتونه نصب کنه!
                              ۴.۴.۴ جیلبریک شده هست!

البته وزژن نهاییش سریع میره و اوکی میده.اما اپل تی ویم نه ریستارت میشه نه اون برنامه نصب شده
                              ویرایش توسط cascada : https://i-phone.ir/forums/member/26389-cascada در ساعت 04-02-2012, 09:17 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X